Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubePozvánka na Podzimní Grand Prix TTC Praha

Fuček Miloslav

01.10.2022

Pozvánky

Přečteno: 98

Komentářů: 0


Zveme vás na druhý turnaj 9. ročníku Velké ceny CST Ďáblice, kterým je Grand Prix TTC Praha, který se koná v sobotu 22. 10. 2022.


Grand Prix TTC Praha se koná v sobotu 22. 10. 2022 a přináší některé změny. S ohledem na zvýšený zájem účastníků a prodlužování času turnajů, omezujeme počet startujících v jedné věkové kategorii na 16. Současně omezujeme zvýhodněné startovné při startu ve dvou kategoriích (dopoledne i odpoledne) tak, že zvýhodněné startovné je od tojhoto turnaje 100,-- Kč (místo původních 80,-- Kč), ale lze jej uplatnit pouze, pokud je v dané kategorii přihlášeno méně než 14 hráčů (platí stav k úternímu dni uzávěrky přihlášek).

 

Pro tento turnaj je možnost se přihlašovat do úterý 18. 10. 2022. Do systému přihlášek je přidán čas přihlášení, který umožňuje poznat pořadí přihlášek. Při větším počtu přihlášených hráčů než 16, rozhoduje pořadí přihlášek. Hráči přihlášení později, jsou náhradníci.

 

Plánované rozdělení věkových kategorií je uvedeno v rozpisu jednotlivých turnajů v kalendáři akcí. Dopoledne se hrají kategorie U11 a U15 a odpoledne U13 a U19. Po uzávěrce přihlášek může být v případě potřeby změněno, dojde-li ke sloučení některých věkových kategorií z důvodu malého počtu přihlášek.

 

V případě spornosti času přihlášek bude jako rozhodující kritérium použito, zda hráč je není není na černé listině hříšníků, kteří porušují některé z povinností dané rozpisem turnaje. Aktuální černou listinu najdete na http://www.pinecvpraze.cz/vysledky/clistina.pdf, zejména pokud hráč v minulosti byl přihlášen a bez omluvy nepřišel.

 

Znova připomínáme, že od tohoto ročníku se ruší původní systém autorizace, který stejně moc dobře nefungoval, protože autorizační emaily nechodily na freemaily, kterých je většina. Přihlášky bude autorizovat vrchní rozhodčí na základě věrohodnosti kontaktu, uvedeného v přihlášce. Dobrovolně můžete o autorizaci požádat na výše uvedený email. Vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba, abyste v případě, že se přihlášený hráč nemůže turnaje nakonec zúčastnit, jej neprodleně omluvili na email prihlasky(zavináč)pinecvpraze.cz popř. jde-li o omluvu na poslední chvíli formou SMS na tel. 603 451 965.

 

Upozorňujeme, že systém eviduje každou kategorii jako samostatný turnaj. Proto není možno, přihlašovat všechny hráče oddílu různých věkových katzegorií z „jednoho místa“, tj. z jedné kategorie. Je nutné pokud přihlašujete hráče do kategorie U11 jej přihlásit z turnaje této kategorie a ještě po té, co v řádku 1 vyberete z nabídky jméno hráče, je nutno uvést do řádky 2 znovu kategorie napsáním čísla kategorie 11 (bez U). Pokud potom přihlašujete dalšího hráče do kategorie U13, je nutno přejít do turnaje kategorie U13 a tam hráče obdobným způsobem přihlásit. Vždy si zkontrolujte, zda se jméno hráče objevilo v seznamu přihlášených hráčů. Pokud ne, je to s největší pravděpodobností z důvodu chybného vyplnění kategorie. Věnujte pozoronost i vyplnění řádku 3 a 4, protože na základě těchto údajů potom vrchní rozhodčí hráče autorizuje nebo ne.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Sobota 04.02.2023Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT