Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Reportáže

Dnešní přebory mladšího žactva družstev bez náší účasti

Dnešního 2. kola přeborů mladšího žactva družstev jsme se bohužel nezúčastnili, protože jsme měli k dispozici pouze jednoho hráče.

Fuček Miloslav

13.01.2018

Reportáže

Přečteno: 147

Komentářů: 0

Nový rok zahájili vítězně Jandus, Slavíček a Garček

Vítězi včerejšího Novoročního turnaje se stali Martin Jandus, Jan Slavíček a Tomáš Garček. Náš oddíl měl zastoupení pouze v kategorii mladšího žactva, kde hájili naše barvy Filip Čábela a Jirka Plos.

07.01.2018

Reportáže

Přečteno: 155

Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl

Včera se odehrál v Centru stolního tenisu Ďáblice už třetí turnaj 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

10.12.2017

Reportáže

Přečteno: 123

Memoriál Jana Kalibery vyhrál David Sochor

Po delší odmlce jsme se opět vypravili na pražský turnaj Grand Prix. Dnes jsme absolvovali turnaj Grand Prix nejmladšího žactva v Braníku.

02.12.2017

Reportáže

Přečteno: 160

V sobotu třikrát Garček a jednou Jandus

Za účasti 19 hráčů se hrálo včera o prodlouženém víkendu v Centru stolního tenisu Ďáblice. Na programu byla Grad Prix TTC Praha, která je druhým turnajem 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

19.11.2017

Reportáže

Přečteno: 138

Naši mladší žáci na přeborech sbírali zatím zkušenosti

Se zcela novým týmem hráčů ročníků 2008 a 2009 (bohužel jen ve dvou) jsme se zúčastnili pražského přeboru družstev na Hamru v Braníku.

04.11.2017

Reportáže

Přečteno: 156

Zlato vybojovali Jandus, Garček a Košacký

Včera zahájil první turnajem Velkou cenou Ďáblic 4. ročník série turnajů mládeže Velká cena CST Ďáblice. O čtyři sady medailí bojovalo celkem 31 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Zlaté medaile vybojovali Martin Jandus (nejmladší žactvo), Tomáš Garček (mladší žactvo) a Adam Košacký (starší žactvo a dorost).