Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Jáchym Bašta dnes na Masters U13 pátý

Fuček Miloslav

08.05.2024

Reportáže

Přečteno: 108

Komentářů: 0


Dnes se v Modřanech v tělocvičnách ZŠ Rakovského hrálo silně obsazené Masters U13.


Jáchym byl ve skupině A, kde z pro něj silných hráčů byli ti, s kterými má Jáchym pasivní bilanci.

 

Skupina A

Hejkal - Jungmann 3:1, Bednář - Phan 3:0, Bašta - Kuželová 3:0(6,6,5), Fikar - Sedláčková 3:2,

Hejkal - Phan 3:0, Bednář - Kuželová 3:0, Bašta - Sedláčková 3:0(4,7,6), Fikar - Jungmann 3:2,

Hejkal - Kuželová 3:0, Bednář - Sedláčková 3:0, Bašta - Jungmann 3:1(8,-11,7,7), Fikar - Phan 3:1,

Hejkal - Sedláčková 3:1, Bednář - Jungmann 3:0, Bašta - Phan 3:0(5,6,5), Fikar - Kuželová 3:0,

Hejkal - Fikar 3:0, Bednář - Bašta 3:1(-10,8,8,5), Sedláčková - Jungmann 2:3, Kuželová - Phan 0:3,

Hejkal - Bašta 3:1(-10,6,6,5), Bednář - Fikar 3:2, Sedláčková - Phan 3:0, Kuželová - Jungmann 3:2,

Hejkal - Bednář 1:3, Bašta - Fikar 3:1(5,-8,4,10), Sedláčková - Kuželová 0:3, Pah - Jungmann 1:3

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Bednář - Kotlářka Praha 14, 2. Filip Hejkal - HB Ostrov 13, 3. Jáchym Bašta - TTC Praha 12, 4. Jindřich Fikar - HB Ostrov 11, 5. Sabima Kuželová - KST Jirkov 9, 6. Matěj Jungmann - KMST Liberec 9, 7. Amálie Sedláčková - SKST Vlašim 8. 9. Nguyen Ha Lin Phan - Slavoj Praha 8

 

Skupina B

Tlustý - Šálená 3:0, Csizmazia - Rypar 3:2, Machovec - Trejbal 3:2, Smékalová - Marek 3:0,

Tlustý - Rapar 3:1, Csizmazia - Trejbal 3:0, Machovec - Marek 3:1, Smékalová - Šálená 3:0,

Tlustý - Trejbal 3:0, Csizmazia - Marek 3:0, Machovec - Šálená 3:0, Smékalová - Rypar 3:0,

Tlustý - Marek 3:0, Csizmazia - Šálená 3:0, Machovec - Rypar 3:1, Smékalová - Trejbal 3:2,

Tlustý - Smékalová 3:0, Csizmazia - Machovec 1:3, Marek - Šálená 2:3, Trejbal - Rypar 3:2,

Tlustý - Machovec 3:1, Csizmazia - Smékalová 2:3, Marek - Rypar 3:0,Trejbal - Šálená 3:0,

Tlustý - Csizmazia 1:3, Machovec - Smékalová 3:1, Marek - Trejbal 3:2, Rypar - Šálená 3:1

 

Pořadí skupiny B

1. František Tlustý - Elizza Praha 13, 2. Jan Machovec - HB Ostrov 13, 3. Aneta Smékalová - TTC Bělá p. B. 12, 4. Antonín Csizmazia - Sokol Turnov 12, 5. Dominik Marek - KST Vršovice 9, 6. Tadeáš Trejbal - Kotlářka Praha 9, 7. Teo Rypar - Slavoj Praha 8, 8. Klára Šálená - TJ Sokol Mnichovo Hradiště

 

Pořadí skupiny o 1. až 4. místo

1. Filip Bednář - Kotlářka Praha, 2. František Tlustý - Elizza Praha, 3. Filip Hejkal - HB Ostrov, 4. Jan Machovec - HB Ostrov

 

Jáchym hrál ve skupině o 5. až 8. místo, kam se mu přenesl z A skupiny výsledek s Jindřichem Fikarem 3:1. Dále Jáchym porazil 3:0 Anetu Smékalovou a potom 3:0 Antonína Csizmazia, s kterým hrál podruhé a v prvním zápasu mu na BTM podlehl 2:3. Jáchym tuto skupinu vyhrál a je pátý. Na další výsledky si budeme muset počkat, až je vydá Pražský svaz stolního tenisu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 16.06.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT