Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubePříměstský tábor - den pátý

V pátek odpadl klánovický Ondra, takže jsme ranní trénink zahájili jenom ve dvou. Základní údery procvičovali Odndra s Filipem. Potom si šel Filip zatrénovat podání a s Ondrou trénoval trenér. Ten s ním posléze odehrál i tréninkový zápas, který vyhrál 2:1(-8, 9,9). Filip s trenérem neměl zájem hrát, tak trénoval jednoduché kombinace s Ondrou.

 

Po tréninku jsme vyrazili do Národního technického muzea. Prohlídka tu byla poměrně rozsáhlá, strávili jsme tu dvě hodiny. Na některé expozice, jako třeba důl, nezbyl čas.

 

Šli jsme na oběd do jídelny Lutavský, která nás zklamala, protože po 13. hodině už neměli skoro žádná jídla. Takže příště zvolíme radějhi čínskou restauraci.

 

Vrátili jsme se do sokolovny tramvají a metrem. Měli jsme čas, tak jsme se jště v Ďáblicích stavěli v cukrárně. Po návratu byl poslední trénink, který byl volnější. V té době se i dojednávaly pdrobnosti kolem podlahy, která by se měla začít dělat od úterý.

 

Druhý turnus příměstského tábora bude od 22. do 26. 8. 2016 a je na něm ještě dostatek volných míst. Pokud byste měli zájem, kontakturjte vedoucího tábora a trenéra na telefonu 603 451 965 (v případě nezastižení pošlete SMS, protože trenér bude dva týdny na soustředění a v některých časech nebude u mobilu).

 

Účastníků bylo sice málo, ale většině se líbil a herně se zlepšili. A kvůli tomu sem hlavně šli.Přidání komentáře k článku Příměstský tábor - den pátýNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Sobota 04.02.2023Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT