Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Na posledním Grand Prix PSST U13 se Jáchym umístil na druhém místě

Dnes se konal poslední turnaj Grand Prix PSST v kategorii U13. V této sezóně už bude v této kategorii pouze turnaj Masters, kde je Jáchym v celé sérii těchto turnajů na 2. místě.

Fuček Miloslav

17.03.2024

Reportáže

Přečteno: 28

Komentářů: 0

Jáchym na předposledním Grand Prix PSST U15 třetí

Na dnešním turnaji Grand Prix PSST U15 postoupil Jáchym s poměrně těžké skupiny z druhého místa. Bára, která hrála v turnaji B, postoupila také z 2. místa.

16.03.2024

Reportáže

Přečteno: 42

Jáchym podruhé na BTM kategorie U15

Dnes se Jáchym zúčastnil svého druhého turnaje BTM u kategorii U15, což je kategorie, v které bude od příští sezóny.

10.03.2024

Reportáže

Přečteno: 32

Jáchym na BTM U13 v Hustupečích opět v šestnáctce

Na dnešním BTM U13 v Hustopečích vybojoval Jáchym ve dvouhře 9. až 16. místo a ve čtyrhře s Filipem Bednářem třetí místo.

09.03.2024

Reportáže

Přečteno: 43

Jáchym na Grand Prix PSST U13 třetí

Na dnešním Grand Prix PSST U13 se Jáchym umístil na třetím místě a domů si veze pohár.

03.03.2024

Reportáže

Přečteno: 58

Jáchym na Grand Prix PSST U15 čtvrtý

Jáchym dnes byl podruhé na Grand Prix kategorie U15, kam bude patřit příští sezónu. Skončil na čtvrtém místě.