Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Dnes je to 50. den, co netrénujeme. Tak aspoň přinášíme 10. kola naší soutěže.

Soutěž

Přečteno: 460

Komentářů: 0

Vyhodnocení 8. kola naší soutěže

Je úterý a tak je čas na vyhodnocení dalšího kola naší soutěže. Tím je tentokrát 8. kolo s otázkami 43 až 48.

05.05.2020

Soutěž

Přečteno: 459

Čtvrtý pandemický stupeň je pro nás světlem na konci tunelu

Již šest týdnů máme zavřena vnitřní sportoviště, což pro stolní tenis znamená nemožnost tréninku. Minimálně nadcházející týden se na tom nic nezmění.

21.11.2020

Soutěž

Přečteno: 452

Odložený Aprílový turnaj včera obnovil na dva měsíce přerušenou sezónu

Včerejší Aprílový turnaj vyhráli Rozálie Toužimská, Adéla Kůsová a dvojnásobně Tomáš Jablončík.

24.05.2020

Reportáže

Vyhodnocení posledního kola a celé soutěže

Naše soutěž, kterou jsme si krátili nejhorší období pandemie koronaviru, kdy jsme nemohli trénovat, protože byla uzavřena v nitřní sportoviště, dnes končí. Včera byla uzávěrka posledního kola a dnes je čas na vyhodnocení nejenom posledního 12. kola, ale celé naší soutěže.

15.05.2020

Soutěž

Přečteno: 446

Vyhodnocení 9. kola naší soutěže

Protože je čtvrtek, je čas na vyhodnocení dalšího kola. Tentokrát je na řadě 9. kolo s otázkami 49 až 54.

07.05.2020

Soutěž

Vyhodnocení 4. kola naší soutěže

Včera bylo uzavřeno 4. kolo naší soutěže a dnes přinášíme správné odpovědi a mezipořadí soutěže po 4. kole.