Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Vítězi Zimního turnaj se stali Remunda, Macek a Veselý

Zimní turnaj, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál v sobotu ve všech čtyřech věkových kategoriích, za účasti celkem pěti našich hráčů.

Fuček Miloslav

22.11.2015

Reportáže

Přečteno: 1227

Komentářů: 0

Čtvrté zlato vybojoval Adam Brodský

Velká cena Ďáblic skončila dnes kategorií mladšího žactva. Vítězství v tomto turnaji vybojoval domácí Adam Brodský.

11.10.2015

Reportáže

Přečteno: 1215

Vítězi úvodních turnajů se stali Remunda a Veselý

Velkou cenou Ďáblic zahájil 2. ročník turnajů mládeže Velká cena Centra stolního tenisu mládeže Ďáblice. V kategorii nejmladšího žactva se sešlo šest hráčů. Starší žáci byli bohužel jenom dva. Zítra se hraje kategorie mladšího žactva (ročník 2003 a mladší). My jsme měli zastoupení 4 hráči.

10.10.2015

Reportáže

Přečteno: 1305

Dnešní kategorie mladšího žactva přinesla velmi vyrovnané boje

Série turnajů Velké ceny Centra zábavy Karlínn dnes skončila turnajem kategorie mladšího žactva, v níž se sešlo sedm žáků.

21.06.2015

Reportáže

Přečteno: 1382

První den finálových turnajů TOP 16

Finálové turnaje TOP 16 zahájily včera v provizorních podmínkách Centra stolního tenisu Ďáblice.

21.06.2015

Reportáže

Přečteno: 1355

Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Letní turnaj dnes skončil kategorií mladšího žactva, v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.

07.06.2015

Reportáže

Přečteno: 1300

Prvnímu dni Letního turnaje kralovali Podrazil a Veselý

Letní turnaj začal od 9.30 hodin kategorií nejmladšího žactva. Při účasti pěti hráčů se hrálo systémem každý s každým. Od 14 hodin se hrály kategorie staršího žactva a dorotu. Nejmladší žactvo vyhrál bez porážky Václav Podrazil, spojený turnaj kategorií staršího a žactva vyhrál jednoznačně Filip Veselý. Oba vítězové neztratili ani set.