Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Reportáže

Přečteno: 141

Komentářů: 0

Druhý turnus příměstských táborů skončil v pátek

V pátek skončil druhý turnus příměstského tábora zaměřený na stolní tenis. V posledním týdnu prázdnin se ještě koná tréninkové soustředění stolního tenisu, na kterém jsou ještě volná místa.

26.08.2017

Reportáže

Přečteno: 143

Druhý turnus příměstského tábora dospěl do poloviny

Příměstský tábor zaměřený na stolní tenis probíhá v Centru stolního tenisu Ďáblice od pondělí. Jde již o druhý turnus.

23.08.2017

Reportáže

Přečteno: 144

Dnes skončil první turnus tréninkového soustředění žáků

Oddíl mládeže TTC Praha pořádá o letních prázdninách dva turnusy tréninkového soustředění stolního tenisu. Ten první skončil právě dnes, na druhém, který bude poslední týden v srpnu, jsou ještě volná místa.

18.08.2017

Reportáže

Jaký byl první turnus příměstských táborů?

Dnes skončil posledním pátým dnem první turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis. Jaký byl jeho průběh?

28.07.2017

Reportáže

Přečteno: 166

Luxemburkovi nenašli přemožitele

V dnešním Letním rodinném turnaji, který se hrál při účastí osmi týmů systémem kždý s každým, neztratili Luxemburkovi ani bod.

17.06.2017

Reportáže

Přečteno: 182

Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha

Včerejšího Májového turnaje se zúčastnilo celkem 31 hráčů, kteří bojovali o kvalifikaci do finálového turnaje TOP 16 ve dvouhrách a o konečné umístění ve čtyřhrách 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.