Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu se stal Tomáš Jablončík

Včera se konal odložený finálový turnaj TOP 16 dorostu, jehož vítězem se stal Tomáš Jablončík, který tak vyhrál v dvouhrách dorostu celý 6. ročník.

Fuček Miloslav

14.06.2020

Reportáže

Přečteno: 636

Komentářů: 0

Vítězi Jarního turnaje se stali Toužimská R., Kůsová a dvakrát Krojidlo

Šestý turnaj, kterým bylo odložený Jarní turnaj, rozhodl o pořadí hráčů, podle kterého budou probíhat nominace do finálových turnajů TOP 16. Vítězi tohoto turnaje se stali Rozálie Toužimská (NŽ), Adéla Kůsová (MŽ) a Jan Krojidlo (SŽ a dorost).

30.05.2020

Reportáže

Přečteno: 629

Odložený Aprílový turnaj včera obnovil na dva měsíce přerušenou sezónu

Včerejší Aprílový turnaj vyhráli Rozálie Toužimská, Adéla Kůsová a dvojnásobně Tomáš Jablončík.

24.05.2020

Reportáže

Přečteno: 650

Po odmlce opět naši hráči na Grand Prix

Po několikaměsíční odmlce, kdy odešel (přestoupil) z oddílu Lukáš M., jsme vyrazili s dvěma hráči opět na turnaj Grand Prix.

28.01.2020

Reportáže

Přečteno: 719

Zimní turnaj s rekordní účastí

Včerejšího Zimního turnaje se zúčastnil rekordní počet 64 hráčů a hrál se dvanáct a půl hodiny.

26.01.2020

Reportáže

Přečteno: 651

Dvanáct hráčů TTC Praha na přeborech Prahy jednotlivců

V uplynulém víkendu se konaly přebory Prahy jednotlivců, kterých se za TTC Praha zúčastnilo 12 hráčů, což je rekordní počet.

21.01.2020

Reportáže

Přečteno: 795

Mladší žáci TTC Praha vyhráli 4. třídu družstev pražského přeboru

V neděli jsme se zúčastnili pražských přeborů družstev mladšího žactva s dvěma týmy. Naše áčko vyhrálo 4. třídu.