Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Podzimní ceny Modřan se stal Vít Kadlec

Fuček Miloslav

06.11.2016

Reportáže

Přečteno: 962

Komentářů: 0


Po delší odmlce se naši žáci opět vrací na Grand Prix mládeže. Svoji premiéru měli včera čtyři naši žáci na Podzimní ceně Modřan mladšího žactva.


Na turnaji v Modřanech se sešlo 58 hráčů, kteří hráli v 14 skupinách.

 

Skupina A

1. Jan Pisár - KST Rakovník 8, 2. Daniel Juříček - TTC Elizza Praha 7, 3. Adam Rek - ZŠ Lužiny 6, 4. Štěpán Kára - Kotlářka Praha 5, 5. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 4

 

Skupina B

Košacký - Trávníček 0:3(-1,-8,-9), Špírek - Višna 0:3(-4,-4,-6), Trávníček - Špírek 3:0(5,5,4), Kadlec - Košacký 3:0(2,4,7), Špírek - Kadlec 0:3(-1,-3,-6), Višna - Trávníček 3:0(1,2,3), Kadlec - Višna 3:0(3,5,4), Košacký - Špírek 3:0(6,6,6), Višna - Košacký 3:1(4,0,-8,5), Trávníček - Kadlec 0:3(-1,-9,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Kadlec - TTC Elizza Praha 8, 2. Johan Višna - Kotlářka Praha 7, 3. Ondřej Trávníček - ZŠ Lužiny 6, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice 5, 5. Šimon Špírek - TTC Praha 4

 

Skupina C

Rein - Rzepecki 3:0(1,7,8), Smažík - Lamoš 0:3(-3,-8,-4), Rzepecki - Smažík 3:1(5,4,-8,4), Kopecký - Rein 3:2(12,-8,-9,6,6), Smažík - Kopecký 0:3(-3,-5,-5), Lamoš - Rzepecki 3:0(7,8,6), Kopecký - Lamoš 3:0(4,6,4), Rein - Smažík 3:0(1,3,1), Lamoš - Rein 3:0(7,2,9), Rzepecki - Kopecký 0:3(-4,-2,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Michael Kopecký - Kotlářka Praha 8, 2. Vít Lamoš - TTC Elizza Praha 7, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 6, 4. Matěj Rzepecki - TTC Praha 5, 5. Martin Smažík - SK Hamr 4

 

Skupina D

1. Martin Černý - STC Slaný 6, 2. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha 5, 3. Jakub Schonbauer - Kotlářka Praha 4., 4. Vojtěch Melichar - AC Sparta Praha 3

 

Skupina E

1. Jan Rochowanski - TTCElizza Praha 6, 2. Pavel Sláčal - TJ Loko Nymburk 5, 3. Adam Gräf - TJ Slavoj Praha 4, 4. Jáchym Cindr - Kotlářka Praha 3

 

Skupina F

1. Lukáš Brada - TJ Slavoj Praha 6, 2. Michaela Botková - TJ AŠMladá Boleslav 5, 3. Tadeáš Bertho - Kotlářka Praha 4, 4. Jakub Dufek - TJ Loko Vršovice 3

 

Skupina G

1. Kateřina Pisárová - KST Rakovník Praha 6, 2. Andrea Jungwirthová - AC Sparta Praha 5, 3. Jan Slavíček - TJ Slavoj Praha 4, 4. Petr Mach - Kotlářka Praha 3

 

Skupina H

1. Václav Nádvorník - TJ Slavoj Praha 6, 2. Natálie Handlová - Slovan Bohnice 5, 3. Michal Procházka - Kotlářka Praha 4, 4. Richard Ohera - ZŠ Lužiny 3

 

Skupina I

1. Daniel Vojna - TSM Kladno 6, 2. Jan Benák - TTC Elizza Praha 5, 3. Jakub Vrána - Kotlářka Praha 4, 4. František valenta - Slovan Bohnice 3

 

Skupina J

1. Matěj Koběrský - Kotlářka Praha 6, 2. Ondřej Melíšek - AC Sparta Praha 5, 3. Nela Horká - TJ Loko Vršovice 4, 4. Amálie Bendová - Sokol Nusle 3

 

Skupina K

1. Martin Šíp - Kotlářka Praha 6, 2. Lucie Vydrová - TJ Sadská 5, 3. Matouš Klein - TJ Slavoj Praha 4, 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3

 

Skupina L

Gajda - Zacharda 1:3(8,-8,-4,-6), Vesecký - Brodský 3:2(-9,8,6,-7,7), Zacharda - Brodský 3:0(10,5,5), Gajda- Vesecký 3:2(-3,-6,7,15,5), Vesecký - Zacharda2:3(8,-7,8,-10,-9), Brodský - Gajda 0:3(-7,-4,-9)

 

Pořadí skupiny L

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 6, 2. Jonáš Gajda - Kotlářka Praha 5, 3. David Vesecký - STC Slaný 4, 4. Adam Brodský - TTC Praha 3

 

Skupina M

Benák V. - Koňák 3:0(3,5,5), Mašek - Svoboda 3:1(2,-9,7,5), Koňák - Svoboda 2:3(-7,-9,5,4,-9), Benák V. - Mašek 3:0(2,7,9), Mašek - Koňák 3:1(8,-8,9,8), Svoboda - Benák V. 0:3(-5,-6,-4)

 

Pořadí skupiny M

1. Vít Benák - TTCElizza Praha 6, 2. Milan Mašek - TJ Slavoj Praha 5, 3. Patrik Svoboda - TTC Praha, 4. Daniel Koňák - Kotlářka Praha 3

 

Skupina N

1. Jan Hofman - AC Sparta Praha 6, 2. Jan Ošmera - TTC Elizza Praha 5, 3. Jiří Knop - Kotlářka Praha 4, 4. Ondřej Sládek - TJ Slavoj Praha 3

 

Šestnáctifinále

Pisár - bye, Melíšek - Rochowanski 0:3(-7,-8,-9), Nádvorník - Benák J. 2:3(-8,7,-9,8,-13), Botková - Šíp 3:1(8,-9,6,5), Pisárová - Remunda 2:3(-7,8,-9,7,-11), Gajda- Benák V. 3:0(8,8,7), Višna - Ošmera 3:0(7,6,4), Kopecký - bye, Černý - bye, Handlová - Juríček 3:1(-4,10,6,6), Hofman - Lamoš 3:1(11,7,-11,7), Vydrová - Vojna 1:3(-4,8,-7,-6), Koběrský - Jungwirthová 3:0(9,1,7), Sláčal - Brada 3:2(9,6,-5,-7,9), Zacharda - Mašek 3:1(7,-10,9,5), Kadlec - bye

 

Osmifinále

Pisár - Rochowanski 3:1(3,4,-7,6), Benák J. - Botková 1:3(10,-6,-6,-11), Remunda - Gajda 1:3(-3,-2,10,-8), Višna - Kopecký 1:3(-8,2,-4,-7), Černý - Handlová 3:0(2,1,4), Hofman - Vojna 2:3(8,7,-12,-8,-10), Koběrský - Sláčal 2:3(8,-7,8,-9,-7), Zacharda - Kadlec 0:3(-8,-5,-6)

 

Čtvrtfinále

Pisár - Botková 3:0(10,8,9), Gajda- Kopecký 0:3(-8,-7,-5), Černý - Vojna 1:3(8,-9,-8,-7), Sláčal - Kadlec 0:3(-2,-4,-4)

 

Semifinále

Pisár - Kopecký 3:1(7,-9,8,9), Vojna - Kadlec 1:3(-6,-6,11,-1)

 

Finále

Pisár - Kadlec 1:3(-6,10,-5,-7)

 

O 3. místo

Kopecký - Vojna 3:1(7,8,-6,6)

 

O 5. až 8. místo

Botková - Gajda 3:0(8,4,11), Černý - Sláčal 3:0 w.o.

 

O 5. místo

Botková - Černý 1:3(-5,4,-12,-5)

 

O 7. místo

Gajda - Sláčal 3:0 w.o.

 

O 9. až 16. místo

Rochowanski - Benák J. 3:1(4,-7,6,7), Remunda - Višna 3:2(8,-6,-7,10,10), Handlová - Hofman 2:3(-7,7,5,-6,-3), Koběrský - Zacharda 1:3(5,-7,-8,-10)

 

O 9. až 12. místo

Rochowanski - Remunda 3:1(-9,8,9,6), Hofman - Zacharda 3:2(-9,8,-7,11,8)

 

O 9. místo

Rochowanski - Hofman 0:3(-8,-6,-5)

 

O 11. místo

Remunda - Zacharda 3:0(9,8,7)

 

O 13. až 16. místo

Benák J. - Višna 3:0(6,6,3), Handlová - Koběrský 3:1(6,8,-13,9)

 

O 13. místo

Benák J. - Handlová 0:3(-6,-8,-4)

 

O 15. místo

Višna - Koběrský 0:3(-12,-9,-3)

 

Útěcha

 

O 33. až 59. místo

Knop - bye, Dufek - Cindr 2:3(-3,9,-10,7,-8), Horká - Juppa 3:1(-9,11,10,7), Kára - Rein 1:3(8,-11,-10,-7), Slavíček - Koňák 3:2(-7,7,10,-8,11), Valenta - Procházka 0:3(-8,-4,-10), Košacký - Smažík 3:0 w.o., Brodský - Schonbauer 3:0 w.o., Rek - Špírek 3:0(1,5,10), Bendová - Vrána 1:3(-9,-5,10,-6), Bartho - Rzepecki 3:0(3,3,10), Melichar - Klein 1:3(-12,6,-8,-9), Gräf - Ohera 3:0 w.o., Šimek - Svoboda 0:3(-5,-9,-7), Sládek - Mach 0:3(-11,-5,-8), Trávníček - Vesecký 0:3(-9,-5,-6)

 

O 33. až 48. místo

Knop - Cindr 3:0(11,8,8), Horká - Rein 0:3(-6,-5,-6), Slavíček - Procházka 3:0(9,8,1), Košacký - Brodský 0:3(-2,-6,-3), Rek - Vrána 3:0(5,3,4), Bertho - Klein 3:0(7,6,9), Gräf - Svoboda 3:1(5,-8,9,4), Mach - Vesecký 0:3(-4,-8,-7)

 

O 33. až 40. místo

Knop - Rein 3:1(11,9,-10,3), Slavíček - Brodský 2:3(-9,11,8,-5,-7), Rek - Bertho 3:2(11,-9,8,-12,6), Gräf - Vesecký 0:3(-8,-8,-7)

 

O 33. až 36. místo (semifinále)

Knop - Brodský 3:0(9,9,7), Rek - Vesecký 0:3(-8,-6,-13)

 

O 33. místo (finále)

Knop - Vesecký 1:3(6,-9,-6,-6)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Vít Kadlec - TTC Elizza Praha, 2. Jan Pisár - KST Rakovník , 3. Michael Kopecký - Kotlářka Praha, 4. Daniel Vojna - TSM Kladno, 5. Martin Černý - STC Slaný, 6. Michaela Botková - TJ AŠ Mladá Boleslav, 7. Jonáš Gajda - Kotlářka Praha, 8. Pavel Sláčal - TJ Loko Nymburk, 9. Jan Hofman - AC Sparta Praha, 10. Jan Rochowanski - TTC Elizza Praha, 11. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha, 12. Jáchym Zacharda- ZŠ Lužiny, 13. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 14. Jan Benák - TTC Elizza Praha, 15. Matěj Koběrský - Kotlářka Praha, 16. Johan Višna - Kotlářka Praha, 35. až 36. Adam Brodský - TTC Praha a David Vesecký - STC Slaný, 41. až 48. místo Patrik Svoboda - TTC Praha, 49. až 59. místo Matěj Rzepecki - TTC Praha a Šimon Špírek - TTC Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT