Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

V neděli na Grand Prix v obou kategoriích

Dnes se v kategorii U11 sešlo 22 hráčů, takže se hrál pouze turnaj A. Adam byl v pětičlenné skupině A, Kde prohrál s Tadeášem Trejbalem z Kotlářky Praha, s Františkem Dvořákem z Elizzy Praha a s Phan ze Slavoje Praha a porazil Terezu Frýdlovou ze Sokola Rudná. Skončil čtvrtý a postoupil do bojů o 9. až 16. místo. Zde v prvním kole porazil Nicolase Stibora z Elizzy Praha a následně prohrál se Zuzanaou Jíšovou z SKST Vlašim. Dále prohrál s Phan ze Slavoje Praha 1:3 a celkově skončil na 12. místě.

Bára byla ve skupině G v turnaji B kategorie U15. Zde v 1. kole porazila po boji Viktorii Nahorniuk 3:2. Potom prohrála 0:3 s Terezou Rousovou ze Slavoje Praha a nakonec porazila 3:0 Marka Mandata ze Sparty Praha. Ze skupiny postoupila z 2. místa, dále prohrála v 1. kole 0:3 s Čermákovouz TJ Sokol Malá Hraštice. V kole poražených měla potom volný los a dále hrálůa s s Antonínek Kézrek z Kotlářky Praha, kterémi podlehla těsně 2:3. V boji o 11. místo potom porazila po boji 3:2 Halíkovou s TJ ABC Braník. V B turnaji tak Bára skončila na 11. místě.

Další a juž poslední turnaj Grand Prix PSST s ekoná v sobotu 29. 4. 2023 pro kategorie U13 a U19 opět na Hamru. Mezitím máme ještě u nás v Ďíblůicích 22. 4. 2023 Turnaj o pohár starosty MČ Praha-Ďáblice.