Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Petr Dvořák zopakoval na Podzimní ceně TTC Praha své vítězství

Na Podzimní ceně TTC Praha, turnaji ze seriál Grand Prix starších žáků pořádaným Pražským svazem stolního tenisu, se v Centru zábavy Karlín sešlo 42 hráčů.

Fuček Miloslav

18.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1499

Komentářů: 0

O vítězství Maláta rozhodl až poslední zápas

V úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín dorostu vyhrál Ondřej Malát. Rozhodoval maž poslední zápas s Tomášem Sedláčkem, který jej v 1. kole porazil.

12.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1356

Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil

Václav Podrazil vyhrál na úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín nejmladších žáků dvouhru i čtyřhru.

11.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1505

V kvalifikaci naši mladší žáci na 8. místě

V kvalifikaci pražského přeboru mladších žáků družstev skončili naši mladší žáci v konkurenci čtrnácti týmů na 8. místě. V letošní sezóně budou hrát 2. třídu.

05.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1344

Vašek Podrazil potvrdil v Modřanech své nasazení

Na nedělní Podzimní ceně Modřan nejmladšího žactva potvrdil Vašek Podrazil své turnajové nasazení a skončil na 7. místě.

29.09.2014

Reportáže

Přečteno: 1467

Vítězem Podzimní ceny Modřan mladších žáků se stal Kryštof Přída

V sobotu 27. 9. proběhl zahajovací turnaj série Grand Prix mladšího žactva, na němž jsme měli čtyři hráče.