Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubeCvičení s tenisáky

Zde najdete dvě videa s cviky s tenisáky. Výhledově je plánuju zařadit do tréninků navíc pro ty, kteří chtějí něčeho opravdu dosáhnout. Trénink na prvním videu můžete klidně trénovat třeba i doma s rodičemi nebo s kamarádem, kdy se budete s vaším kamarádem střídat v roli trenéra házejícího tenisák.

Trénink pro družstva plánuju zavést, až budeme opět v Ďáblicích jako doplňkové tréninky navíc, určené těm, kdo chtějí být v tzv. výběrové skupině, tedy jít výkonnostně nahoru. Samozřejmě je budeme moct zařadit i do běžného tréninku teřba na 5 minut místo klasické STP a tím některé tréninky zpestřit.

Pokud by někdo měl zájem do budoucna o takovéto doplňující tréninky výběrové skupiny, dejte vědět na tréninku. Domluvili bychom i vhodný termín, kdy by zájemci měli na tyto tréninky čas.Přidání komentáře k článku Cvičení s tenisákyNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Úterý 21.03.2023Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT