Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Druhý turnus příměstských táborů skončil v pátek

V pátek skončil druhý turnus příměstského tábora zaměřený na stolní tenis. V posledním týdnu prázdnin se ještě koná tréninkové soustředění stolního tenisu, na kterém jsou ještě volná místa.

Fuček Miloslav

26.08.2017

Reportáže

Přečteno: 970

Komentářů: 0

Amálie Bendová vítězstvím v TOP 16 vyhrála celý 4. ročník dvouhry VC CST Ďáblice

Amálie Bendová dnes vybojovala vítězství ve finálovém turnaji TOP 16 maldšího žactva, čímž se stala celkovou vítězkou Velké ceny CST Ďáblice dvouher mladšího žactva. Martinovi Jandusovi 3. místo v turnaji nestačilo a skončil o sto bodů druhý.

09.06.2018

Reportáže

Přečteno: 969

Výběrový trénink bude o dva týdny posunut

Výběrový trénink, který byl původně plánován na 17. 10. 2017 bude posunut na 31. 10. 2017.

10.10.2017

Pozvánky

Přečteno: 967

Pozvánka na Modřanskou minipálku

Oddíl Slavoj Praha pořádá 2. 6. 2018 tradiční Modřanskou minipálku – turnaj pro nejmladší a mladší žactvo.