Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Letní turnaj dnes skončil kategorií mladšího žactva, v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.

Fuček Miloslav

07.06.2015

Reportáže

Přečteno: 1005

Komentářů: 0

Konečné výsledky bodování oddílu mládeže

Skončilo první pololetí a po přeborech jednotlivců bylo uzavřeno bodování oddílu mládeže za první pololetí.

02.02.2015

Informace

Přečteno: 998

Od příštího týdne v Ďáblicích

Tento týden probíhají poslední tréninky na Harlekýnu. Od příštího týdne se přesouváme do Ďáblic.

15.06.2015

Informace

Přečteno: 988

Tréninky mládeže začnou 7. 9. 2015

Oddíl mládeže zahájí nový školní rok v pondělí 7. 9. 2015. Tréninky budou opět v pondělí, středu a čtvrtek.

27.08.2015

Informace

Přečteno: 986

Pozvánka na Zimní turnaj mládeže

Zveme vás na Zimní turnaj dvouher a čtyřher stolního tenisu pro děti a mládež všech věkových kategorií, který je druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice.

17.11.2015

Pozvánky

Přečteno: 985

Informace o náboru pro nové členy, organizaci tréninků a platbě oddílových příspěvků

Přinášíme informace k zahájení nové sezóny, kdy provádíme nábor nových členů, vybíráme oddílové příspěvky a pořádáme soustředění na zahájení nové sezóny.

22.08.2016

Pozvánky

Přečteno: 983

Pražský přebor družstev mladšího žactva

Nominace a organizační pokyny pro podzimní kolo pražského přeboru družstev mladšího žactva.

16.10.2016

Informace

Přečteno: 982

Sokolovna sobě aneb pomůžete přežít sezónu?

Prosba na rodiče, hráče a přátele oddílu mládeže s pomocí kolem Centra stolního tenisu v ďáblické sokolovně.

06.12.2016

Různé

Přečteno: 977

Vítězem Podzimní ceny Modřan se stal Vít Kadlec

Po delší odmlce se naši žáci opět vrací na Grand Prix mládeže. Svoji premiéru měli včera čtyři naši žáci na Podzimní ceně Modřan mladšího žactva.

06.11.2016

Reportáže

Nábor do oddílu mládeže

Od 7. 9. probíhá nábor do oddílu mládeže.

28.08.2015

Pozvánky

Přečteno: 973

Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk

V sobotním CZ Cupu, kterého se zúčastnilo rekordních jednadvacet hráčů, se bojovalo o konečné pořadí v základní části celé série, z níž vzešla nominace na finálový turnaj TOP 16, který se koná příští týden v sobotu 7. 5. 2016.