Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš

Fuček Miloslav

02.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1202

Komentářů: 0


Jan Krameš vyhrál dnes v Modřanech Velkou cenu Modřan mladších žáků. Naši hráči Vašek a Vojta Podrazilovi skončili v útěše na 2. a 4. místě. Krameš vyhrál spolu s dvouhrou i čtyřhru (společně s Miroslavem Knoblochem).


Při účasti 36 hráčů se hrál první stupeň dvouher v osmi skupinách.

 

Skupina A

Šusta – Brož 0:3(-8,-4,-8), Pfleger – Bendzák 0:3(-5,-5,-9), Brož – Pfleger 3:0(1,7,7), Nováková – Šusta 3:0(6,1,4), Pfleger – Nováková 0:3(-3,-6,-4), Bendzák – Brož 1:3(-8,-3,4,-3), Nováková – Bendzák 3:0(12,7,7), Šusta – Pfleger 0:3(-5,-13,-6), Bendzák – Šusta 3:1(-5,6,10,3), Brož – Nováková 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Martina Nováková – SKP Ústí n.L., 2. Patrik Brož – Kotlářka, 3. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 4. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 5. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina B

Klokočníková – Jaroň 0:3(-2,-7,-5), Malůšková – Lorencová 0:3(-1,-1,-6), Jaroň – Malůšková 3:0(3,1,4), Přída – Klokočníková 3:0(6,3,5), Malůšková – Přída 0:3(-2,-2,-4), Lorencová – Jaroň 1:3(7,-8,-10,-6), Přída – Lorencová 3:0(4,4,7), Klokočníková – Malůšková 3:0(10,7,8), Lorencová – Klokočníková 3:0(10,8,3), Jaroň – Přída 0:3(-2,-9,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Kryštof Přída – Klotlářka, 2. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 4. Petra Klokočníková – Sokol Sadská, 5. Helena Malůšková – Sparta Praha

 

Skupina C

Josef – Lebeda 0:3(-7,-8,-7), Redlich – Blažková 1:3(9,-7,-7,-7), Mitka – Josef 3:0(5,8,6), Redlich – Mitka 0:3(-9,-7,-5), Blažková – Lebeda 1:3(-6,-6,8,-5), Mitka – Blažková 3:0(2,9,5), Josef – Redlich 3:1(6,-2,6,7), Blažková – Josef 3:0(4,2,7), Lebeda – Mitka 3:2(9,-9,6,-7,9)

 

Pořadí skupiny C

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha, 5. Michal Redlich – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Koběrský – Šmíd 0:3(-7,-5,-8), Lanžhotský – Podrazil Vojtěch 0:3(-6,-9,-2), Šmíd – Lanžhotský 3:0(1,8,5), Krameš – Koběrský 3:0(1,8,7), Lanžhotský – Krameš 0:3(-4,-1,-4), Podrazil Vojtěch – Šmíd 0:3(-8,-3,-5), Krameš – Podrazil Vojtěch 3:0(4,4,2), Koběrský – Lanžhotský 3:0(7,2,9), Podrazil Vojtěch – Koběrský 2:3(3,-10,9,-7,-9), Šmíd – Krameš 3:0(9,6,4)

 

Pořadí skupiny D

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 5. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka

 

Skupina E

Marat – Horáček 3:0(4,9,2), Kopecký – Buček 3:1(5,7,-8,9), Horáček – Buček 0:3(-6,-8,-9), Marat – Kopecký 3:0(9,5,6), Kopecký – Horáček 3:1(4,6,-7,7), Buček – Marat 2:3(-8,6,-10,8,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 4. Šimon Horáček – Spartak Čelákovice

 

Skupina F

Pašek – Mallarino 3:0(3,7,3), Kratochvíl – Havránek 0:3(-6,-9,-4), Mallarino – Havránek 0:3(-12,-7,-5), Pašek – Kratochvíl 3:0(10,5,1), Kratochvíl – Mallarino 3:1(5,10,-10,10), Havránek – Pašek 0:3(-9,-5,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. David Kratochvíl – Sportovní JM, 4. Marco Mallarino – Kotlářka

 

Skupina G

Šimůnková – Němec 3:0(2,4,8), Sloup – Sochor 0:3(-3,-6,-9), Němec – Sochor 0:3(-6,-5,-7), Šimůnková – Sloup 3:1(3,-9,4,6), Sloup – Němec 3:1(6,-7,6,6), Sochor – Šimůnková 1:3(8,-7,-5,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina H

Kaucký – Podrazil Václav 3:0(9,1,8), Melíšek – Knobloch 0:3(-9,-6,-2), Podrazil Václav – Knobloch 0:3(-10,-2,-5), Kaucký – Melíšek 3:0(9,6,5), Melíšek – Podrazil Václav 3:2(8,7,-8,-7,9), Knobloch – Kaucký 3:1(5,10,-7,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Václav Podrazil – TTC Praha

 

Osmifinále

Nováková – Jaroň 3:1(-10,7,7,3), Kopecký – Knobloch 2:3(9,-6,-3,4,-1), Pašek – Sochor 3:0(9,8,8), Krameš – Lebeda 3:1(7,-9,9,6), Šmíd – Kaucký 2:3(10-8,10,-1,-7), Brož – Šimůnková 0:3(-6,-7,-9), Marat – Mitka 3:1(-4,7,6,15), Havránek – Přída 0:3(-3,-1,-6)

 

Čtvrtfinále

Nováková – Knobloch 3:0(5,7,8), Pašek – Krameš 0:3(-4,-3,-6), Kaucký – Šimůnková 3:0(7,5,5), Marat – Přída 0:3(-9,-5,-7)

 

Semifinále

Nováková – Krameš 1:3(-8,8,-3,-7), Kaucký – Přída 0:3(-6,-3,-8)

 

Finále

Krameš – Přída 3:2(3,-7,-6,8,6)

 

O 3. místo

Nováková – Kaucký 3:1(11,-9,11,11)

 

O 5. až 8. místo

Knobloch – Pašek 2:3(-7,-10,8,12,-14), Šimůnková – Marat 3:1(-9,8,9,7)

 

O 5. místo

Pašek – Šimůnková 1:3(-9,8,9,37)

 

O 7. místo

Knobloch - Marat 1:3(-2,11,-9,-8)

 

O 9. až 16. místo

Jaroň – Kopecký 3:0(4,6,3), Sochor – Lebeda 3:2(-9,8,-6,9,10), Šmíd – Brož 3:0(8,7,5), Mitka – Havránek 3:2(-12,-10,8,9,7)

 

O 9. až 12. místo

Jaroň – Sochor 1:3(-11,-9,4,-10), Šmíd – Mitka 3:1(-5,7,10,7)

 

O 9. místo

Sochor – Šmíd 1:3(-9,7,-4,-7)

 

O 11. místo

Jaroň – Mitka 0:3(-9,-8,-9)

 

O 13. až 16. místo

Kopecký – Lebeda 2:3(8,-5,7,-9,-9), Brož – Havránek 3:0(10,8,10)

 

O 13. místo

Lebeda – Brož 3:2(-7,-8,10,5,6)

 

O 15. místo

Kopecký – Havránek 1:3(-8,-8,8,-7)

 

Útěcha – předkolo

Redlich – Klokočníková 3:0(8,8,4), Pfleger – Malůšková 3:0(4,7,5), Šusta – Mallarino 1:3(-7,13,8,7), Josef – Lanžhotský 3:2(5,-10,9,-8,4)

 

Útěcha – osmifinále

Buček – Redlich 3:2(-6,4,8,-10,7), Němec – Kratochvíl 2:3(-6,9,5,-7,-0), Melíšek – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-9,-11), Pfleger – Blažková 2:3(-9,-7,6,9,-4), Lorencová – Mallarino 2:3(6,6,-4,-6,-4), Podrazil Václav – Sloup 3:1(5,-9,9,11), Koběrský – Horáček 3:0(7,7,2), Josef – Bendzák 0:3(-6,-9,-11)

 

Útěcha – čtvrtfinále

Buček – Kratochvíl 3:0(7,2,6), Podrazil Vojtěch – Blažková 3:2(-7,10,-4,5,6), Mallarino – Podrazil Václav 1:3(15,-5,-10,-8), Koběrský – Bendzák 3:1(10,-9,7,3)

 

Útěcha – semifinále

Buček – Podrazil Vojtěch 3:1(9,-2,8,10), Podrazil Václav – Koběrský 3:1(3,9,-6,9)

 

Útěcha – finále (o 17. místo)

Buček – Podrazil Václav 3:2(-9,4,10,-9,4)

 

O 19. místo

Podrazil Vojtěch – Koběrský 1:3(-8,-14,9,-12)

 

O 21. až 24. místo

Kratochvíl – Blažková 1:3(-4,9,-6,-10), Mallarino – Bendzák 3:0 w.o.

 

O 21. místo

Blažková – Mallarino 3:0(9,9,2)

 

O 23. místo

Kratochvíl – Bendzák 3:0 w.o.

 

O 25. až 32. místo

Redlich – Němec 1:3(-8,6,-9,-6), Melíšek - Pfleger 0:3(-11,-5,-11), Lorencová – Sloup 3:1(1,8,-3,4), Horáček – Josef 1:3(-6,8,-10,-9)

 

O 25. až 28. místo

Němec – Pfleger 0:3(-8,-6,-6), Lorencová – Josef 3:0(7,2,7)

 

O 25. místo

Pfleger – Lorencová 0:3(-4,-8,-7)

 

O 27. místo

Němec – Josef 3:0(2,6,8)

 

O 29. až 32. místo

Redlich – Melíšek 0:3(-6,-8,-9), Sloup – Horáček 3:0(6,9,10)

 

O 29. místo

Melíšek – Sloup 0:3(-6,-6,-8)

 

O 31. místo

Redlich – Horáček 3:0(9,5,7)

 

O 33. až 36. místo

Klokočníková – Malůšková 3:0(10,8,3), Šusta – Lanžhotský 3:1(-9,7,8,9)

 

O 33. místo

Klokočníková – Šusta 1:3(-13,7,-9,-6)

 

O 35. místo

Malůšková – Lanžhotský 0:3(-6,-9,-4)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Martina Nováková – SKP Ústí n. L., 4. Jakub Kaucký – Kotlářka, 5. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 6. Adam Pašek – Slavoj Praha, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 9. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 10. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 11. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 12. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 13. Josef Lebeda – Kotlářka, 14. Patrik Brož – Kotlářka, 15. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 16. Michael Kopecký – Kotlářka, 17. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 18. Václav Podrazil – TTC Praha, 19. Matěj Koběrský – Kotlářka, 20. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 21. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 22. Marco Mallarino – Kotlářka, 23. David Kratochvíl – Sportovní JM, 24. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 25. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 26. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 27. Filip Němec – Kotlářka, 28. Tomáš Josef – Sparta Praha, 29. Richard Sloup – Sportovní JM, 30. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 31. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 32. Šimon Horáček – Spartak Čelákovice, 33. Petr Šusta – Sparta Praha, 34. Petra Klokočníková – Sokol Sadská, 35. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 36. Helena Matůšková – Sparta Praha

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Němec, Lanžhotský – Šusta, Josef 3:1(6,10,-12,3)

 

Osmifinále

Knobloch, Krameš – Němec, Lanžhotský 3:0(9,5,3), Mallarino, Blažková – Šimůnková, Lorencová 0:3(-6,-10,-6), Přída, Brož – Kratochvíl, Bendzák 3:1(9,8,-8,6), Redlich, Šmíd – Mitka, Jaroň 0:3(-6,-5,-3), Sochor, Havránek – Podrazil V., Podrazil V 1:3(-13,9,-10,-3), Nováková, Klokočníková – Lebeda, Kaucký 1:3(-11,-9,9,-8), Marat, Sloup – Melíšek, Pfleger 3:0(3,4,5), Koběrský, Kopecký – Pašek, Buček 0:3(-7,-11,-11)

 

Čtvrtfinále

Knobloch, Krameš – Šimůnková, Lorencová 3:1(-8,12,9,6), Přída, Brož – Mitka, Jaroň 3:1(8,-4,7,7), Sochor, Havránek – Lebeda, Kaucký 2:3(-9,10,9,-4,-11), Marat, Sloup – Pašek, Buček 3:0(9,3,8)

 

Semifinále

Knobloch, Krameš – Přída, Brož 3:1(5,-9,9,9), Lebeda, Kaucký – Marat, Sloup 1:3(8,-5,-6,-5)

 

Finále

Knobloch, Krameš – Marat, Sloup 3:0(6,7,3)

 

Pořadí čtyřher

1. Miroslav Knobloch a Jan Krameš – oba Loko Vršovice, 2. Filip Marat a Richard Sloup – oba Sportovní JM, 3. Kryštof Přída a Patrik Brož a Josef Lebeda a Jakub Kaucký (všichni Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 25.02.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT