Včera skončil první turnus kempu stolního tenisu v Sadské, kterého se zúčastnilo celkem pět hráčů TTC Praha, z toho tři žáci.

Dnes začal v Centru zábavy Karlín příměstský tábor zaměřený na stolní tenis pořádaný TTC Praha.

18.08.2014

Pozvánky

Přečteno: 929

Na Zbraslavském poháru nejmladších žáků Vojta i Vašek postoupili mezi 16 nejlepších

Sedmatřicet nejmladších žáků se sešlo na Zbraslavském poháru nejmladších žáků, na kterém jsme měli zastoupení dvou hráčů – Vojty a Vaška Podrazilových.

26.01.2014

Reportáže

Přečteno: 817

Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš

Jan Krameš vyhrál dnes v Modřanech Velkou cenu Modřan mladších žáků. Naši hráči Vašek a Vojta Podrazilovi skončili v útěše na 2. a 4. místě. Krameš vyhrál spolu s dvouhrou i čtyřhru (společně s Miroslavem Knoblochem).

02.11.2014

Reportáže

Přečteno: 809

Nábor do oddílu mládeže stolního tenisu TTC Praha

S novým pololetím školního roku provádí oddíl mládeže TTC Praha opět nábor nových členů.

28.01.2014

Pozvánky

Přečteno: 803

Nábor nových hráčů pokračuje

V tomto a příštím týdnu intenzivně pokračuje nábor nových členů. Je mu částečně přizpůsoben i program tréninku. Přijďte se podívat a vyzkoušet si trénink.

20.02.2018

Pozvánky

Přečteno: 768

Zbraslavský pohár nejmladších žáků na republikové úrovni

Na Zbraslavském poháru nejmladších žáků se sešlo 43 hráčů a zavítalo sem hned několik hráčů republikové úrovně, kteří jsou na vysokých příčkách republikového žebříčku.

23.03.2014

Reportáže

Přečteno: 762

BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi

O tomto víkendu se hrály turnaje poslední série bodovacích turnajů mládeže. V Neratovicích se hrál v sobotu dorost a v neděli nejmladší žactvo, kde jsme byli s Vaškem Podrazilem a ve Vlašimi se v sobotu hrálo mladší žactvo a v neděli starší žactvo, kde byl z TTC Praha Tomáš Sedláček.