Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Vítězem druhého kontrolního turnaje mládeže se stal Jirka Kelbl

Ve středu byl v rámci tréninku mládeže druhý kontrolní turnaj, který při účasti sedmi hráčů vyhrál Jiří Kelbl.

Fuček Miloslav

23.01.2014

Reportáže

Přečteno: 1006

Komentářů: 0

Vyrazíme o prázdninách společně na kemp?

Na to uspořádat si vlastní prázdninový kemp jsme jako oddíl příliš malý. Před několika lety jsme se ale už účastnili kempu pořádaném nějakým větším subjektem.

04.02.2016

Pozvánky

Přečteno: 1005

Odpadá pondělní trénink

V pondělí 30. 3. 2015 se nekoná trénink mládeže.

26.03.2015

Informace

Dnes a zítra zrušeny tréninky

Z důvodu nemoci trenéra jsou ve středu a čtvrtek tento týden zrušeny tréninky mládeže.

15.04.2015

Informace

Přečteno: 1004

Do Ďáblic v půli května

Jak to vypadá s ďáblickou sokolovnou? Jednání hodně pokročila a přinášíme první realističtější harmonogram.

13.04.2015

Informace

Přečteno: 1003

Vítězi úvodních turnajů se stali Remunda a Veselý

Velkou cenou Ďáblic zahájil 2. ročník turnajů mládeže Velká cena Centra stolního tenisu mládeže Ďáblice. V kategorii nejmladšího žactva se sešlo šest hráčů. Starší žáci byli bohužel jenom dva. Zítra se hraje kategorie mladšího žactva (ročník 2003 a mladší). My jsme měli zastoupení 4 hráči.

10.10.2015

Reportáže

Přečteno: 1002

Na závěr školního roku dva turnaje pro veřejnost

I v posledním týdnu letošního školního roku vás zveme do Centra zábavy Karlín na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

23.06.2014

Pozvánky

Adam Petr druhým vítězstvím upevnil své vedení

Vítězem dvouher Novoročního turnaje, který je třetím tunajem Velké ceny Centra zábavy Karlín se stal Adam Petr a tímto, už v pořadí druhým vítězstvím, upevnil své vedení v celé sérii.

04.01.2015

Reportáže

Přečteno: 1001

Prvnímu dni Letního turnaje kralovali Podrazil a Veselý

Letní turnaj začal od 9.30 hodin kategorií nejmladšího žactva. Při účasti pěti hráčů se hrálo systémem každý s každým. Od 14 hodin se hrály kategorie staršího žactva a dorotu. Nejmladší žactvo vyhrál bez porážky Václav Podrazil, spojený turnaj kategorií staršího a žactva vyhrál jednoznačně Filip Veselý. Oba vítězové neztratili ani set.