Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



V kvalifikaci naši mladší žáci na 8. místě

Fuček Miloslav

05.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1347

Komentářů: 0


V kvalifikaci pražského přeboru mladších žáků družstev skončili naši mladší žáci v konkurenci čtrnácti týmů na 8. místě. V letošní sezóně budou hrát 2. třídu.


Čtrnáct týmů se sešlo na kvalifikaci družstev mladších žáků a bojovali o šest míst v 1. třídě. Naši hráči, kteří hráli bohužel pouze ve dvou, bojovali ve skupině A, z které postoupili z 3. místa do dalších bojů. Vítězné týmy ze skupin posotupily přímo do 1. třídy, týmy na 2. a 3. místěch ještě bojovaly o zbylá tři postupová místa.

 

Skupina A

 

1. kolo

 

Kotlářka D – Kotlářka B 0:3

Šíp – Brož 1:3, Gajda – Lebeda 0:3, Svoboda – Koběrský 2:3

TTC Klánovice A – TTC Praha A 1:3

Diepolt – Podrazil Václav 2:3(-7,5,-8,5,-11), Chromý – Podrazil Vojtěch 0:3(-2,-6,-6), Kuchař 3:0 w.o., Diepolt – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-8,-10)

 

2. kolo

 

Kotlářka B – TTC Klánovice A 3:0

Lebeda – Diepolt 3:1, Brož – Kuchař 3:0, Koběrský – Chromý 3:0

Loko Vršovice A – Kotlářka D 3:1

Knobloch – Gajda 3:0, Blažková – Svoboda 1:3, Havránek – Šíp 3:0, Knobloch – Svoboda 3:1, Blažková – Gajda 3:2

 

3. kolo

 

TTC Klánovice A – Loko Vršovice A 0:3

Diepolt – Havránek 0:3, Kuchař – Krameš 0:3, Chromý – Blašková 0:3, Diepolt – Krameš 0:3

TTC Praha A – Kotlářka Praha B 1:3

Podrazil Vojtěch – Lebeda 1:3(9,-4,-9,-7), Podrazil Václav – Brož 3:1(-12,10,6,12), Koběrský 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Brož 1:3(-6,9,-9,-9)

 

4. kolo

 

Loko Vršovice A – TTC Praha A 3:0

Krameš – Podrazil Václav 3:0(3,2,4), Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:0(7,4,5), Havránek 3:0 w.o.

Kotlářka D – TTC Klánovice A 3:1

Svoboda – Diepolt 3:0, Šíp – Kuchař 3:1, Gajda – Chromý 1:3, Svoboda – Kuchař 3:0

 

5. kolo

 

TTC Praha – Kotlářka D 3:2

Podrazil Václav – Šíp 3:0(8,5,2), Podrazil Vojtěch – Svoboda 3:1(6,5,-5,9), Gajda 0:3 w.o., Podrazil Václav – Svoboda 0:3(-4,-8,-6), Podrazil Vojtěch – Šíp 3:0(4,4,7)

Kotlářka B – Loko Vršovice A 1:3

Lebeda – Knobloch 0:3, Brož – Krameš 0:3, Koběrský – Havránek 3:2, Lebeda – Krameš 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice A 12, 2. Kotlářka B 10, 3. TTC Praha A 8, 4. Kotlářka D 6, 5. TTC Klánovice A 4

 

Skupina B

 

1. kolo

Slavoj Praha A – Sparta Praha A 3:0

Šimůnková – Josef 3:0, Pašek – Vostřák 3:0, Buček – Melíšek 3:0

Kolářka C – Sportovní JM A 0:3

Kopecký – Sloup 2:3, Luxemburk – Marat 0:3, Řehák – Kratochvíl 2:3

 

2. kolo

Sportovní JM A – Sparta Praha A 3:0

Marat – Josef 3:0, Sloup – Melíšek 3:2, Kratochvíl – Vostřák 3:0

Slavoj Praha A – Kotlářka C 3:0

Pašek – Kopecký 3:0, Buček – Luxemburk 3:1, Šimůnková – Řehák 3:0

 

3. kolo

Kotlářka C – Sparta Praha A 3:0

Kopecký – Melíšek 3:0, Luxemburk – Josef 3:1, Řehák – Vostřák 3:0

Sportovní JM A – Slavoj Praha A 1:3

Marat – Buček 3:1, Sloup – Šimůnková 0:3, Kratochvíl – Pašek 0:3, Marat – Šimůnková 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha A 9, 2. Sportovní JM A 7, 3. Kotlářka C 5, 4. Sparta Praha A 3

 

Skupina C

 

1. kolo

Kotlářka E – Slovan Bohnice A 1:3

Mallarino - Šimpach 3:0, Lanžhotský – Mrázková 0:3, Handlová 0:3, Mallarino – Mrázková 1:3

ZŠ Lužiny – Slavoj Praha B 0:3

Redlich – Pfleger 0:3, Nesvačil – Lorencová 0:3, Kelnárová – Urbanová 0:3

 

2. kolo

Slovan Bohnice A – ZŠ Lužiny A 3:2

Mrázková – Nesvačil 2:3, Handlová – Redlich 0:3, Šimpach – Kelnárová 3:0, Mrázková – Redlich 3:0, Handlová – Nesvačil 3:1

Kotlářka A – Kotlářka E 3:0

Sommerová – Mallarino 3:0? Kaucký – Lanžhotský 3:0, Přída 3:0 w.o.

 

3. kolo

ZŠ Lužiny – Kotlářka A 0:3

Redlich – Kaucký 0:3, Nesvačil – Sommerová 0:3, Kelnárová – Přída 0:3

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice A 2:3

Lorencová – Šimpach 3:1, Pfleger – Mrázková 0:3, Urbanová – Handlová 0:3, Lorencová – Mrázková 3:2, Pfleger – Šimpach 0:3

 

4. kolo

Kotlářka A – Slavoj Praha B 3:0

Přída – Pfleger 3:1, Sommerová – Lorencová 3:0, Kaucký – Urbanová 3:0

Kotlářka E – ZŠ Lužiny A 1:3

Mallarino – Nesvačil 3:0, Lanžhotský – Redlich 0:3, Kelnárová 0:3 w.o., Mallarino – Redlich 1:3

 

5. kolo

Slavoj Praha B – Kotlářka E 3:0

Lorencová – Mallarino 3:0, Pfleger – Lanžhotský 3:0, Urbanová 3:0 w.o., Lorencová – Lanžhotský 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka A 0:3

Mrázková – Kaucký 1:3, Šimpach – Přída 0:3, Handlová – Sommerová 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Kotlářka A 12, 2. Slovan Bohnice A 10, 3. Slavoj Praha B 8, 4. ZŠ Lužiny A 6, 5. Kotlářka E 4

 

Přímý postupup si vybojovaly týmy Loko Vršovice A, Slavoj Praha A a Koltářka A. O další tři posutpová místa s ehrálo v další šestičlenné skupině, v níž se započítávaly výsledky ze základních skupin.

 

1. kolo

Kotlářka B – TTC Praha A 3:1

Započten výsledek ze skupiny A

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice 2:3

Započten výsledek ze skupiny C

Kotlářka C – Sportovní JM A 0:3

Započten výsledek ze skupiny B

 

2. kolo

TTC Praha A – Sportovní JM A 2:3

Podrazil Vojtěch – Marat 0:3(-8,-10,-9), Podrazil Václav – Kratochvíl 3:0(8,7,5), Sloup 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Kratochvíl 3:2(9,6,-8,-8,6), Podrazil Václav – Marat 0:3(-2,-15,-10)

Slovan Bohnice A – Kotlářka C 1:3

Mrázková – Kopecký 3:2, Šimpach – Luxemburk 1:3, Handlová – Řehák 2:3, Mrázková – Luxemburk 0:3

Kotlářka B – Slavoj Praha B 3:0

Lebeda – Pfleger 3:0, Koběrský – Lorencová 3:1, Brož – Urbanová 3:0

 

3. kolo

Slavoj Praha B – TTC Praha A 1:3

Lorencová – Podrazil Václav 2:3(-11,-10,9,7,-16), Pfleger – Podrazil Vojtěch 1:3(-8,-9,10,-7), Urbanová 0:3 w.o., Lorencová – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-2,-6), Pfleger – Podrazil Václav 0:3(-4,-3,-2)

Kotlářka C – Kotlářka B 0:3

Řehák – Lebeda 2:3, Kopecký – Koběrský 1:3, Luxemburk – Brož 1:3

Sportovní JM A – Slovan Bohnice A 2:3

Marat – Šimpach 3:0, Sloup – Mrázková 0:3, Kratochvíl – Handlová 2:3, Marat – Mrázková 3:1, Sloup – Šimpach 2:3

 

4. kolo

TTC Praha A – Slovan Bohnice A 1:3

Podrazil Vojtěch – Šimpach 3:1(7,-8,9,8), Podrazil Václav – Mrázková 2:3(4,19,-7,-5,-4), Handlová 0:3 w.o., Podrazil Vojtěch – Mrázková 1:3(-9,-4,7,-7), Podrazil Václav – Šimpach 3:2(-8,2,-6,9,4)

Kotlářka B – Sportovní JM A 3:2

Lebeda – Sloup 3:1, Brož – Marat 2:3, Koběrský – Kratochvíl 3:0, Lebeda – Marat 2:3, Brož – Sloup 3:0

Slavoj Praha B – Kotlářka C 0:3

Lorencová – Luxemburk 0:3, Pfleger – Kopecký 2:3, Urbanová – Řehák 0:3

 

5. kolo

Kotlářka C – TTC Praha A 3:0 w.o.

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:2

Marat – Urbanová 3:0, Sloup – Lorencová 0:3, Kratochvíl – Pfleger 1:3, Marat – Lorencová 3:1, Sloup – Urbanová 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 1:3

Mrázková – Lebeda 3:2, Šimpach – Brož 0:3, Handlová – Koběrský 0:3, Mrázková – Brož 2:3, Šimpach – Lebeda 1:3

 

Pořadí skupiny o 4. až 9. místo

4. Kotlářka Praha B 15, 5. Sportovní JM A 11 (5:3), 6. Slovan Bohnice A 11 (4:5), 7. Kotlářka C 11 (3:4), 8. TTC Praha A 6, 9. Slavoj Praha B 5

 

Dalšími třemi posutpujícími týmy do 1. třídy jsou Kotlářka B, Sportovní JM A a Slovan Bohnice A. Pražský přebor mladších žáků družstev proběhne 16. nebo 17. 11. 2014. Termín bude upřesněn v nejbližší době. Zimní kolo přeboru bude 10. 1. 2015.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 25.05.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT