Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Jáchym Bašta na Masters U15 devátý

Fuček Miloslav

01.05.2024

Reportáže

Přečteno: 66

Komentářů: 0


Jáchym skončil na dnešním Masters U15 na devátém místě a v celé sérii turnajů Grand Prix PSST kategorie U15 je šestý.


Skupina A

Zinke - Hrubý 3:0, Plešnerová - Baladrán 3:2, Chyba - Hronek 3:0, Tlustý - Smékalová 3:2,

Zinke - Baladrán 3:0, Plešnerová - Hronek 3:0, Chyba - Smékalová 3:0, Tlustý - Hrubý 1:3,

Zinke - Hronek 3:0, Plešnerová - Smékalová 3:1, Chyba - Hrubý 3:0, Tlustý - Baladrán 1:3,

Zinke - Smékalová 3:0, Plešnerová - Hrubý 3:0, Chyba - Baladrán 3:0, Hronek - Tlustý 2:3,

Zinke - Tlustý 3:0, Plešnerová - Chyba 0:3, Smékalová - Hrubý 1:3, Hronek - Baladrán 3:2,

Zinke - Chyba 3:0, Plešnerová - Tlustý 3:1, Plešnerová - Tlustý 3:1, Smékalová - Hrubý 1:3,

Zinke - Plešnerová 3:0, Chyba - Tlustý 1:3, Smékalová - Hronek 0:3, Baladrán - Hrubý 3:0

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Zinke 14, 2. Jáchym Chyba 12, 3. Yveta Plešnerová 12, 4. Denis Baladrán 10(5:4), 5. Matouš Hronek 10(5:5), 6. František Tlustý 10(4:5), 7. Tomáš Hrubý 9, 8. Aneta Smékalová 7

 

Skupina B

Martínek - Ficenecová 3:0, Alinčová - Gajdošík 3:0, Bašta - Kézr 3:0(7,8,4), Vašina - Bednář 3:0,

Martínek - Gajdošík 3:0, Alinčová - Kézr 3:0, Bašta - Bednář 1:3(-6,-9,7,-4), Vašina - Ficenecová 3:0,

Martínek - Kézr 3:1, Alinčová - Bednář 3:1, Bašta - Ficenecová 3:0(7,8,9), Vašina - Gajdošík 3:0,

Martínek - Bednář 3:0, Alinčová - Ficenecová 3:0, Bašta - Gajdošík 3:0(6,3,2), Vašina - Kézr 3:0,

Martínek - Vašina 3:1, Alinčová - Bašta 3:2(-13,6,9,-11,7), Bednář - Ficenecová 3:0, Kézr - Gajdošík 3:2,

Martínek - Bašta 3:1(13,-7,9,8), Alinčová - Vašina 3:0, Bednář - Gajdošík 3:2, Kézr - Ficenecová 3:1,

Martínek - Alinčová 1:3, Bašta - Vašina 0:3(-8,-5,-3), Bednář - Kézr 3:1, Gajdošík - Ficenecová 3:1

 

Pořadí skupiny B

1. Michaela Alinčová 14, 2. Daniel Martínek 13, 3. Václav Vašina 12, 4. Filip Bednář 11, 5. Jáchym Bašta 10, 6. Antonín Kézr 9, 7. Jakub Gajdošík 8, 8. Ema Ficenecová 7

 

Pořadí skupiny o 1. až 4. místo

1. Dominik Zinke - STC Slaný, 2. Daniel Martínek - SKST Vlašim, 3. Jáchym Chyba - TTC Elizza Praha, 4. Michaela Alinčová - TTC Elizza Praha

 

Pořadí skupiny o 9. až 12. místa

9. Jáchym Bašta - TTC Praha, 10. František Tlustý - TTC Elizza Praha

 

Kompletní výsledky najdete po té, co je vydá PSST na stránce Pražského svazu stolního tenisu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 16.06.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT