Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Zimní Velkou cenu Ďáblic vyhráli Vondrák a Stejskal

Fuček Miloslav

16.01.2024

Reportáže

Přečteno: 302

Komentářů: 0


V sobotu jsme pořádali z pověření Pražského svazu stolního tenisu Zimní velkou cenu Ďáblic, která je součástí turnajů Prague Region Prix.


V kategorii U19 se sešlo 16 hráčů a v kategorii U13 bylo 22 hráčů.

 

Dvouhra U19

 

Skupina A

Vondrák - Leščinský 3:0(5,4,5), Kryštůfek - Mikulka 3:0(9,9,9), Leščinský - Mikulka 0:3(-10,-4,-9), Vondrák - Kryštůfek 3:1(7,6,-8,2), Vondrák - Mikulka 3:0(7,6,10), Kryštůfek - Leščinský 3:0(5,6,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Patrik Vondrák - Elizza Praha 6, 2. Ondřej Kryštůfek - Slavoj Praha 5, 3. Kryštof Mikulka - TTC Klánovice 4, 4. Jan Leščinský - SC Řepy 3

 

Skupina B

Reinold - Dubina 3:0(3,3,7), Ševčíková - Kríso 3:0(5,2,9), Dubina - Kríso 3:2(9,-9,-8,7,7), Reinold - Ševčíková 3:1(-3,7,4,6), Reinolf - Kríso 3:0(1,4,1), Ševčíková - Dubina 3:0(2,4,11)

 

Pořadí skupiny B

1. Albert Reinolf - Kotlářka Praha 6, 2. Barbora Ševčíková - TTC Praha, 3. Adam Dubina - SC Řepy, 4. Martin Kríso - TTC Klánovice

 

Skupina C

Dvořák - Nguyen 3:0(5,12,7), Kos - Saidl 3:0(2,4,7), Nguyen - Saidl 3:0(7,4,12), Dvořák - Kos 3:0, Dvořák - Saidl 3:0(2,5,2), Kos - Nguyen 0:3(6,-14,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Michal Dvořák - Elizza Praha 6, 2. Hoang Nguyen - Sparta Praha 5, 3. Norbert Kos - KST Vršovice 4, 4. Ondřej Saidl - TTC Klánovice 3

 

Skupina D

Hrubý - Prajzer 3:0(7,3,7), Martinák - Martínek 3:2(-9,4,-10,6,12), Prajzler - Martínek 0:3(-7,-10,-5), Hrubý - Martinák 3:1(7,6,-9,2), Hrubý - Martínek 2:3(-7,8,6,-9,-10), Martinák - Prajzler 3:0(6,4,8)

 

S ohledem na prokázanou účelovou manipulaci výsledku zápasu Hrubý - Martínek, bylo nakonec pořadí hráčů ve skupině upraveno.

 

Pořadí skupiny D

1. Tomáš Hrubý - TTC Klánovice 5, 2. Daniel Martinák - Aero Odolená Voda 5, 3. Tomáš Martínek - Elizza Praha 5, 4. Matyáš Prakzler - Slavoj Praha 3

 

Čtvrtfinále

Vobdrák - Ševčíková 3:0(10,9,10), Martinák - Dvořák 0:3(-3,-5,-4), Hrubý - Kryštůfek 3:1(-10,6,7,4), Nguyen - Reinold 0:3(-2,-5,-8)

 

Semifinále

Vondrák - Dvořák 3:0(11,9,3), Hrubý - Reinold 3:2(-13,2,-7,8,9)

 

Finále

Vondrák - Hrubý 3:1(9,6,-5,8)

 

O 3. místo

Dvořák - Reinold 3:2(7,11,-8,-8,3)

 

O 5. až 8. místo

Ševčíková - Martinák 3:1(5,-9,5,12), Kryštůfek - Nguyen 1:3(-8,-10,4,-7)

 

O 5. místo

Ševčíková - Nguyen 3:0(9,9,9)

 

O 7. místo

Martínek - Kryštůfek 2:3(12,-7,6,-11,-6)

 

Pořadé dvouhry U19

1. Patrik Vondrák - Elizza Praha, 2. Tomáš Hrubý - TTC Klánovice, 3.Michal Dvořák - Elizza Praha, 4. Albert Reinold - Kotlářka Praha, 5. Barbora Ševčíková - TTC Praha, 6. Hoang Nguyen - Sparta Praha, 7. Ondřej Kryštůfek - Slavoj Praha, 8. Daniel Martinák (Aero Odolená Voda)

 

Útěcha U19

 

Čtvrtfinále

Mikulka - Kríso 3:1(2,5,-10,6), Saidl - Martínek 2:3(-6,10,-5,8,-3), Kos - Leščinský 3:0(3,5,2), Prajzler - Dubina 2:3(9,9,-9,-6,-1)

 

Semifinále

Mikulka - Martínek 3:2(-11,2,6,-5,9), Kos - Dubina 3:0(6,5,14)

 

Finále

Mikulka - Kos 1:3(8,-14,-9,-4)

 

O 3. místo

Martínek - Dubina 3:2(8,12,-7,-5,5)

 

O 5. až 8. místo

Kríso - Saidl 3:2(-8,-7,5,6,6), Leščinský - Prajzler 3:2(9,12,-11,-6,9)

 

O 5. místo

Kríso - Leščinský 3:1(9,6,-5,9)

 

O 7. místo

Saidl - Prajzler 1:3(-5,-3,7,-12)

 

Pořadí útěchy U19

1. Norbert Kos - KST Vršovice, 2. Kryštof Mikulka - TTC Klánovice, 3. Tomáš Martínek - Elizza Praha, 4. Adam Dubina - SC Řepy, 5. Martin Kríso - TTC Klánovice, 6. Jan Leščinský - SC Řepy, 7. Matyáš Prajzler - Slavoj Praha, 8. Ondřej Saidl - TTC Klánovice

 

Dvouhra U13

 

Skupina A

Navrátil - Dostálová 3:0(3,8,10), Stibor - Šimrová 3:0(3,3,5), Dostálová - Šimrová 3:0(9,3,8), Navrítil - Stibor 3:0(9,6,4), Navrátil - Šimrová 3:0(5,4,5), Stibor - Dostálová 3:0(6,11,7)

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Navrátil - TTC Praha 6, 2. Nicolas Stibor - Elizza Praha 5, 3. Andrea Dostálová 4- TJ Sokol Mirošov, 4. Magdaléna Šimrová - SC Řepy

 

Skupina B

Stejskal - Jirka 3:1(3,7,-9,5), Pokorná - Klištincová 1:3(-4,3,-10,-10), Stejskal - Pokorná 3:0(6,4,5), Stejskal - Klištincová 3:0(3,2,3), Pokorná - Jirka 3:0(9,7,6)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Stejskal - Slavoj Praha 6, 2. Stela Pokorná - Elizza Praha 4 (4:3), 3. Julie Klištincová 4 (4:4), 4. Jakub Jirka - SC Řepy 4 (3:4)

 

Skupina C

Bureš - Gaydošová 3:0(8,4,8), Lavička V. - Fiala 3:2(-9,9,2,-9,11), Gaydošová - Fiala 2:3(-8,8,-11,5,-8), Bureš - Lavička V. 3:0(3,8,5), Bureš - Fiala 3:0(5,3,9), Lavička V. - Gaydošová 3:2(9,4,-9,-2,7)

 

Pořadí skupiny C

1. Adam Bureš - Avia Čakovice 6, 2. Vojtěch Lavička - Elizza Praha 5, 3. Jiří Fiala - SC Řepy 4, 4. Elen Gaydošová - Sparta Praha 3

 

Skupina D

Kos - Dušková 3:0(1,1,2), Vlk - Svoboda 3:0(7,4,5), Dušková - Svoboda 0:3(-6,-4,-8), Kos - Vlk 3:2(4,-10,6,-5,6), Kos - Svoboda 3:0(4,7,4), Vlk - Dušková 3:0(5,3,4)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Kos - KST Vršovice 6, 2. Alexander Vincent Vlk - Aero Okolená Voda 5, 3. Matyáš Svoboda - TTC Říčany 4. 3. Vanessa Dušková - Sparta Praha 3

 

Skupina E

Matoušková - Seifert 3:0(1,9,4), Matoušková - Bradová 3:0(8,7,6), Bradová - Seifert 3:0(4,5,4)

 

Pořadí skupiny E

1. Barbora Matoušková - Sparta Praha 4, 2. Zuzana Bradová - SC Řepy 3, 3. Lubor Seifert - Elizza Praha 2

 

Skupina F

Lavička J.- Kvítek 3:0(6,7,7), Lavička J. - Marušičová 3:0, Marušičová - Kvítek 3:2(10,-9,-9,6,4)

 

Pořadí skupiny F

1.Jáchym Lavička - Elizza Praha 4, 2. Sandra Marušičová - SC Řepy 3, 3. Jan Kvítek - TTC Praha 2

 

Osmifinále

Navrátil - bay, Marušičová - Matoušková 3:1(1,3,-8,9), Vlk - Pokorná 3:0(6,6,6), Bureš - bay, Kos - bay, Bradová - Lavička J. 0:3(-3,-1,-3), Lavička V. - Stibor 0:3(-4,-5,-10), Stejskal - bay

 

Čtvrtfinále

Navrátil - Marušičová 3:0(7,4,4), Vlk - Bureš 0:3(-9,-8,-7), Kos - Lavička J. 1:3(5,-9,-9,-8).Stibor - Stejskal 0:3(-7,-8,-5)

 

Semifinále

Navrátil - Bureš 2:3(4,6,-9,-6,-7), Lavička J. - Stejskal 1:3(7,-7,-8,-7)

 

Finále

Bureš - Stejskal 0:3(-8,-1,-6)

 

O 3. místo

Navrátil - Lavička J. 3:0(6,10,3)

 

O 5. až 8. místo

Marušičová - Vlk 0:3(-3,-6,-3), Kos - Stibor 3:0(8,7,6)

 

O 5. místo

Vlk - Kos 1:3(-3,-10,12,-9)

 

O 7. místo

Marušičová - Stibor 0:3(-4,-3,-3)

 

O 9. až 12. místo

Matoušková - Pokorná 3:0(6,6,4), Brdaová - Lavička V. 0:3(-8,-2,-1)

 

O 9. místo

Matoušková - Lavička V. 0:3(-8,-5,-13)

 

O 11. místo

Pokorná - Bradová 3:1(5,-13,6,4)

 

Pořadí dvouhry U13

1. Marek Stejskal - Slavoj Praha, 2. Adam Bureš - Avia Čakovice, 3. Dominik Navrátil - TTC Praha, 4. Jáchym Lavička - Elizza Praha, 5. Pavel Kos - KST Vršovice, 6. Vincent Alexander Vlk - Aero Odolena Voda, 7. Nicolas Stibor - Elizza Praha, 8. Sandra Marušičová - SC Řepy, 9. Vojtěch Lavička - Elizza Praha, 10. Barbora Matoušková - Sparta Praha, 11. Stela Pokorná - Elizza Praha, 12. Zuzana Brradová - SC Řepy

 

Útěcha U13

 

Osmifinále

Dostálová - bay, Jirka - Dušková 3:0(8,6,13), Kvítek - bay, Fiala - bay, Svoboda - bay, Seifert - bay, Gaydošová - Šimrová 3:1(0,-9,8,4), Klištincová - bay

 

Čtvrtfinále

Dostálová - Jirka 3:0(6,3,6), Kvítek - Fiala 3:1(7,-6,10,8), Svoboda - Seiferz 3:0(2,3,5), Gaydočová - Klištincová 3:1(3,-9,11,4)

 

Semifinále

Dostálová - Kvítek 3:0(8,8,9), Svoboda - Gaydošová 3:0(3,5,7)

 

Finále

Dostálová - Svoboda 3:1(-6,3,3,7)

 

O 3. místo

Kvítek - Gaydošová 3:2(-7,6,5,-11,7)

 

O 5. až 8. místo

Jirka - Fiala 2:3(-3,10,-7,8,-4), Seifert - Klištincová 0:3(-6,-7,-7)

 

O 5. místo

Fiala - Klištincová 3:2(-6,10,8,-4,4)

 

O 7. místo

Jirka - Seifert 3:0(4,5,1)

 

O 9. místo

Dušková - Šimrová 3:2(4,-7,-9,7,9)

 

Pořadí útěchy U13

1. Andrea Dostálová - TJ Sokol Mirošov, 2. Matyáš Svoboda - TTC Říčany, 3. Jan Kvítek - TTC Praha, 4. Elen Gaydošová - Sparta Praha, 5. Jiří Fiala - SC Řeoy, 6. Julie Klištincová, 7. Jakub Jirka - SC Řepy, 8. Lubor Seifert - Elizza Praha, 9. Vanessa Dušková - Sparta Praha, 10. Magdalena Šimrová - SC Řepy


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 02.03.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT