Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 8 do 14 let, po individuální domluvě případně i starší nebo mladší. Tréninky v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28 jsou nyní takto: Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30

Včera skončil první turnus kempu stolního tenisu v Sadské, kterého se zúčastnilo celkem pět hráčů TTC Praha, z toho tři žáci.

Reportáže

Přečteno: 1967

Komentářů: 0

Tréninky mládeže zakončeny šestým kontrolním turnajem

Poslední trénink mládeže v tomto školním roce se konal ve čtvrtek 26. 6. 2014 a měl na programu šestý kontrolní turnaj.

26.06.2014

Reportáže

Přečteno: 1425

Malá účast na kontrolních turnajích mládeže v závěrečném týdnu školního roku

V pondělí se sešli na tréninku mládeže dva hráči, ve středu tři. V pondělí vyhrál Ondra a ve středu Tomáš.

25.06.2014

Reportáže

Přečteno: 1361

Třetí kontrolní turnaj mládeže vyhrál Ondra Malát

Třetí v pořadí, ale druhý uskutečněný kontrolní turnaj mládeže se hrál zase za slabé účasti pouhých pěti hráčů, což je polovina těch, ktšří jsou na tréninky ve čtvrtek přihlášení.

19.06.2014

Reportáže

Přečteno: 1506

Vítězem 2. kontrolního turnaje mládeže se stal Adam Petr

Po té, co se v pondělí nesešlo na tréninku mládeže dost hráčů na kontrolní turnaj, ve středu hrálo pět hráčů (z čehož jeden byl host, který bude chodit od září) a vítězem se po velmi vyrovnaných bojích stal Adam.

18.06.2014

Reportáže

Přečteno: 1444

Vítězem Jarní ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jan Krameš

Za účasti 44 hráčů proběhlo včera na Elizze poslední Grand Prix mladších žáků v letošní sezóně. Nás na tomto turnaji zasdtupoval pouze Tomáš Sedláček, který sice postoupil ze skupiny, ale následně vše v dvouhrách prohrál.