Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Vítězem předposledního GP nejmladšího žactva v Braníku se stal David Sochor

Dnes se hrálo další Grand Prix v areálech Hamr Braník. V kategorii nejmladšího žactva jsme měli zastoupení v podobě Lukáše.

Fuček Miloslav

25.03.2018

Reportáže

Přečteno: 696

Komentářů: 0

Navštivte nás na Sporťáčku

V sobotu 9. září se účastníme náborové akce Sporťráček. Přijďte nás navštívit.

04.09.2017

Pozvánky

Přečteno: 694

Pozvánka na rodinný turnaj do Ďáblic

TTC Praha vás zve v sobotu 17. 6. 2017 od 9 hodin na rodinný turnaj do Centra stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8.

05.06.2017

Pozvánky

Přečteno: 691

Druhý turnus příměstského tábora dospěl do poloviny

Příměstský tábor zaměřený na stolní tenis probíhá v Centru stolního tenisu Ďáblice od pondělí. Jde již o druhý turnus.

23.08.2017

Reportáže

Přečteno: 690

Almanach k 25 letům TTC Praha připraven pro tiskárnu

Almanach, který vydává TTC Praha k svému 25. výročí činnosti, je již dokončen a je připraven do tisku.

08.03.2017

Informace

Přečteno: 689

V sobotu třikrát Garček a jednou Jandus

Za účasti 19 hráčů se hrálo včera o prodlouženém víkendu v Centru stolního tenisu Ďáblice. Na programu byla Grad Prix TTC Praha, která je druhým turnajem 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

19.11.2017

Reportáže

Přečteno: 684

Vítězství si v sobotu odnesli Elicer, Makara a Košacký

V sobotu proběhl v Centru stolního tenisu Ďáblice Zimní turnaj, který byl už 4. turnajem ze série VC CST Ďáblice. Tentokrát se sešlo 39 hráčů, z toho dopoledne v nejmladším žactvu deset a sedmnáct v dorostu a starším žactvu a odpoledne v mladším žactvu deset.

28.01.2019

Reportáže

Přečteno: 679

Pozvánka na Vánoční rodinný turnaj družstev

Zveme vás na Vánoční rodinní turnaj dvougeneračních družstev ve stolním tenisu.

05.12.2017

Pozvánky

Přečteno: 678

Podzimní turnaj s rekordní účastí

Čtyřicet devět hráčů se sešlo v sobotu 10. 11. na podzimním turnaji, z toho šest jich hrálo dopolední i odpolední kategorii.