Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Vítězi TTC Praha Cup dvakrát Veselý, Grisa a Garček

Na TTC Praha Cupu, který se hrál dnes v PinecAréně Karlín se sešlo celkem 14 hráčů z pěti oddílů a hráli ve čtyřech různých věkových kategoriích.

Fuček Miloslav

16.01.2016

Reportáže

Přečteno: 1214

Komentářů: 0

Dnes naši žáci pouze sbírali zkušenosti

Dnešní přebory byly pro náš tým starších žáků, složený z jednoho staršího žáka, jednoho mladšího žáka a jednoho nejmladšího žáka, kteří nahrazovali absenci dvou původně nominovaných starších žáků, spíše školou zkušeností, protože měli šanci proti jedinému týmu, s který po poměrně statečném boji prohráli.

10.01.2016

Reportáže

Přečteno: 1262

Mladší žáci TTC Praha vítězi 4. třídy

Naši mladší žáci měli dnes premiéru na pražských přeborech družstev. Protože na podzim jsme se neúčastnili, hráli jsme 4. třídu, kterou jsme vyhráli. Hráči našeho týmu trénují od září, týmová dvojka Patrik až od října.

09.01.2016

Reportáže

Přečteno: 1289

Vítězi Vánočního turnaje Remunda, Brodský a Veselý

V kategorii nejmladšího žactva obhájil své vítězství Matheos Remunda a má hatrick, mladší žactvo vyhrál podruhé Adam Brodský a ve společném turnaji staršího žactva a dorostu kraloval opět Filip Veselý.

19.12.2015

Reportáže

Přečteno: 1425

Skvělé 2. místo Václava Podrazila v Blansku

Na nedělním BTM nejmladšího žactva v Blansku se Václav Podrazil probojoval až do finále.

23.11.2015

Reportáže

Přečteno: 1169

Vítězi Zimního turnaj se stali Remunda, Macek a Veselý

Zimní turnaj, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál v sobotu ve všech čtyřech věkových kategoriích, za účasti celkem pěti našich hráčů.