Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubePozvánka na Zimní turnaj

Fuček Miloslav

15.01.2024

Pozvánky

Přečteno: 189

Komentářů: 0


Zveme vás na další turnaj 10. ročníku seriálu turnajů Velké ceny CST Ďáblice. Turnaj cenami podporuje firma STENmarketing – Vše na stolní tenis.cz.


Zimní turnaj se koná v sobotu 3. 2. 2024. S ohledem na zvýšený zájem účastníků se opět vracíme k rozdělení na dopoledne a odpoledne. Dopoledne se tentokrát budou hrát kategorie U13 a U17 a odpoledne od 15 hodin kategorie U19 a U21, které budou pravděpodobně sloučeny do jednoho turnaje, protože hráčů kategorie U21 je tradičně málo. Při startu hráče v dopolední o odpolední kategorii, je do odpolední kategorie zvýhodněné startovné za 100,-- Kč (takže 250,-- Kč za obě kategorie).

 

Turnaj cenami podporuje firma STENmarketing.

 

Pro tento turnaj je možnost se přihlašovat do úterý 30. 1. 2024. V systému přihlášek je čas přihlášení, který umožňuje poznat pořadí přihlášek. Při větším počtu přihlášených hráčů rozhoduje pořadí přihlášek. V případě velkého počtu přihlášek může dojít k omezení počtu hráčů v jednotlivých kategorích, pokud by celkové počet hráčů dopoledne nebo odpoledne dosáhl počtu 24 hráčů. Hráči přihlášení později, by byli náhradníci. Přihlašuje se výhradně přes http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php.

 

Plánované rozdělení věkových kategorií je uvedeno v rozpisu jednotlivých turnajů v kalendáři akcí. Po uzávěrce přihlášek může být v případě potřeby toto rozdělení změněno, dojde-li ke sloučení některých věkových kategorií z důvodu malého počtu přihlášek. S ohledem na volbu a rozmístění kategorí v tomtio turnaji to ale nepředpokládáme.

 

V případě spornosti času přihlášek bude jako rozhodující kritérium použito, zda hráč je není není na černé listině hříšníků, kteří porušují některé z povinností dané rozpisem turnaje. Aktuální černou listinu najdete na http://www.pinecvpraze.cz/vysledky/clistina.pdf, zejména pokud hráč v minulosti byl přihlášen a bez omluvy nepřišel.

 

Znova připomínáme, že od tohoto ročníku se ruší původní systém autorizace, který stejně moc dobře nefungoval, protože autorizační emaily nechodily na freemaily, kterých je většina. Přihlášky bude autorizovat vrchní rozhodčí na základě věrohodnosti kontaktu, uvedeného v přihlášce. Dobrovolně můžete o autorizaci požádat na výše uvedený email. Vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba, abyste v případě, že se přihlášený hráč nemůže turnaje nakonec zúčastnit, jej neprodleně omluvili na email prihlasky(zavináč)pinecvpraze.cz popř. jde-li o omluvu na poslední chvíli formou SMS na tel. 603 451 965. V současné verzi jsou hráči uvedeni jako autorizovaní hráči přijatí do turnaje, hráči uvedení na autorizaci jsou buď náhradníci (je-li již turnaj zaplněn) a nebo jejich přihláška čeká na schválení. U hráči uvedených na černé listině v sloupci B požadujeme telefonickou autorizaci přihlášky (stačí SMS, že hráč opravdu přijde).

 

Upozorňujeme, že systém eviduje každou kategorii jako samostatný turnaj. Proto není možno, přihlašovat všechny hráče oddílu různých věkových kategorií z „jednoho místa“, tj. z jedné kategorie. Je nutné pokud přihlašujete hráče do kategorie U11 jej přihlásit z turnaje této kategorie a ještě po té, co v řádku 1 vyberete z nabídky jméno hráče, je nutno uvést do řádky 2 znovu kategorie napsáním čísla kategorie 11 (bez U). Pokud potom přihlašujete dalšího hráče do kategorie U13, je nutno přejít do turnaje kategorie U13 a tam hráče obdobným způsobem přihlásit. Vždy si zkontrolujte, zda se jméno hráče objevilo v seznamu přihlášených hráčů. Pokud ne, je to s největší pravděpodobností z důvodu chybného vyplnění kategorie. Věnujte pozoronost i vyplnění řádku 3 a 4, protože na základě těchto údajů potom vrchní rozhodčí hráče autorizuje nebo ne.

Hráči našeho oddílu se hlásí na trénincích nebo emailem trenérovi.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Sobota 02.03.2024Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT