Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Mladší žáci TTC Praha vyhráli 4. třídu družstev pražského přeboru

Fuček Miloslav

14.01.2020

Reportáže

Přečteno: 29

Komentářů: 0


V neděli jsme se zúčastnili pražských přeborů družstev mladšího žactva s dvěma týmy. Naše áčko vyhrálo 4. třídu.


4. třída mladšího žactva

 

TTC Praha B – TTC Praha A 0:3

Štindl – Šubert 0:3(-5,-3,-4), Najman – Kittnar 0:3(-2,-3,-1), Dittmayerová – Špaldoň 0:3(-2,-3,-1)

 

SK DDM Kotlářka E – SK DDM Kotlářka D 0:3

Olt – Součková 0:3, Hronek – Vostřez 0:3, Raffis – Rousková 0:3

 

TTC Praha A – SK DDM Kotlářka Praha E 3:1

Šubert – Hronek 3:0(7,4,2), Kittnar – Farris 3:0(2,6,10), Špaldoň – Olt 2:3(6,6,5,-1,-5), Šubert – Farris 3:1(3,-7,4,8)

 

 

TTC Elizza Praha D – TTC Praha B 3:0

Hofman – Najman 3:1(7,-7,6,4), Nemčík – Štindl 3:1(-5,3,6,3), Sedláček – Dittmayerová 3:0(/5,4,2)

 

SK DDM Kotlářka Praha E – TTC Elizza Praha D 3:2

Hronek – Sedláček 3:0, Olt – Hofman 2:3, Farris – Nemčík 3:0, Hronek – Hofman 1:3, Olt – Sedláček 3:0

 

SK DDM Kotlářka Praha D – TTC Praha A 2:3

Vostřez – Šubert 3:2(-7,4,-8,4,6), Součková – Kittnar 0:3(-3,-14,-4), Rousková – Špaldoň 3:1(-9,3,6,9), Vostřez – Kittnar 0:3(-11,-5,-11), Součková – Šubert 2:3(11,9,-9,-5,-5)

 

TTC Elizza Praha D – SK DDM Kotlářka Praha D 0:3

Hofman – Součková 0:3, Nemčík – Vostřez 0:3, Sedláček – Rousková 0:3

 

TTC Praha B – SK DDM Kotlářka Praha E 0:3

Štindl – Olt 0:3(-7,-4,-6), Najman – Farris 0:3(-7,-2,-6), Dittmayerová – Hronek 0:3(-,-7,-7)

 

SK DDM Kotlářka Praha D – TTC Praha B 3:0

Součková – Najman 3:0(5,9,1), Vostřez – Štindl 3:0(1,5,2), Rousková – Dittmayerová 3:0(2,1,2)

 

TTC Praha A – TTC Elizza Praha D 3:1

Kittnar – Sedláček 3:0(2,5,2), Šubert – Nemčík 3:0(2,8,8), Špaldoň – Hofman 0:3(-8,-8,-8), Kittnar – Nemčík 3:0(6,9,4)

 

Pořadí 4. třídy

1. TTC Praha A 8, 2. SK DDM Kotlářka Praha D 7, 3. SK DDM Kotlářka Praha E 6, 4. TTC Elizza Praha D 5, 5. TTC Praha B 4

 

Pro úplnost ještě výsledky dalších tříd:

 

1. třída

1. SK DDM Kotlářka Praha A 28 (5:4) (Michal Procházka, Sebastián Svoboda, Filip Kaucký),

2. AC Sparta Praha A 28 (4:5) (David Sochor, Karolína Jaroňová, Martin Jandus, Pavel Šourek, Tereza Melíšková, Adéla Nosková)

3. TJ Slavoj Praha A 20 (Dominik Lukáš Rek, Nathan Cafmeyer, Marek Hanzal)

4. SK DDM Kotlářka B 18 (Vojtěch Maděra, Tibor Bertho, Maxim Truchlík)

5. TTC Elizza Praha A 16 (Richard Havelka, Lukáš Lebeda, Jan Mašek, Šimon Petrtýl)

6. TJ Slavoj Praha B 10 (Adéla Mikešová, Eliška Slavíčková, Hanka Kodetová)

 

První třída se hrála dvoukolově, započítává se i podzimní kolo. V třídách 2. až 4. bylo podzimní kolo pouze kvalifikací pro rozdělení do 2. až 4. třídy v zimník kole a do konečných výsledků se započítávakjí pouze utkání zimního kola.

 

2. třída

1. AC Sparta Praha B 10 (Tereza Melíšková, Adéla Nosková)

2. TTC Elizza Praha B 9 (Šimon Petrtýl, Adam Podrazký, Matěj Mašek, Martin Laube)

3. SK DDM Kotlářka Praha C 8 (Prokop Holý, Jonáš Divecký, 3. Ondřej Hůla, 4. Filip Mach)

4. Slovan KST Bohnice A 7 (Patrik Semotan, Eliška Maršíková, Hubert Chvátal)

5. TJ Slavoj Praha C 6 (Eva Havlíčková, Tomáš Hanzal, Jkaub Magyar)

6. FZŠ Trávníčkova A 5 (Patrik Jindra, Matěj Pospíšil, Jan Čermák)

 

3. třída

1. TTC Elizza Praha C 10 (Nela Kemlinková, Martin Laube, Michaela Alinčová)

2. TJ ABC B raník 9 (David Mojka, Matěj Fiala, Vojtěch Fiala, Matyáš Hron)

3. Slovan KST Bohnice C 8 (Evelína Lorenzová, Vojtěch Milek, Michaela Krutilková, Amálie Lorenzová)

4. Slovan KST Bohnice B 7 (Anna Bartoňová, Tomáš Dobeš, Mikuláš Mrázek, Richard Najvárek)

5. TJ Slavoj Praha D 6 (Tereza Rousová, Monika Malá)

6. KST FZŠ Trávníčkova B 5 (Jan Trubl, Filip Jozíf, Jan Valášek)

 

4. třída

1. TTC Praha A 8 (Tomáš Šubert, Jan Kittnar, Šimon Špaldoň)

2. SK DDM Kotlářka Praha D 7 (Kateřina Součková, Kryšpín Vostřez, Anežka Rousková)

3. SK DDM Kotlářka Praha E 6 (Oliver Vít, Vilém Farris, Matouš Hronek)

4. TTC Elizza Praha D 5 (Jakub Hofman, Marek Nemčík, Marek Sedláček)

5. TTC Praha B 4 (Ondřej Štindl, Richard Najman, Jana Dittmayerová)

 

Hráčům našeho Atýmu blahopřejeme k obhajobě umístění z loňského a předloňského roku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 17.01.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT