Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Adam na BTM U11 v osmifinále útěchy

Fuček Miloslav

23.09.2023

Reportáže

Přečteno: 191

Komentářů: 0


Adam se účastnil dnes svého prvního celorepublikového turnaje. Handnicapem mu byla nemoc před turnajem, takže týden před turnajem nemohl trénovat.


Na BTM U11 se sešlo v kategorii chlapců 40 hráčů, takže bylo deset čtyřčlenných skupin.

 

Pořadí skupiny A

1. František Tlustý - TTC Elizza Praha, 2. Petr Tonhauser - SKST Chodov, 3. Ladislav Hampl - KST ZŠ Vyšší Brod, 4. Adam Luhan - MSK Břeclav

 

Skupina B

Ferber - Bureš 3:0(4,4,2), Ferber - Pitro 3:0(2,3,4), Bureš - Pitro 3:1(7,-7,8,7), Ferber - Kandráč 3:1(3,3,-9,2), Kandráč - Pitro 3:1(4,8,-7,9), Kandráč - Bureš 3:2(-10,-6,6,4,8)

 

Pořadí skupiny B

1. Richard Feber - SKST Havířov, 2. Adam Kandráč - TJ Sokol Mnichovo Hradiště, 3. Adam Bureš - TTC Praha, 4. Lukáš Pitro - TTC Elizza Praha

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Bednář - SK DDM Kotlářka Praha, 2. Alexandr Grigiriadi - TJ Neratovice, 3. Quoc Nam Vo - TJ Slavoj Praha, 4. Josef Kuchyňa - Bižuterie Jablonec

 

Pořadí skupiny D

1. Jakub Horák - TSM Kladno, 2. Duc Doy Son Vu - TJ Slavoj Praha, 3. Pavel Voráč - KST Blansko, 4. Matyáš Hlobil - Sokol Děhylov

 

Pořadí skupiny E

1. Pavel Brož - HB Ostrov, 2. Vít Malimánek - TJ Církvice, 3. Tobiáš Kreuziger - TJ Sokol Štíty, 4. Vilém Kozel - AC Sparta Praha

 

Pořadí skupiny F

1. Jakub Ranecký - HB Ostrov, 2. Lukáš Přenosil - TTC Brandýs n. L., 3. Jan Fausek - TTC Elizza Praha, 4. Roland Feber - SKST Havířov

 

Pořadí skupiny G

1. Václav Drnec - Dobřany, 2. Martin Kopečný - TJ Sokol Kamenice, 3. Marek Stejskal - TJ Slavoj Praha, 4. Tiago Juan

Macháček - Lamžík 0:3,

Pořadí skupiny H

1. Lukáš Vesecký - STC Slaný, 2. Maxmilián Lamžík - Sokol Děhylov, 3. Ondřej Batysta - TTC Libín Prachatice, 4. Jáchym Lavička - TTC Elizza Praha

 

Pořadí skupiny I

1. Radek Grohmann - ZH Hnojice, 2. Josef Langer - SK zruč n. S., 3. Vojtěch Beránek - HB Ostrov, 4. Matouš Líman SK DDM Kotlářka Praha

 

Pořadí skupiny J

1. Jiří Janoušek - Spartak Čelákovice, 2. Benjamin Macháček - SK Dobré, 3. Dominik Štork - SKST Teplice, 4. Mikuláš Stibor - TTC Elizza Praha

 

Předkolo

Kopečný - Kandráč 3:0, Langer - Doc Duy Son Vu 3:0, Macháček - Lamžík 0:3, Přenosil - Tonhauser 0:3

 

Osmifinále

Tlustý - Kopečný 3:0, Janoušek - Vesecký 3:2, Ranecký - Malimánek 3:0, Langer - Bednář 0:3, Horák - Lamžík 3:2, Grigoriadi - Brož 0:3, Drnec - Grohmann 0:3, Tonmhauser - Feber 0:3

 

Čtvrtfinále

Tlustý - Janoušek 3:0, Ranecký - Bednář 0:3, Horák - Brož 3:0, Grohmann - Feber 0:3

 

Semifinále

Tlustý - Bednář 3:2, Horák - Feber 0:3

 

Finále

Tlustý - Feber 2:3

 

Pořadí dvouhry U11

1. Richard Feber - SKST Havířov, 2. František Tlustý - TTC Elizza Praha, 3. Filip Bednář - SK DDM Kotlářka Praha a Jakub Horák - TSM Kladno, 4. až 8. Jiří Janoušek - Spartak Čelákovice, Jakub Ranecký - HB Ostrov, Pavel Brož - HB Ostrov a Radek Grohmann - ZH Hnojice

 

Útěcha - předkolo

Juan - Lavička 1:3, Pitro - Hlobil 3:1, Luhan - Stibor 0:3, Líman - Feber 3:0

 

Útěcha - osmifinále

Beránek - Lavička 3:1, Kozel - Fausek 0:3, Quoc Nam Vu - Štork 0:3, Pitro - Hampl 3:0, Kreuziger - Stibor 1:3, Kuchyňa - Bureš 0:3(-7,-9,-9), Batysta - Stejskal 3:1, Líman - Voráč 3:2

 

Útěcha - čtvrtfinále

Beránek - Fausek 3:0, Štork - Pitro 3:1, Stibor - Bureš 3:2(10,-9,-9,7,10), Batysta - Líman 3:1

 

Útěcha - semifinále

Beránek - Štork 3:0(6,7,7), Stibor - Batysta 0:3(-3,-4,-7)

 

Útěcha - finále

Beránek - Batysta 2:3(3,-8,9,-11,-7)

 

Pořadí utěchy U11

1. Ondřej Batysta - TTC Libín Prachatice, 2. Vojtěch Beránek - HB Ostrov, 3. Dominik Štork - SKST Teplice a Mikuláš Stibor - TTC Elizza Praha, 5. až 8. Jan Fausek - TTC Elizza Praha, Lukáš Pitro - TTC Elizza Praha, Adam Bureš - TTC Praha a Matouš Líman - SK DDM Kotlářka Praha

 

Motoricko-kondiční soutěž

1. Filip Bednář 19,5, 2. František Tlustý 24. 3. Martin Kopečný 24,5, 4. Jakub Ranecký 25,5, 5. Vít Malimánek 33,5, 6. až 7. Adam Bureš a Radek Ghormann oba 35, 8. Pavel Voráč 38, 9. Lukáš Pitro 40, 10. Petr Tonhauser 44,5

 

Skok snožmo z místa

1. František Tlustý 184 cm, 2. Petr Tonhauser 180 cm, 3. Václav Drnec 177, 4. Dominik Štork 173 cm, 5. a ž 6. Filip Bednář a Jakub Ranecký oba 168 cm, 11. Adam Bureš, Radek Grohmann, Lukáš Pitro, Jakub Horák a Richar Feber - všichni 164 cm

 

Dribling míčkem

1. Pavel Voráč 86, 2. Martin Kopečný 83, 3. až 4. Jakub Ranecký a Radek Grohmann oba 80, 5. až 6. Václav Drnec a Ondřej Batysta, 11. Adam Bureš 75

 

Servis

1. Vít Malimánek 10, 2. Filip Bednář 9, 3. Matyáš Hlobil 8, 4. František Tlustý 7, 5. Lukáš Pitro 7, 13. Adam Bureš 5 - z toho 7 správně, 6 neutrálně a 2 špatně, tj. 7 + 0 - 2 = 5.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 23.07.2024



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT