Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 8 do 14 let, po individuální domluvě případně i starší nebo mladší.
Tréninky v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28 jsou nyní nově pouze ve čtvrtek 15.30 - 17.30
Oddíl mládeže TTC Praha pořádá o letních prázdninách dva turnusy tréninkového soustředění stolního tenisu. Ten první skončil právě dnes, na druhém, který bude poslední týden v srpnu, jsou ještě volná místa.
V pátek skončil druhý turnus příměstského tábora zaměřený na stolní tenis. V posledním týdnu prázdnin se ještě koná tréninkové soustředění stolního tenisu, na kterém jsou ještě volná místa.
Na nedělním bodovacím turnaji mládeže v Blanku jsme měli jako cíl aspoň jedno vítězství. Nakonec z toho byl postup ze skupiny a celkové 33. až 40. místo z 80 hráčů.
V sobotu se na Jižním Městě hrály Pražské přebory jednotlivců v kategoriích mužů, staršího a nejmladšího žactva, v nichž jsme měli zastoupení šesti hráčů – pět dospělých a jeden nejmladší žák.
Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.