Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Reportáže

Dnes zahájil 8. ročník Velké ceny CST Ďáblice

Tradičně Velkou cenou Ďáblic zahájila nová série turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Jednotlivým kategoriím dominovali Adam Kovařík, Dominik Zinke a Lukáš Elicer.

Fuček Miloslav

18.09.2021

Reportáže

Přečteno: 8

Komentářů: 0

Včera skončilo pětidenní tréninkové soustředění

Včera jsme zakončili pětidenní tréninkové soustředění. Po víkendu bude ještě jedno zkrácené dvoudenní.

28.08.2021

Reportáže

Přečteno: 106

Sezónu zakončily kontrolní turnaje

Tento týden proběhly dva poslední tréninky této sezóny, na kterých se konaly už pouze kontrolní turnaje a předávaly ceny za pololetní bodování.

01.07.2021

Reportáže

Přečteno: 113

Vítězi Rodinného turnaje družstev se stali Vyvialovi

Lehce přes tři hodiny trval dnes Rodinný turnaj družstev, na kterém si to pět rodin v šesti družstvech rozdali systémem každý s každým.

26.06.2021

Reportáže

Přečteno: 157

Mládežnickými přeborníky TTC Praha se stali Michal Vajda, Honza Kittnar, Bára Ševčíková a Veronika Kostlivá

Včera se konaly odložené přebory oddílu mládeže TTC Praha. I když se nakonec sešlo jen devět hráčů, většina z nejlepších přítomna byla.

24.06.2021

Reportáže

Přečteno: 158

Venkovní trénink pod hvězdárnou

Když zatím nejde trénovat venku, zahájili jsme tréninky včera na louce pod hvězdárnou, kde se sešlo sedm členů.

06.05.2021

Reportáže

Přečteno: 94

Před koronapřestávkou dva naši hráči na turnaji Grand Prix PSST

Posledním turnajem před koronapřestávkou bylo nedělní Grand Prix staršího a nejmladšího žactva. Ve starším žactvu jsme měli na turnaji dva hráče.