Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Vítězem Velké ceny Ďáblic se stal Filip Zlatkovský

09.04.2016

Reportáže

Přečteno: 1217

Komentářů: 0

Nepingpongové akce se v Centru stolního tenisu Ďáblice zúčastnili i tři hráči našeho oddílu. Touto akcí byla Velká cena Ďáblic. Tyto závody RC modelů aut na vysílačku proběhly sice zatím v malé účasti šesti, ale ti kdo přišli, si přibližně dvě hodiny zajezdili.

Ďáblové Praha, z.s. si pronajal halu Centra stolního tenisu Praha na dnešní dopoledne, kdy zde probíhala Velká cena Ďáblic. I když se závodu zúčastnilo pouze šest dětí, z toho tři z našeho oddílu, je to myslím dobrý začátek. Vždyť Ďáblové Praha, z.s. vznikl z bývalého Sdružení klubů správných kamarádů ČR teprve 17. 3. 2016, což je zhruba před třemi týdny.

Výsledky závodu

1. Filip Zlatkovský 6, 2. Jaroslav Skokan 13, 3. Adam Brodský (TTC Praha) 14, 4. Patrik Pischnot (TTC Praha) 15, 5. Jindřich Skokan (TTC Praha) 17 (2. a 3. místo), 6. Matěj Sláma 17 (2. a 5. místo).

Při výpočtu pořadí bohužel došlo k omylu v pořadí, za což se pořadatelé omlouvají. Adam Brodský se tak byl vyhlášen omylem až na 4. místě. Proto i on, porotžer byl ve skutečnosti třetí, dostane cenu. Ta mu bude předána v pondělí na tréninku.

Vítězem kategorie do r. 2017 se stal Patrik Pischnot (r. 2008). Ceny do závodu dodal Magazín eKamarád. Šlo o recenzní výtisky tří komiksových knih a jedné knihy o tancích. Na tomto magazínu také najdete zítra podrobnou reportáž s fotografiemi. Výsledky závodu s několika fotografiemi samozřejmě najdete i na stránce Ďáblové Praha, z.s.

Závod se jel na tři kola s třemi různými auty pořadatele. Čtvrtou disciplínou byl dopravní test. Celkové pořadí bylo vyhlášeno podle koeficientů, kterými byly součty všech čtyř pořadí. Nejlepší závodníci obdrželi mimo již zmíněných cen medaile a diplomy.

Kompletní fotografie ze závodu najdete zde.