Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Dva naši hráči na sobotním Grand Prix staršího a mladšího žactva

Fuček Miloslav

04.10.2020

Reportáže

Přečteno: 46

Komentářů: 0


V sobotu se konalo v areálu HAMR Braník první Grand Prix PSST pro kategorie staršího a nejmladšího žactva.


V kategorii nejmladšího žactva se zúčastnilo pouhých devět hráčů, z toho od nás Veronika Kostlivá. Při tomto počtu se hrálo systémem každý s každým.

 

Nejmladší žactvo

Kos – Rousová 3:1(-9,8,9,5), Bartoňová – Lorenzová 3:0(4,6,8), Durdis – Goga 3:0(4,2,2), Alinčová – Voborský 3:0(8,5,4),

Goga – Alinčová 0:3(-2,-5,-0), Lorenzová – Durdis 0:3(-6,-1,-7), Rousová – Bartoňová 0:3(-9,3-8,-10), Kostlivá – Kos 1:3(9,-8,-9,-5),

Bartoňová – Kostlivá 3:0(2,3,1), Durdis – Rousová 3:1(7,-8,6,8), Alinčová – Lorenzová 3:0(3,3,1), Voborský – Goga 3:0(8,3,9),

Lorenzová – Voborský 0:3(-3,-4,-5), Rousová – Alinčová 1:3(9,-10,-3,-7), Kostlivá – Durdis 0:3(-3,-3,-5), Kos – Bartoňová 0:3(-5,-7,-5),

Durdis – Kos 3:0(1,3,2), Alinčová – Kostlivá 3:0(8,2,3), Voborský – Rousová 1:3(-6,-10,3,-10), Goga – Lorenzová 1:3(6,-7,-9,-10),

Rousová – Goga 3:0(3,4,3), Kostlivá – Voborský 0:3(-4,-8,-4), Kos – Alinčová 0:3(-1,-3,-2), Bartoňová – Durdis 0:3(-6,-3,-6),

Alinčová – Bartoňová 3:1(-9,10,9,2), Voborský – Kos 3:0(3,1,4), Goga – Kostlivá 1:3(-9,-10,10,-8), Lorenzová – Rousová 0:3(-5,-3,-6),

Kostlivá – Lorenzová 1:3(-4,8,-6,-7), Kos – Goga 3:0(8,4,9), Bartoňová – Voborský 2:3(7,-5,-10,5,-4), Durdis – Alinčová 3:0(3,6,9),

Voborský – Durdis 1:3(-4,7,-9,-8), Goga – Bartoňová 0:3(-1,-3,-3), Lorenzová – Kos 3:1(10,8,-9,12), Rousová – Kostlivá 3:0(6,1,1)

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Matěj Durdis – Elizza Praha 16, 2. Michaela Alinčová – Elizza Praha 15, 3. Anan Bartoňová – Slovan Bohnice 13 (5:3), 4. Vojtěch Voborský – Elizza Praha 13 (4:5), 5. Tereza Rousová – Slavoj Praha 13 (3:4), 6. Amálie Lorenzová – Slovan Bohnice 11, Norbert Kos – KST Vršovice 10, Veronika Kostlivá – TTC Praha 9, Tomáš Goga – Slovan Bohnice 8

 

V kategorii staršího žactva se zúčastnilo 36 hráčů, z čehož 20 hrálo turnaj A a 16 turnaj B. Náš hráč Tomáš Pytelka hrál turnaj B.

 

Starší žactvo – turnaj B

 

Skupina A

Mikešová – Martinek F. 3:0(3,3,1), Pytelka – Novák 3:0(6,9,8), Martinek F. - Novák 3:2(11,-8,-6,8,10), Mikešová – Pytelka 3:0(4,7,4), Pytelka – Martinek F. 3:0(9,5,8), Novák – Mikešová 0:3(-4,-1,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 2. Tomáš Pytelka – TTC Praha, 3. Filip Martinek – Sparta Praha, 4. Jan Novák – Loko Vršovice

 

Pořadí skupiny B

1. Filip Mach – Kotlářka Praha 6, 2. Ondřej Martinec – Elizza Praha 5, 3. Lukáš Krutina – Loko Vršovice 4, 4. Petr Hošek – KST Vršovice 3

 

Pořadí skupiny C

1. Patrik Holý – Loko Vršovice 5 (5:4), 2. David Kodš – Kotlářka Praha 5 (5:5), 3. Robert Dostalík – KST ZŠ Trávníčkova 5 (4:5), 4. Jakub Hofman – Elizza Praha 3

 

Pořadí skupiny D

1. Lukáš Martinek – Sparta Praha 6, 2. Jakub Magyar – Slavoj Praha 5, 3. Michaela Krutilková – Slovan Bohnice 4, 4. Daniil Fedotov – Loko Vršovice 3

 

Čtvrtfinále

Mikešová – Martinec 3:0(3,5,15), Magyar – Holý 3:0(5,5,9), Martinek L. - Kodeš 3:0(5,2,2), Pytelka – Mach 0:3(-7,-2,-5)

 

Semifinále

Mikešová – Magyar 3:1(-5,11,6,5), Martinek L. - Mach 3:0(4,9,1)

 

Finále

Mikešová – Martinek L. 2:3(8,-12,-6,7,-10)

 

O 3. místo

Magyar – Mach 3:1(9,-5,10,11)

 

O 5. až 8. místo

Martinec – Holý 3:2(10,-9,-9,3,14), Kodeš – Pytelka 3:2(5,2,-4,-8,12)

 

O 5. místo

Martinec – Kodeš 3:2(-10,6,-9,4,7)

 

O 7. místo

Holý – Pytelka 3:0(8,4,9)

 

Útěcha – o 9. až 16. místo

Dostalík – Hošek 3:0(1,6,11), Fedotov – Martinek F. 0:3(-8,-12,-4), Krutilková – Hofman 3:1(-6,8,9,7), Novák – Krutina 0:3(-8,-6,-9)

 

O 9. až 12. místo

Dostalík – Martinek F. 3:0(1,5,6), Krutilková – Krutina 3:0(8,6,9)

 

O 9. místo

Dostalík – Krutina 3:0(8,5,7)

 

O 11. místo

Martinek F. - Krutilková 1:3(-2,-10,7,-7)

 

O 13. až 16. místo

Hošek – Fedotov 3:0(4,12,4), Hofman – Novák 1:3(5,-7,-6,-8)

 

O 13. místo

Fedotov – Novák 0:3(-6,-4,-3)

 

O 15. místo

Hošek – Hofman 1:3(-8,6,-9,-4

 

Pořadí dvouhry tyrnaje B staršího žactva

1. Lukáš Martinek – Sparta Praha, 2. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 3. Jakub Magyar – Slavoj Praha, 4. Filip Mach – Kotlářka Praha, 5. Ondřej Martinec – Elizza Praha, 6. David Kodeš – Kotlářka Praha, 7. Patrik Holý – Loko Vršovice, 8. Tomáš Pytelka – TTC Praha, 9. Robert Dostalík KST ZŠ Trávníčkova, 10. Lukáš Krutina – Loko Vršovice, 11. Michaela Krutilková – Slovan Bohnice, 12. Filip Martinek – Sparta Praha, 13. Jan Novák – Loko Vršovice, 14. Daniel Fedotov – Loko Vršovice, 15. Jakub Hofman – Elizza Praha, 16. Petr Hoček – KST Vršovice

 

Pro úplnost ještě pořadí turnaje A staršího žactva:

1. Michal Procházka – Kotlářka Praha, 2. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 3. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 4. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 5. Sebastian Svoboda – Kotlářka Praha, 6. Maxim Truchlík – Kotlářka Praha, 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice, 8. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha, 9. Jan Marhol – Sparta Praha, 10. Adéla Nosková – Sparta Praha, 11. Adam Podrazký – Elizza Praha, 12. Jan Seeman – Loko Vršovice, 13. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 14. Prokop Holý – Kotlářka Praha, 15. T. Melíšková – Sparta Praha, 16. Julius Krejčík – Elizza Praha, 17. Vojtěch Maděra – Kotlářka Praha, 18. Jakub Urban – AVIA Čakovice, 19. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 20. Patrik Veselý – Loko Vršovice

 

Za týden v neděli 11. 10. 2020 se koná druhý turnaj Grand Prix pro tyto kategorie – starší žactvo a nejmladší žactvo. Doufejme, že z TTC Praha se zúčastní více hráčů, ve starších žácích by to měl určitě zkusit minimálně Honza. V kategorii nejmladšího žactva po odchodu Michala M., který se bude nadále věnovat pouze fotbalu a se stolním tenisem už pokračovat nebude, bohužel kromě Veroniky nikoho konkurenceschopného nemáme.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 24.10.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT