Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubePříměstský tábor dnes začal prvním dnem

Fuček Miloslav

20.08.2018

Reportáže

Přečteno: 957

Komentářů: 0


Dnes začal příměstský tábor zaměřený na stolní tenis, který pořádá náš oddíl mládeže. Bohužel z našich členů se účastní pouze jediný.


Pouze tři účastníky má letošní příměstský tábor zaměřený na stolní tenis pořádaní naším oddílem. Z oddílu se účastní pouze Filip. Dále je zde Martin ze Střížkova, který byl i minulý týden na tréninkovém soustředění. Třetím účastníkem je Adam z Černošic, který se našeho příměstského tábora účastnil i loni.

 

Účastníci se sešli v osm hodin a následovalo seznámení a organizační pokyny. Potom proběhl první trénink, v kterém se trénovaly základní údery – forhendový a bekhendový drajv a dále se trénovalo podání. Potom proběhlo STP cviční a nakonec se hrála turnajovým systémem Žumpa, kterou vyhrál Adam před Martinem a Filipem.

 

Adam s Filipem trénink vyuřili ke zlepšování a podle toho byli také hodnoceni v bodování příměstského tábora. Adam získal 4 x 5 bodů za trénink, nácvik podání, STP i Žumpu. Filip měl po pěti bodech za trénink, podání a STP a za Žumpu za třetí místo 3 body, takže byl s 18 body celkově druhý. Naopak zaostal Martin, který za trénink body nedostal, za trénink podání má jeden bod, stejně jako za cvičení STP. Za druhé místo v Žumpě získal 4 body, takže měl celkově 6 bodů.

 

Do oběda byl volný čas a tak jsme hráli hru Osadníci. Ta byla dnes hlavní náplní nepingpongového programu, protože v pondělí jsou všechny muzea zavřená. Hru vyhrál Filip za což získal 5 bodů, druhý skončil trenér, který se ale neboduje, ale body ubírá, třetí byl Martin, za což získal 3 body a těsně za ním skončil Adam.

 

Sli jsme na oběd do vedlejší restaurace a po něm jsme stihli odehrát ještě dvě hry. Obě vyhrál Filip, v té první byl druhý opět trenér před třetím Martinem a čtvrtým Adamem. V druhé hře Martin koukal víc do mobilu, než by sledoval hru a proto skončil poslední. Druhé místo vybojoval Adam.

 

Za trénink bylo stejné bodové hodnocení jako dopoledne. Martin nemá ambice se lepšit a tak si s nim kluci moc nezatrénovali. Ten lichý ale trénoval na robotu, kam Martin ani nechtěl. Takže Filip a Adam si potrénovali na robotu nejprve forhendový drajv do kříže, potom po lajně a nakonec s pravidelným rozptylem na forhendový roh a střed. Po prostřídání se na robotu trénoval bekhendový drajv, potom obíhaný bekhendový drajv a nakonec Psaníčko. Následovalo STP cvičení. Za trénink i STP dostali Filip s Adamem, kteří makali, maximum 2 x 5 bodů, Martin 0 + 2 body. Martin se začal snažit až v Žumpě, na kterou byl na rozdíl od Adam a Filipa, kteří trénovali celý trénink naplno, takže měl nejvíce sil a vyhrál ji. Druhý skončil Filip a třetí Adam.

 

Celkově po prvním dni v bodování vede Filip s 47 body, před Adamem s 41 body a Martinem s 21 body.

 

Na příměstském táboře jsou stále volná místa a je možno se ho zúčastnit i třeba od druhého dne či jenom vybraných dní. Máte-li zájem, volejte vedoucímu na 603 451 965.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Sobota 25.05.2024Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT