Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Po týdnu opět Jan Krameš, tentokrát v Modřanech na Grand Prix mladšího žactva

Vítězem dnešní Grand Prix mladšího žactva se dnes v Modřanech stal Jan Krameš. Ve velmi silné konkurenci bojovali naši dva hráči v útěše.

Fuček Miloslav

18.04.2015

Reportáže

Přečteno: 1383

Komentářů: 0

Závěrečnou Grand Prix staršího žactva na Elizze vyhrál Jan Krameš

Vítězem šestého turnaje seriálu pražských Grand Prix staršího žactva se stal Jan Krameš. Z našich hráčů se Tomáš Sedláček umístil na 8. místě a Adamovi Petrovi se nedařilo a vypadl v 1. kole útěchy.

12.04.2015

Reportáže

Přečteno: 1339

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký, který po velkém finálovém, boji porazil Jana Krameše 3:2. Náš Vašek Podrazil skončil na 14. místě.

29.03.2015

Reportáže

Přečteno: 1475

Na Elizze včera opět Jan Pisár

Včera na Grand Prix nejmladších žáků vyhrál opět Jan Pisár. Stal se vítězem dvouher a spolu s naším Vaškem Podrazilem vyhráli i čtyřhry.

29.03.2015

Reportáže

Přečteno: 1444

BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi

O tomto víkendu se hrály turnaje poslední série bodovacích turnajů mládeže. V Neratovicích se hrál v sobotu dorost a v neděli nejmladší žactvo, kde jsme byli s Vaškem Podrazilem a ve Vlašimi se v sobotu hrálo mladší žactvo a v neděli starší žactvo, kde byl z TTC Praha Tomáš Sedláček.

15.03.2015

Reportáže

Přečteno: 1658

V Hostinném vyhrál nejmladší žáky Šimon Bělík

Bodovací turnaj nejmladších žáků v Hostinném vyhrál dle očekávání Šimon Bělík. Svoji premiéru na republikové úrovni zde měl náš Vašek Podrazil. Ten postoupil ze skupiny, ale v předkole jej hned vyřadil Josef Lebeda. Turnaje se zúčastnilo 54 hráčů.