Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubeZahájil první turnus příměstského tábora

Fuček Miloslav

02.08.2016

Reportáže

Přečteno: 1102

Komentářů: 0


Včera zahájil první turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis, který v Centru stolního tenisu Ďáblice pořádá TTC Praha.


Účastníci se sešli v zatím neúplném počtu ráno po osmé hodině. Po krátkém seznámení začal první trénink, v němž si hráči po rozcvičce protrénovali základní údery – forhendový kontradrajv, bekhendový kontradrajv, Psaníčko (kombinace v níž jeden hráč hraje stále křížem a druhý po lajnách) a nakonec i pink po celém stole. Následovaly cvičné sety a nakonec trocha teorie k podání a příjmu podání.

 

Čas mezi tréninkem a obědem vyplnilo ježdění s RC modely autíček na vysílačku. Krátce před polednem jsme vyrazili na oběd do sousední restaurace. Po obědě přiškly na řadu Osadníci z Katanu. Hru po více jak dvouhodinovém boji vyhrál Ondra z Klánovic.

 

Odpolední trénink začal o něco dříve. Po rozcvičce následovalo opět důkladné rozehrání základních úderů a hraní kombinace Psaníčko. Potom šel klánovický Ondra na robota a ďáblický Ondra na trénink podání. Na robotu se pokračovalo v základních úderech – forhendový kontra drajv, potom bekhendový kontra drajv a nakonec střídavě obíhaný kontradrajv bokhendový forhendem. Po výměně ďáblický Ondra hrál navíc i forhendový topspin.

 

Před cvičnými sety bylo rychlé STP a potom už jenom cvičné sety a závěrečné protažení.

 

Dneska pokračujeme a máme ještě volná místa. Na programu mezi tréninky bude návšteva Muzea hl. m. Prahy.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Čtvrtek 07.12.2023Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT