Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší.

Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30
Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Naši mladší žáci na přeborech sbírali zatím zkušenosti

Fuček Miloslav

04.11.2017

Reportáže

Přečteno: 67

Komentářů: 0


Se zcela novým týmem hráčů ročníků 2008 a 2009 (bohužel jen ve dvou) jsme se zúčastnili pražského přeboru družstev na Hamru v Braníku.


2. třída

 

Skupina A

Avia Čakovice A – ABC Braník A 2:3, ZŠ Lužiny B – Elizza Praha B 0:3, ABC Braník A – ZŠ Lužiny B 4:0, DDM Kotlářka B – Avia Čakovice 3:0, ZŠ Lužiny B – DDM Kotlářka B 0:3, Elizza Praha B – ABC Braník A 3:1, DDM Kotlářka B - Elizza Praha B 3:0, Avia Čakovice A – ZŠ Lužiny B 4:1, Elizza Praha B – Avia Čakovice A 3:2, ABC Braník A – DDM Kotlářka B 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. DDM Kotlářka B 12, 2. Elizza Praha B 10, 3. ABC Braník A 8, 4. Avia Čakovice A 6, 5. ZŠ Lužiny B 4

 

Skupina B

Avia Čakovice B – Loko Vršovice A 0:3, Slovan Bohnice B – DDM Kotlářka C 2:3, Loko Vršovice A – Slovan Bohnice B 3:2, Slavoj Praha B – Avia Čakovice A 3:0, Slovan Bohnice B – Slavoj Praha B 0:4, DDM Kotlářka C – Loko Vršovice A 0:3, Slavoj Praha B – DDM Kotlářka C 3:0, Avia Čakovice B – Slovan Bohnice B 1:4, DDM Kotlářka C – Avia Čakovice B 3:0, Loko Vršovice A – Slavoj Praha B 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha B 12, 2. Loko Vršovice A 10, 3. DDM Kotlářka C 8, 4. Slovan Bohnice B 6, 5. Avia Čakovice B 4

 

Skupina C

TTC Praha A – Slovan Bohnice B 0:3

Martinek – Juppa 0:3(-3,-5,-2), Votruba – Carvan 0:3(-6,-6,-4), Šimek 0:3 w.o.

Sparta Praha B – Loko Vršovice 3:0

Petříková – Tuček 3:1(9,8,-9,5), Rulc – Veselý 3:0, Melíšková 3:0 w.o.

Slovan Bohnice A – Sparta Praha B 0:4

Juppa – Rulc 0:3(-9,-8,-4), Šimek – Petříková 0:3(-5,-4,-6), Carvan – Melíšková 2:3(5,8,-12,-15,-7), Juppa – Petříková 0:3(-7,-2,-6)

Stadion Žižkov A – TTC Praha A 3:0

Douda T. – Votruba 3:0(4,3,5), Bezděk – Martinek 3:0(7,2,3), Douda M. 3:0 w.o.

Sparta Praha B – Stadion Žižkov A 3:0

Petříková – Bezděk 3:0(7,5,3), Rulc – Douda T. 3:0(4,11,9), Melíšková – Douda M. 3:1(8,-8,9,9)

Loko Vršovice B – Slovan Bohnice A 1:3

Tuček – Carvan 3:2(-5,-9,9,5,5), Veselý – Juppa 0:3(-3,-4,-6), Šimek 0:3 w.o., Tuček – Juppa 0:3(-7,-12,-1)

Stadion Žižkov A – Loko Vršovice B 2:3

Douda T. - Tuček 2:3(-6,-10,8,7,-10), Bezděk – Veselý 3:1(8,4,-9,9), Douda M. 3:0 w.o., Douda T. - Veselý 1:3(-6,9,-1,-7), Bezděk – Tuček 0:3(-8,-5,-11)

TTC Praha A – Sparta Praha B 0:3

Martinek – Petříková 0:3(-3,-2,-4), Votruba – Rulc 0:3(-4,-7,-5), Melíšková 0:3 w.o.

Loko Vršovice B – TTC Praha A 4:0

Tuček – Votruba 3:1(5,-7,7,1), Veselý – Martinek 3:0(7,5,8), Tuček – Martinek 3:0(8,8,6), Veselý – Votruba 3:1(1,6,-7,3)

Slovan Bohnice A – Stadion Žižkov A 3:0

Juppa – Douda T. 3:1(6,8,-7,11), Šimek – Bezděk 3:0(7,8,7), Carvan – Douda M. 3:0(7,8,10)

 

Pořadí skupiny C

1. Sparta Praha B 12, 2. Slovan Bohnice A 10, 3. Loko Vršovice B 8, 4. Stadion Žižkov A 6, 5. TTC Praha A 4

 

13. ledna 2018 v 2. kole pražského přeboru družstev mladšího žactva se 2. třída na základě těchto výsledků rozdělí takto:

2. třída: DDM Kotlářka B, Elizza Praha B, Slavoj Praha B, Loko Vršovice A, Sparta Braha B, Slovan Bohnice A

3. třída: ABC Braník A, Avia Čakovice A, DDM Kotlářka C, Slovan Bohnice B, Loko Vršovice B, Stadion Žižkov A

4. třída: ZŠ Lužiny B, Avia Čakovice B, TTC Praha A + nově přihlášené týmy

 

Pro úplnost ještě i výsledky 1. třídy:

DDM Kotlářka A – TTC Klánovice A 4:0, ZŠ Lužiny A – Elizza Praha A 0:3, Slavoj Praha A – Sparta Praha A 0:3, TTC Klánovice A – Sparta Praha A 0:3, Elizza Praha A – Slavoj Praha A 3:1, DDM Kotlářka A – ZŠ Lužiny 4:0, ZŠ Lužiny A – TTC Klánovice 3:2, Slavoj Praha A – DDM Kotlářka A 0:4, Sparta Praha A – Elizza Praha A 4:0, TTC Klánovice A – Elizza Praha A 0:3, DDM Kotlářka A – Sparta Praha A 3:1, ZŠ Lužiny A – Slavoj Praha A 0:3, Slavoj Praha A – TTC Klánovice 4:1, Sparta Praha A – ZŠ Lužiny 3:0, Elizza Praha A – DDM Kotlářka A 0:4

 

Pořadí 1. třídy

1. DDM Kotlářka A 15, 2. Sparta Praha A 13, 3. Elizza Praha A 11, 4. Slavoj Praha A 9, 5. ZŠ Lužiny A 7, 6. TTC Klánovice A 5


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pondělí 19.02.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT