Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Dnešní Jarní velkou cenu Ďáblic vyhráli Bednář a Roubalová

Fuček Miloslav

27.04.2024

Reportáže

Přečteno: 80

Komentářů: 0


Dnes se v CST Ďáblice konal 6. turnaj ze série turnajů Prague Region Prix, který z pověření Pražského svazu pořádalo TTC Praha.


Na turnaji se sešlo v kategorii U19 celkem 21 hráčů a v kategorii U13 celkem 12 hráčů.

 

Dvouhra U19

 

Skupina A

Bednář - Pravda 3:0(5,5,5), Bednář - Kavan 3:0(4,5,8), Kavan - Pravda 3:2(8,-12,9,-9,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Bednář 4, 2. Jakub Kavan 3, 3. Jakub Pravda 2

 

Skupina B

Bašta - Ivanco 3:0(5,6,5), Horčák Z. - Raška 3:1(9,-6,8,4), Bašta - Horčák Z. 3:0(5,5,5), Raška - Ivanco 3:0(8,3,10), Bašta - Raška 3:0(5,3,2), Horčák Z. - Ivanco 3:1(-12,8,5,9)

 

Pořadí skupiny B

1. Jáchym Bašta 6, 2. Zdeněk Horčák 5, 3. Adam Raška 4, 4. Jonáš Ivanco 3

 

Skupina C

Bartoňová - Lichteneger 3:0(5,4,4), Rypar - Nguyen 3:0(5,7,7), Bartoňová - Rypar 3:0(6,9,4), Nguyen - Lichteneger 3:0(6,12,5), Bartoňová - Nguyen 3:1(6,7,-5,7), Rypar - Licteneger 3:0(4,8,4)

 

Pořadí skupiny C

1. Anna Bartoňová 6, 2. Teo Rypar 5, 3. Adam Raška 4, 4. Jonáš Ivanco 3

 

Skupina D

Horčák V. - Šebesta 3:0(6,4,5), Vedral - Kryštůfek 3:2(-7,-9,10,7,5), Horčák V. - Vedral 3:2(-7,-9,9,9,9), Kryštůfek - Šebesta 3:0(4,9,5), Horčák V. - Kryštůfek 3:1(-8,3,8,10), Vedral - Šebesta 3:0(1,4,1)

 

Pořadí skupiny D

1. Vojtěch Horčák 6, 2. Dominik Vedral 5, 3. Hoang Nguyen 4, 4. Sebastian Lichteneger 3

 

Skupina E

Duda - Kothera 3:0(7,6,7), Duda - Olt 3:0(8,7,8), Olt - Kothera 2:3(7,-9,4,-10,-3)

 

Pořadí skupiny E

1. Tadeáš Duda 4, 2. Alexander Kothera 3, 3. Oliver Olt 2

 

Skupina F

Stejskal - Hradocky 3:1(-10,7,4,6), Stejskal - Lorenzová 3:0(11,7,10), Lorenzová - Hradecky 3:0(4,8,6)

 

Osmifinále

Bednář - bay, Lorenzová - Rypar 0:3(-5,-8,-3), Horčák Z. - Duda 3:0)6,10,8), Horčák V. - bay, Bartoňová - bay, Stejskal - Kavan 3:1(3,-10,11,8), Kothera - Vedral 0:3(-8,-12,-7), Bašta - bay

 

Čtvrtfinále

Bednář - Rypar 3:0(2,8,4), Horčák Z. - Horčák V. 0:3(-10,-9,-7), Bartoňová - Stejskal 3:0(9,6,9), Vedral - Bašta 0:3(-7,-3,-1)

 

Semifinále

Bednář - Horčák V. 3:0(10,6,5), Bartoňová - Bašta 1:3(7,-5,-6,-4)

 

Finále

Bednář - Bašta 3:1(8,10,-9,11)

 

O 3. místo

Horčák V. - Bartoňová 2:3(-8,-6,11,10,-8)

 

O 5. až 8. místo

Rypar - Horčák Z. 3:0(8,9,12), Stejskal - Vedral 0:3(-7,-9,-8)

 

O 5. místo

Rypar - Vedral 3:0(5,3,8)

 

O 7. místo

Horčák Z. - Stejskal 2:3(13,-8,5,-2,-10)

 

O 9. až 12. místo

Lorenzová - Duda 3:2(6,6,-9,-9,6), Kavan - Kothera 0:3(-1,-12,-9)

 

O 9. místo

Lorenzová - Kothera 3:0(6,5,4)

 

O 11. místo

Duda - Kavan 3:2(-4,8,-10,5,10)

 

Pořadí dvouhry U19

1. Filip Bednář - Kotlářka Praha, 2. Jáchym Bašta - TTC Praha, 3. Anna Bartoňová - Slovan Bohnice, 4. Vojtěch Horčák - TTC Klánovice, 5. Teo Rypar - Slavoj Praha, 6. Dominik Vedral - Spartak Čelákovice, 7. Marek Stejskal - Slavoj Praha, 8. Zdeněk Horčák - TTC Klánovice, 9. Amálie Lorenzová - Slovan Bohnice, 10. Alexander Kothera - Slovan Bohnice, 11. Tadeáš Duda - TTC Praha, 12. Jakub Kavan - Slovan Bohnice

 

Útěcha U19

 

Osmifinále

Pravda - bay, Lichtneger - bay, Ivanco - Olt 0:3(-4,-5,-7), Kryšzůfek - bay, Nguyen - bay, Hradocky -bay, Šebesta - bay, Raška - bay

 

Čtvrtfinále

Pravda - Lichtneger 3:0(2,3,3), Olt - Kryštůfek 3:0(6,5,6), Nguyen - Hradocky 3:1(8,-7,8,8), Šebesta - Raška 3:0(10,5,1)

 

Semifinále

Pravda - Olt 0:3(-9,-10,-8), Nguyen - Raška 3:0(8,9,7)

 

Finále

Olt - Nguyen 2:3(-12,11,-8,9,-4)

 

O 3. místo

Pravda - Raška 3:0(9,9,3)

 

O 5. až 8. místo

Lichtneger - Kryštůfek 0:3(-3,-6,-4), Hradocky - ŠEbesta 3:0(4,4,3)

 

O 5. místo

Kryštůfek - Hradocky 3:1(5,-8,5,9)

 

O 7. místo

Lichtneger - Šebesta 1:3(-9,5,-6,-9)

 

O 9. místo

Ivanco - bay

 

Pořadí útěchy U19

1. Hoang Nguyen - Sparta Praha, 2. Oliver Olt - Kotlářka Praha, 3. Jakub Pravda - Elizza Praha, 4. Adam Raška - Slavoj Praha, 5. Ondřej Kryštůfek - Slavoj Praha, 6. Erik Hradocky - Kotlářka Praha, 7. Jan Šebesta - Slovan Bohnice, 8. Sebastian Lichtneger - Kotlářka Praha, 9. Jonáš Ivanco - Slovan Bohnice

 

Dvouhra U13

 

Skupina A

Roubal - Pátek 3:1(7,11,-9,9), Roubal - Závrbský 3:1(8,1,-9,8), Závrrbský - Pátek 3:2(-9,8,11,-9,5)

 

Pořadí skupiny A

1. Daniel Roubal 4, 2. Vilém Závrbský 3. Jonáš Pátek 2

 

Skupina B

Vacek - Kozlová 3:2(9,-9,8,-6,11), Vacek - Lišková 3:0(5,7,6), Kozlová - Lišková 3:0(3,3,3)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Vacek 4, 2. Julie Kozlová 3, 3. Eva Lišková 2

 

Skupina C

Roubalová - Urbanová 3:0(4,9,9), Roubalová - Kozel 3:0(8,5,10), Kozel - Urbanová 3:0(9,4,5)

 

Pořadí skupiny C

1. Nikola Roubalová 4, 2. Vilém Kozel 3, 3. Magdalena Urbanová 2

 

Skupina D

Poles - Havlík 3:0(4,9,9), Poles - Dušková 3:0(4,6,2), Dušková - Havlík 3:1(-6,10,9,6)

 

Pořadí skupiny D

1. Alan Poles 4, 2. Vanessa Dušková 3, 3. Horác Havlík 2

 

Čtvrtfinále

Roubal - Kozlová 3:0(12,7,1), Dušková - Poles 0:3(-4,-8,-3), Roubalová - Závrbský 3:1(9,7,-10,10), Kozel - Vacek 1:3(-6,-6,9,-8)

 

Semifinále

Roubal - Poles 3:1(9,-7,11,9), Roubalová - Vacek 3:2(-9,-4,8,8,10)

 

Finále

Roubal - Roubalová 2:3(4,9,-8,-6,-10)

 

O 3. místo

Poles - Vacek 3:0(8,9,6)

 

O 5. až 8. místo

Kozlová - Dušková 3:0(7,2,9), Závrbský - Kozel 0:3(-6,-8,-4)

 

O 5. místo

Kozlová - Kozel 3:1(10,-5,11,7)

 

O 7. místo

Dušková - Závrbský 1:3(-7,8,-18,-3)

 

Pořadí dvouhry U13

1. Nikola Roubalová - Slovan Bohnice, 2. Daniel Roubal - Slovan Bohnice, 3. Alan Poles - Elizza Praha, 4. Jan Vacek - Slovan Bohnice, 5. Julie Kozlová - Sparta Praha, 6. Vilém Kozel - Sparta Praha, 7. Vilém Závrbský - Sparta Praha, 8. Vanessa Dušková - Sparta Praha

 

Útěcha U13

 

Semifinále

Lišková - Pátek 0:3(-7,-5,-6), Havlík - Urbanová 3:0(8,9,3)

 

Finále

Pátek - Havlík 3:0(5,2,2)

 

O 3. místo

Lišková - Urbanová 2:3)-6,-5,8,10,-11)

 

Pořadí útěchy U13

1. Jonáš Pátek - Slavoj Praha, 2. Horáš Havlík - Slovan Bohnice, 3. Magdalena Urbanová - Kotlářka Praha, 4. Eva Lišková - Kotlářka Praha

 

Videa z turnaje najdete na https://www.youtube.com/@oddilmladezettcpraha5932. Fotky najdete na https://www.instagram.com/ttcpraha/. Další fotky, po jejich zpracování, najdete na eAlbu.

 


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 16.06.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT