Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Podzimní turnaj s rekordní účastí

Čtyřicet devět hráčů se sešlo v sobotu 10. 11. na podzimním turnaji, z toho šest jich hrálo dopolední i odpolední kategorii.

Velká cena Ďáblic s rekordní účastí

Včerejší zahajovací turnaj 5. ročníku série turnajů Velká ceny CST Ďáblice měl rekordní účast 36 hráčů, z nichž pět startovalo ve dvou kategoriích.

21.10.2018

Reportáže

Přečteno: 900

Druhé Grand Prix nejmladšího žactva vyhrála Veronika Poláková

V sobotu se hrálo druhé Grand Prix nejmladšího žactva. Finále opanovali mimopražští hráči – Veronika Poláková z SKST Vlašim porazila 3:2 Tadeáše Vršovského z KST Apollo Ústí nad Labem.

18.10.2018

Reportáže

Přečteno: 960

V pražském přeboru družstev mladšího žactva budeme hrát v zimním kole 3. třídu

Bez nemocného Lukáše jsme vybojovali dnes v podzimním kole pražského přeboru družstev mladšího žactva pouze jedno vítězství, což znamená, že v zimním kole budeme hrát 3. třídu.