Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Jan Pisár – opět plný počet bodů

Fuček Miloslav

19.04.2015

Reportáže

Přečteno: 1340

Komentářů: 0


Vítězem závěrečeného sedmého turnaje Grand Prix nejmladšího žactva se stal opět Jan Pisár. S Vaškem Podrazilem vyhráli i čtyřhru. Vašek Podrazil skončil na pěkném 4. místě.


Při účasti 50 nejmladších žáků a žákyň se hrálo v deseti skupinách. Horní „dvacítka“ se dohrávalo o konečné pořadí.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Gräf – Hejný 3:0(1,3,5), Šedivý – Botková 0:3(-2,-2,-3), Hejný – Šedivý 3:1(9,8,-8,10), Pisár – Gräf 3:0(1,3,3), Šedivý – Pisár 0:3(-3,-4,-5), Botková – Hejný 3:0(7,2,8), Pisár – Botková 3:0(8,8,4), Gräf – Šedivý 3:0(3,5,5), Botková – Gräf 3:0(6,9,6), Hejný – Pisár 0:3(-5,-4,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Adam Gräf – Slavoj Praha, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov, 5. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina B

Rochowanski – Kokoška 3:0(5,4,1), Nádvorník – Fencl 0:3(-7,-8,-12), Kokoška – Nádvorník 0:3(-3,-5,-5), Kopecký – Rochowanski 3:0(3,5,9), Nádvorník – Kopecký 0:3(-3,-4,-4), Fencl – Kokoška 3:0(1,4,4), Kopecký – Fencl 3:1(6,-12,10,8), Rochowanski – Nádvorník 3:0(9,8,6), Fencl – Rochowanski 3:2(8,-5,-8,5,9), Kokoška – Kopecký 0:3(-5,-2,-0)

 

Pořadí skupiny B

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Jakub Fencl – TTC Litvínov, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 5. Matěj Kokoška – Loko Vršovice

 

Skupina C

Hofman – Rakušanová 3:0(5,2,7), Střela – Vondráček 0:3(-0,-2,-0), Rakušanová – Střela 3:1(-8,4,14,7), Koběrský – Hofman 3:0(1,10,7), Střela – Koběrský 0:3(-2,-3,-3), Vondráček – Rakušanová 3:0(3,0,6), Koběrský – Vondráček 3:1(5,10,-7,7), Hofman – Střela 3:0(7,3,2), Vondráček – Hofman 3:0(3,4,5), Rakušanová – Koběrský 0:3(-6,-4,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, 5. Roman Střela – TSM Kladno

 

Skupina D

Pisárová – Brada 3:1(4,-9,9,7), Vožický – Gajda 0:3(-7,-3,-5), Brada – Vožický 3:1(3,8,-9,5), Podrazil – Pisárová 3:1(8,5,-9,7), Vožický – Podrazil 0:3(-7,-7,-1), Gajda – Brada 3:1(5,-8,4,7), Podrazil – Gajda 3:0(10,5,7), Pisárová – Vožický 3:0(6,8,6), Gajda – Pisárová 1:3(-9,10,-9,-9), Brada – Podrazil 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 5. Šimon Vožický – Sportovní JM

 

Skupina E

Benák J. - Vydrová 0:3(-7,-7,-7), Petráš – Handlová 0:3(-0,-2,-1), Vydrová – Petráš 3:0(4,3,7), Luxemburk – Benák J. 3:1(-9,4,8,8), Petráš – Luxemburk 0:3(-1,-1,-1), Handlová – Vydrová 2:3(-5,-10,8,6,-11), Luxemburk – Handlová 3:1(8,-7,8,9), Benák J. - Petráš 3:0(1,3,6), Handlová – Benák J. 3:0(9,8,11), Vydrová – Luxemburk 0:3(-6,-2,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Jan Benák – Sportovní JM, 5. David Petráš – TSM Kladno

 

Skupina F

Klokočníková – Zacharda 3:1(3,-5,8,11), Nasli – Šíp 0:3(-3,-7,-4), Zacharda – Nasli 3:0(0,5,3), Černý – Klokočníková 3:1(-9,9,7,8), Nasli – Černý 0:3(-1,-0,-1), Šíp – Zacharda 2:3(10,-13,9,-10,-13), Černý – Šíp 3:0(9,8,7), Klokočníková – Nasli 3:0(3,2,6), Šíp – Klokočníková 3:0(8,9,8), Zacharda – Černý 0:3(-8,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 4. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 5. Nicolas Nasli – Loko Vršovice

 

Skupina G

Benák V. - Horká 3:0(3,8,7), Slavíček – Kelnárová 0:3(-5,-2,-1), Horká – Slavíček 3:0(11,4,9), Sláčal – Benák V. 3:0(2,5,4), Slavíček – Sláčal 0:3(-4,-3,-2), Kelnárová – Horká 3:0(2,3,10), Sláčal – Kelnárová 3:1(8,9,-6,6), Benák V. - Slavíček 3:0(4,4,7), Kelnárová – Benák V. 3:0(9,7,9), Horká – Sláčal 0:3(-7,-3,-5)

 

Pořadí skupiny G

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Nela Horká – Loko Vršovice, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha

 

Skupina H

Mašek – Knop 3:1(-10,11,5,11), Kolařík Kryštof – Chaloupka 0:3(-2,-4,-1), Knop – Kolařík Kryštof 3:0(4,0,5), Kadlec – Mašek 3:0(6,9,4), Kolařík Kryštof – Kadlec 0:3(-2,-2,-2), Chaloupka – Knop 3:0(8,3,9), Kadlec – Chaloupka 0:3(-5,-9,-8), Mašek – Kolařík Kryštof 3:0(4,3,3), Chaloupka – Mašek 3:0(4,6,6), Knop – Kadlec 0:3(-15,-6,-12)

 

Pořadí skupiny H

1. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Milan mašek – Slavoj Praha, 4. Jiří Knop – Kotlářka, 5. Kryštof Kolařík – Loko Vršovice

 

Skupina I

Pech – Jaroňová 3:0(7,7,4), Ošmera – Melíšek 0:3(-4,-6,-7), Jaroňová – Ošmera 0:3(-6,-5,-2), Mlejnek – Pech 3:1(5,-7,3,8), Ošmera – Mlejnek 0:3(-6,-6,-4), Melíšek – Jaroňová 3:0(6,4,7), Mlejnek – Melíšek 2:3(10,6,-10,-8,-7), Pech – Ošmera 3:1(7,3,-8,6), Melíšek – Pech 0:3(-6,-8,-12), Jaroňová – Mlejnek 0:3(-3,-7,-6)

 

Pořadí skupiny I

1. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín 7(4:3), 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk 7(5:4), 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 7(3:5), 4. Jan Ošmera – Sportovní JM 5, 5. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby 4

 

Skupina J

Zlámal – Piskáček 3:1(6,6,-10,10), Kolařík Kristián – Chadima 0:3(-3,-3,-8), Piskáček – Kolařík Kristián 3:0(7,3,5), Sochor – Zlámal 3:0(8,6,9), Kolařík Kristián – Sochor 0:3(-1,-3,-1), Chadima – Piskáček 3:0(11,8,10), Sochor – Chadima 0:3(-2,-5,-9), Zlámal – Kolařík Kristián 3:0(1,1,4), Chadima – Zlámal 3:0(5,12,5), Piskáček – Sochor 0:3(-11,-11,-6)

 

Pořadí skupiny J

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Ondřej Piskáček – Sokol Horní Jiřetín, 5. Kristián Kolařík – Loko Vršovice

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Předkolo

Kadlec – Kelnárová 2:3(-10,10,-8,6,-9), Pech – Pisárová 0:3(-4,-1,-5), Sochor – Šíp 2:3(7,-8,-8,5,-9), Botková – Mlejnek 3:2(-10,8,5,-7,9)

 

Osmifinále

Pisár – Kelnárová 3:0(9,3,6), Chadima – Luxemburk 1:3(11,-6,-7,-8), Černý – Fencl 3:0(6,7,9), Pisárová – Koběrský 0:3(-7,-9,-12), Podrazil – Šíp 3:0(7,9,12), Vydrová – Sláčal 0:3(-5,-10,-9), Chaloupka – Vondráček 1:3(6,-8,-5,-8), Botková – Kopecký 0:3(-8,-6,-8)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Luxemburk 3:0(6,9,7), Černý – Koběrský 0:3(-10,-6,-5), Podrazil – Sláčal 3:1(-7,8,6,2), Vondráček – Kopecký 1:3(8,-7,-6,-9)

 

Semifinále

Pisár – Koběrský 3:0(9,7,7), Podrazil – Kopecký 1:3(-8,-7,7,-6)

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:1(5,-11,11,4)

 

O 3. místo

Koběrský – Podrazil 3:0(9,6,10)

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Černý 1:3(-9,-5,10,-6), Sláčal – Vondráček 0:3(-11,-7,-7)

 

O 5. místo

Černý – Vondráček 3:2(-9,-4,6,11,4)

 

O 7. místo

Luxemburk – Sláčal 0:3(-7,-6,-9)

 

O 9. až 16. místo

Kelnárová – Chadima 3:0(5,8,9), Fencl – Pisárová 1:3(-9,-5,6,-12), Šíp – Vydrová 3:2(6,-10,4,-10,6), Chaloupka – Botková 0:3(-9,-6,-9)

 

O 9. až 12. místo

Kelnárová – Pisárová 3:0(6,4,8), Šíp – Botková 3:2(-9,6,11,-10,7)

 

O 9. místo

Kelnárová – Šíp 3:0(5,4,12)

 

O 11. místo

Pisárová – Botková 0:3(-4,-5,-6)

 

O 13. až 16. místo

Chadima – Fencl 0:3(-5,-5,-8), Vydrová – Chaloupka 2:3(11,-13,-4,10,-11)

 

O 13. místo

Fencl – Chaloupka 3:0(9,7,7)

 

O 15. místo

Chadima – Vydrová 1:3(-4,5,-3,-4)

 

O 17. až 20. místo

Kaldec – Pech 3:0(12,9,7), Sochor – Mlejnek 1:3(-10,9,-6,-7)

 

O 17. místo

Kadlec – Mlejnek 3:1(3,7,-8,3)

 

O 19. místo

Pech – Sochor 0:3(-1,-7,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Martin Černý – STC Slaný, 6. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 7. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 8. Filip Luxemburk – Kotlářka, 9. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 10. Martin Šíp – Kotlářka, 11. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 12. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 13. Jakub Fencl – TTC Litvínov, 14. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 15. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 16. Ondřej Chadima – STC Slaný, 17. Vít Kadlec – Sportovní JM, 18. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 19. David Sochor – Stadion Žižkov, 20. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín

 

Útěcha

 

Šestnáctifinále

Gräf – bye, Knop – Handlová 1:3, Brada – Střela 3:0, Piskáček – Benák V. 3:2, Zacharda – Petráš 3:0, Kokoška – Ošmera 0:3, Nádvorník – Vožický 3:1, Nasli – Hofman 0:3, Gajda – Kolařík Kristián 3:0, Slavíček – Benák J. 0:3, Zlámal – Kolařík Kryštof 3:0, Klokočníková – Melíšek 3:2, Mašek – Šedivý 3:1, Jaroňová – Rakušanová 0:3, Hejný – Horká 1:3, Rochowanski – bye

 

Osmifinále

Gräf – Handlová 0:3, Brada – Piskáček 3:1, Zacharda – Ošmera 3:0, Nádvorník – Hofman 0:3, Gajda – Benák J. 2:3, Zlámal – Klokočníková 3:2, Mašek – Rakušanová 3:0, Horká – Rochowanski 0:3

 

Čtvrtfinále

Handlová – Brada 3:0, Zacharda – Hofman 2:3, Benák J. - Zlámal 1:3, Mašek – Rochowanski 3:2

 

Semifinále

Handlová – Hofman 3:0(6,5,6), Zlámal – Mašek 3:1(-9,8,6,9)

 

Finále

Handlová – Zlámal 3:1(6,-6,4,9)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 3. Jan Hofman – Sparta Praha a Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Šestnáctifinále

Pisár, Podrazil – bye, Kolařík, Kolařík – Koběrský, Knop 0:3(-2,-0,-1), Vondráček, Fencl – Šedivý, Ošmera 3:0(0,1,4), Hejný, Slavíček – Chaloupka, Hofman 0:3(-3,-5,-3), Šíp, Gajda – bye, Benák V., Vožický – Jaroňová, Zacharda 3:0(7,7,7), Gräf, Mašek – Horká, Rakušanová 3:0(6,6,5), Černý, Chadima – bye, Sláčal, Mlejnek – bye, Kokoška, Nasli – Klokočníková, Vydrová 0:3(-7,-1,-3), Rochowanski, Benák J. - Pech, Piskáček 0:3(-8,-7,-9), Kelnárová, Handlová – bye, Sochor, Melíšek – bye, Brada, Nádvorník – Botková, Pisárová 3:2(9,-7,-7,9,3), Kadlec, Zlámal – Střela, Petráš 3:0(3,0,1), Kopecký, Luxemburk – bye

 

Osmifinále

Pisár, Podrazil – Koběrský, Knop 3:0(5,6,13), Vondráček, Fencl – Chaloupka., Hofman 3:0(7,5,3), Šíp, Gajda – Benák V., Vožický 3:0(4,4,4), Gräf, Mašek – Černý, Chadima 1:3(-4,-3,5,-8), Sláčal, Mlejnek – Klokočníková, Vydrová 3:0(6,8,4), Pech, Piskáček – Kelnárová, Handlová 0:3(-2,-3,-5), Sochor, Melíšek – Brada, Nádvorník 3:0(7,10,3), Kadlec, Zlámal – Kopecký, Luxemburk 0:3(-7,-7,-10)

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Vondráček, Fencl 3:0(9,11,8), Šíp, Gajda – Černý, Chadima 0:3(-6,-8,-4), Sláčal, Mlejnek – Kelnárová, Handlová 3:0(6,8,7), Sochor, Melíšek – Kopecký, Luxemburk 0:3(-10,-4,-4)

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Černý, Chadima 3:0(2,5,2), Sláčal, Mlejnek – Kopecký, Luxemburk 2:3(-8,-2,5,7,-9)

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Luxemburk 3:1(7,-9,12,5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Martin Černý a Ondřej Chadima – oba STC Slaný a Pavel Sláčal a Antonín Mlejnek – oba Loko Nymburk

 

Nakonec bylo vyhlášenio i celkové pořadí série této kategorie nejmladšího žactva, která nemá Masters. Ve čtyřhrách byl nejúspěšnější Jan Pisár – KST Rakovník před Václavem Podrazilem – TTC Praha a Michaelekm Kopeckým – Kotlářka. V dvouhrách zvízězil vítěz všech sedmi turnajů Jan Pisár – KST Rakovník před Michaelem Kopeckým – Kotlářka, Matějem Koběrským – Kotlářka a Filipem Luxemburkem – Kotlářka. Za pořadí žákyň si poháry odnesly 1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny a 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, což je shodné pořadí s umístěním žákyň v dnešním turnaji.

 

Série turnajů Grand Prix bude zakončena turnaji Masters 2. 5. na Elizze v kategorii staršího žactva, 3. 5. na Elizze v kategorii dorostu a 8. 5. v Modřanech v kategorii mladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 28.11.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT