Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Jáchym na Grand Prix PSST U15 čtvrtý

Jáchym dnes byl podruhé na Grand Prix kategorie U15, kam bude patřit příští sezónu. Skončil na čtvrtém místě.

Fuček Miloslav

02.03.2024

Reportáže

Přečteno: 155

Komentářů: 0

Jarní turnaj vyhráli Bašta a Stříbrný

V dnešním Jarním turnaji startovalo 27 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Nejmladší kategorii U11 vyhrál Kryštof Stříbrný z SK Chraštice a zbylé tři kategorie opanoval Jáchym Bašta z TTC Praha.

24.02.2024

Reportáže

Přečteno: 228

Jáchym byl na BTM U13 v Hostinné úspěšný

Na dnešní BTM jsme jeli s rozpaky, protože Jáchym byl deset dní nemocný a stihl před turnajem pouze jeden trénink, který ještě musel být odlehčený.

10.02.2024

Reportáže

Přečteno: 337

Zimní turnaj vyhráli Albert Reinold a Adam Boček

Dvacet osm hráčů se sešlo na Zimním turnaji, v němž kategorii U13vyhrál Adam Boček a ostatní kategorie patří Albertu Reinoldovi.

03.02.2024

Reportáže

Přečteno: 284

Jáchym Bašta vybojoval na přeborech jednotlivců v kategorii U15 dvě medaile

Na dnešních přeborech Prahy byl nakonec Jáchym sám, protože Vašek onemocněl a Bára jela omylem místo do Hostivaře do Braníka.

28.01.2024

Reportáže

Přečteno: 302

Jáchym Bašta dnes na přeborech Prahy dvakrát ve finále U13

Dnešní přebory Jáchymovi vyšly na 100%. Ve dvouhře skončil jako nasazená trojka druhý a ve čtyřhře s Filipem Bednářem potvrdili roli nasazených jedniček a stali se přeborníky Prahy.

27.01.2024

Reportáže

Přečteno: 308

Jáchym dnes druhý na Grand Prix PSST kategorie U13

Na čtvrtém Grand Prix PSST v kategorii U13 se Jáchym probojoval až do finále, kde podlehl Filipu Hejkalovi a vybojoval krásné druhé místo.