Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Velká cena Ďáblic ve výsledcích

Fuček Miloslav

27.09.2022

Reportáže

Přečteno: 82

Komentářů: 0


Přinášíme vám výsledky Velké ceny Ďáblic včetně odkazu na videa na našem Youtube kanálu.


Kategorie U11

 

Dvouhra

Hanišák L. - Hanišák T. 3:0(9,6,15), Vesecký – Horák 0:3(-6,-5,-6), Pála – Fejksová 3:0(2,1,4), Knotek – Grigoriadi 0:3(-2,-7,-7),

Hanišák T. - Grigoriadi 2:3(-8,9,8,-5,-15), Fejksová – Knotek 0:3(-1,-3,-6), Horák – Pála 3:0(3,1,3), Hanišák L. - Vesecký 3:0(8,3,7),

Vesecký – Hanišák T. 0:3(-5,-5,-3), Pála – Hanišák L: 1:3(11,-3,-6,-5), Grigoriadi – Fejksová 3:0(4,3,2),

Hanišák T. - Fejksová 3:0(3,7,3), Horák – Grigoriadi 3:0(7,3,5), Hanišák L. - Knotek 3:0(3,6,8), Vesecký – Pála 3:1(7,-11,9,12),

Pála – Hanišák T. 0:3(-8,-6,-8), Knotek – Vesecký 1:3(9,-9,-9,-13), Grigoriadi – Hanišák L. 0:3(-8,-7,-5), Fejksová – Horák 0:3(-2,-3,-2),

Hanišák T. - Horák 0:3(-4,-3,-2), Hanišák L. - Fejksová 3:0(2,3,1), Vesecký – Grigoriadi 2:3(-6,10,9,-7,-9), Pála – Knotek 3:0(4,9,8),

Knotek – Hanišák T. 0:3(-9,-6,-10), Grigoriadi – Pála 3:2(7,-12,6,-10,6), Fejksová – Vesecký 0:3(-3,-6,-2), Horák – Hanišák L. 3:0(4,5,8)

 

Pořadí dvouhry U11

1. Jakub Horák – TSM Kladno, 2. Lukáš Hanišák – TJ Aero Odolená Voda, 3. Alexandr Grigoriadi – TJ Neratovice, 4. Tomáš Hanišák – TJ Aero Odolená Voda, 5. Lukáš Vesecký – STC Slaný, 6. František Pála – TJ Sokol Všetaty, 7. Václav Knotek – TTC Praha, 8. Faustýna Fejksová – TJ Sokol Dřínov

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Hanišák L., Hanišák T. - Knotek, Fejksová 2:0(5,0), Pála, Vesecký – Horák, Giordiani 0:2(-8,-5)

 

Finále

Hanišák L., Hanišák T. - Horák, Giordiani 2:1(-15,7,7)

 

O 3. místo

Knotek, Fejksová – Pála, Vesecký 0:2(-9,-3)

 

Pořadí čtyřhry U11

1. Lukáš Hanišák a Tomáš Hanišák (oba TJ Aero odolená Voda), 2. Jkaub Horák (STC Slaný) a Alexandr Giordiani (TJ Neratovice), 3. Františel Pála (TJ Sokol Všetaty) a Lukáš Vesecký (STC Slaný), 4. Václav Knotek (TTC Praha) a Faustýna Fejksová (TJ Sokol Dřínov)

 

Kategorie U13

 

Skupina A

Hančová – Vesecký M. 0:3(-1,-2,-1), Horčák Z. - Hančová 3:0(1,0,4), Vesecký M. - Horčák Z. 0:3(-1,-3,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 2. Marek vesecký – STC Slaný, 3. Julie Hančová – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina B

Kostlivá – Luzar 3:0(7,5,4), Hloch – Sobok 2:3(8,-6,-4,12,-6), Luzar – Sobol 0:3(-5,-2,-7), Kostlivá – Hloch 1:3(6,-40,-5,-8), Hloch – Luzar 3:0(6,7,8), Sobol – Kostlivá 2:3(-9,9,7,-9,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Hloch – TJ Sokol Roztoky, 2. Petr Sobol – TTC Klánovice, 3. Veronika Kostlivá – TTC Praha, 4. Jonáš Luzar – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Jakoubek – Vesecký L. 1:3(-11,5,-3,-8), Múčková – Příhonský 0:3(-5,-5,-2), Vesecký L. - Příhonský 0:3(-6,-6,-5), Jakoubek – Múčková 3:1(1,9,-7,8), Múčková – Vesecký L. 0:3(-11,-5,-7), Příhonský – Jakoubek 3:0(6,9,8)

 

Pořadí skupiny C

1. Ernesto Příhonský – TJ Sokol Roztoky, 2. Lukáš Vesecký – STC Slaný, 3. Jan Jakoubek – TTC Praha, 4. Zuzana Múčková – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina D

Pilatík – Pála 2:3(-7,7,-3,5,-8), Bubeníčková – Pilatík 0:3(-7,-4,-7), Pála – Bubeníčková 3:1(8,-5,14,3)

 

Pořadí skupiny D

1. František Pála – TJ Sokol Všetaty, 2. Max Pilatík – Sparta Praha, 3. Kateřina Bubeníčková – TJ Aero Odolená Voda

 

Čtvrtfinále

Horčák Z. - Vesecký L. 3:0(6,1,8), Sobol – Pála 3:0(7,6,8), Příhonský – Vesecký M. 3:0(8,9,5), Pilatík – Hloch 2:3(-6,-6,8,9,-7

 

Semifinále

Horčák Z. - Sobol 3:1(-6,7,8,8), Příhonský – Hloch 3:0(3,10,9)

 

Finále

Horčák Z. - Příhonský 3:1(8,-8,8,6)

O 3. místo

Sobol – Hloch 3:0(1,13,2)

 

O 5. až 8. místo

Vesecký L. - Pála 2:3(-7,7,-13,5,-12), Vesecký M. - Pilatík 3:0(6,3,6)

 

O 5. místo

Pála – Vesecký M. 0:3(-7,-8,-3)

 

O 7. místo

Vesecký L. - Pilatík 2:3(-8,8,7,-9,-5)

 

O 9. až 14. místo

Hančová – Múčková 1:3(-8,-11,7,-13), Luzar – Bubeníčková 0:3(-4,-6,-13), Jakoubek -bay, Kostlivá – bay

 

O 9. až 12. místo

Múčková – Bubeníčková 0:3(-4,-5,-6), Jakoubek – Kostlivá 1:3(-7,8,-5,-5)

 

O 9. místo

Bubeníčková – Kostlivá 1:3(8,-6,-4,-4)

 

O 11. místo

Múčková – Jakoubek 0:3(-2,-1,-4)

 

O 13. místo

Hančová – Luzar 3:0(6,4,6)

 

Pořadí dvouhry U13

1. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 2. Ernesto Příhonský – TJ Sokol Roztoky, 3. Petr Sobol – TTC Klánovice, 4. Matěj Hloch – TJ Sokol Roztoky, 5. Marek Vesecký – STC Slaný, 6. František Pála – TJ Sokol Všetaty, 7. Max Pilatík – Sparta Praha, 8. Lukáš Vesecký – STC Slaný, 9. Veronika Kostlivá – TTC Praha, 10. Kateřina Bubeníčková – TJ Aero Odolená Voda, 11. Jan Jakoubek – TTC Praha, 12. Zuzana Múčková – TJ Sokol Všetaty, 13. Julie Hančová – TJ Sokol Všetaty, 14. Jonáš Luzar – TJ Sokol Všetaty

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kostlivá, Jakoubek – bay, Hančová, Múčková – Příhonský, Hloch 0:2(-6,-6), Luzar, Pála – Vesecký M., Vesecký L. 2:0(4,5), Horčák Z., Sobol – bay

 

Semifinále

Kostlivá, Jakoubek – Příhonský, Hloch 0:2(-9,-8), Luzar, Pála – Horčák Z., Sobol 0:2(-8,-9)

 

Finále

Příhonský, Hloch – Horčák Z., Sobol 2:0(7,10)

 

O 3. místo

Kostlivá, Jakoubek – Luzar, Pála 2:0(0,9)

 

O 5. místo

Hančová, Múčková – Vesecký M., Vesecký L. 0:2(-5,-6)

 

Pořadí čtyřhry U13

1. Ernesto Příhonský a Matěj Hloch (oba TJ Sokol Roztoky), 2. Zdeněk Horčák a Petr Sobol (oba TTC Klánovice), 3. Veronika Kostlivá a Jan Jakoubek (oba TTC Praha), 4. Jonáš Luzar a František Pála (oba TJ Sokol Všetaty), 5. Marek Vesecký a Lukáš Vesecký (oba STC Slaný), 6. Julie Hanšová a Zuzana Múčková (obě TJ Sokol Všetaty)

 

Kategorie U15

 

Dvouhra

 

Skupina A

Horčák V. - Furman 3:0(1,8,6), Šída – Kalinová n0:3(-7,-8,-9), Furman – Kalinová 1:3(9,-11,-12,-8), Horčák V. - Šída 3:1(-8,5,11,11), Šída – Furman 3:0(1,1,4), Kalinová – Horčík V. 0:3(-12,-6,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 2. Hana Kalinová – TJ Sokol Roztoky, 3. Jakub Šída – Sparta Praha, 4. Viktor Furman – Sparta Praha

 

Skupina B

Volfová – Musil 0:3(-1,-1,-4), Vyvialová – Volfová 3:0(6,10,7), Musil – Vyvialová 2:3(-6,11,6,-10,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 2. Matyáš Adam Musil – TJ Neratovice, 3. Dana Volfová – Sparta Praha

 

Skupina C

Mandat – Horčák Z. 2:3(-9,5,-5,8,-4), Špaldoň – Mandat 1:3(-9,7,-10,-6), Horčák Z. - Špaldoň 3:1(-7,3,6,10)

 

Pořadí skupiny C

1. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 2. Marek Mandát – Sparta Praha, 3. Šimon Špaldoň – TJ Neratovice

 

Skupina D

Spousta – Machek 3:0(7,6,7), Kolínek – Ševčíková 1:3(-8,-3,6,-14), Machek – Ševčíková 2:3(7,-6,9,-9,-9), Spousta – Kolínek 3:0(8,8,4), Kolínek – Machek 1:3(9,-7,-6,-9), Ševčíková – Spousta 3:1(-7,8,8,4)

 

Pořadí skupiny D

1. Barbora Ševčíková – TTC Praha, Ondřej Spousta – TJ Neratovice, 3. Jan Machek – TJ Sokol Roztoky, 4. Matěj Kolínek – Sparta Praha

 

Čtvrtfinále

Horčák V. - Mandát 3:0(5,9,4), Musil – Ševčíková 3:1(-9,3,4,12), Horčák Z. - Kalinová 3:1(5,-8,7,8), Spousta – Vyvialová 0:3(-3,-11,-3)

 

Semifinále

Horčák V. - Musil 3:1(8,-6,3,8), Horčák Z. - Vyvialová 0:3(-4,-7,-2)

 

Finále

Horčák V. - Vyvialová 3:1(-10,8,8,6)

O 3. místo

Musil – Horčák Z. 0:3(-10,-6,-4)

 

O 5. až 8. místo

Mandát – Ševčíková 2:3(15,1,-10,-6,-5), Kalinová – Spousta 1:3(10,-7,-7,-5)

 

O 5. místo

Ševčíková – Spousta 0:3(-11,-9,-5)

 

O 7. místo

Mandat – Kalinová 1:3(-9,-1,9,-4)

 

O 9. až 14. místo

Šída – bay, Machek – bay, Špaldoň – Furman 3:2(5,9,-12,-7,7), Kolínek – Volfová 3:1(4,6,-6,6)

 

O 9. až 12. místo

Šída – Machek 3:0(6,3,9), Špaldoň – Kolínek 0:3(-7,-4,-4)

 

O 9. místo

Šída – Kolínek 3:2(-8,9,-11,9,5)

 

O 11. místo

Machek – Špaldoň 1:3(-7,-7,7,-9)

 

O 13. místo

Furman – Volfová 3:1(-9,6,9,8)

 

Pořadí dvouhry U15

1. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 2. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 3. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 4. Matyáš Adam Musil – TJ Neratovice, 5. Ondřej Spousta – TJ Neratovice, 6. Barbora ŠEvčíková – TTC Praha, 7. Hana Kalinová – TJ Sokol Roztoky, 8. Marek Mandat – Sparta Praha, 9. Jakub Šída – Sparta Praha, 10. Matěj Kolínek – Sparta Praha, 11. Šimon Špaldoň – TJ Neratovice, 12. Jan Machek – TJ Sokol Roztoky, 13. Viktor Furman – Sparta Praha, 14. Dana Volfová – Sparta Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Horčák V., Horčák Z. – bay, Volfová, Ševčíková – Šída, Kolínek 1:2(-7,7,-4), Spousta, Vyvialová – Furman, Mandát 2:1(6,-9,5), Musil, Špaldoň – bay

 

Semifinále

Horčák V., Horčák Z. - Šída, Kolínek 0:2(-10,-7), Spousta, Vyvialová - Musil, Špaldoň

 

Finále

Šída, Kolínek – Musil, Špaldoň 2:1(7,-6,7)

 

O 3. místo

Horčák V., Hočík Z. - Spousta, Vyvialová 1:2(10,-14,-7)

 

O 5. místo

Volfová, Ševčíková – Furman, Mandat 2:0(10,7)

Pořadí čtyřhry U15

1. Jakub Šída a Matěj Kolínek (oba Sparta Praha), Matyáš Adam Musil a Šimon Špaldoň (oba TJ Neratovice), 3. Ondřej Spousta (TJ Neratovice) a Tereza Vyvialová (TJ Sokol Všetaty), 4. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák (oba TTC Klánovice), 5. Dana Volfová (Sparta Praha) a Barbora Ševčíková (TTC Praha), 6. Viktor Furman a Marek Mandat (oba Sparta Praha)

 

Kategorie U19

 

Dvouhra

 

Skupina A

ablončík – Duda 3:0(3,3,1), Krumlová – Horčák V. 2:3(8,9,-10,-5,-12), Duda – Horčák V. 0:3(-3,-4,-2), Jablončík – Krumlová 3:0(4,7,5), Krumlová – Duda 3:0(3,8,2), Horčák V. - Jablončíík 0:3(-8,-3,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 2. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 3. Lucie Krumlová – TJ Sokol Dřínov, 4. Tadeáš Duda – TTC Praha

 

Skupina B

Kittnar – Pravda 3:1(5,-6,10,4), Homola – Vyvialová 1:3(-8,-6,10,-13), Pravda – Vyvialová 0:3(-4,-2,-6), Kittnar – Homola 3:0(7,8,6), Homola – Pravda 3:1(-9,6,6,9), Vyvialová – Kittnar 3:1(-9,11,9,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 2. Jan Kittnar – TTC Praha, 3. Ondřej Homola – TJ Neratovice, 4. Sebastian Pravda – TTC Klánovice

 

Skupina C

Čábela – Kavala 3:1(10,-3,9,7), Cabicar – Chloupek 1:3(6,-9,-5,-8), Kavala – Chloupek 0:3(-10,-7,-9), Čábela – Cabicar 3:2(7,-10,-7,11,6), Cabicar – Kavala 0:3(-10,-6,-7), Chloupek – Čábela 3:0(9,3,7)

 

Pořadí skupiny C

1. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 2. Filip Čábela – TTC Praha, 3. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 4. Šimon Cabicar – TJ Sokol Roztoky

 

Skupina D

Šubert – Petruš 3:1(-15,5,9,4), Vágner – Štich 1:3(-6,9,-8,-1), Petruš – Štich 0:3(-1,-5,-6), Šubert – Vágner 1:3(-6,8,-9,-4), Vágner – Petruš 3:0(4,3,1). Štich – Šubert 3:0(8,6,6)

 

Pořadí skupiny D

1. František Štich – TJ Sokol Všetaty, 2. Jonáš Vágner – TJ Sokol Roztoky, 3. Tomáš Šubert – TTC Praha, 4. Matyáš Petruš – TTC Klánovice

 

Čtvrtfinále

Jablončík – Čábela 3:0(3,5,4), Kittnar – Štich 0:3(-7,-6,-11), Chloupek – Horčák V. 1:3(-9,-7,8,-5), Vágner – Vyvialová 3:1(-9,8,6,8)

 

Semifinále

Jablončík – Štich 3:2(11,-5,-8,1,8), Horčák V. - Vágner 0:3(-9,-10,-15)

 

Finále

Jablončík – Vágner 3:1(5,4,-6,7)

O 3. místo

Štich – Horčák V. 3:0(5,4,4)

 

O 5. až 8. místo

Čábela – Kittnar 3:1(4,6,-7,7), Chloupek – Vyvialová 3:2(4,-9,-5,8,6)

 

O 5. místo

Čábela – Chloupek 1:3(-8,-7,7,-10)

 

O 7. místo

Kittnar – Vyvialová 1:3)-6,-9,6,-3)

 

O 9. až 16. místo

Krumlová – Cabicar 3:2(3,-9,5,-9,6), Pravda – Šubert 0:3(-7,-7,-2), Kavala – Duda 3:0(2,3,7), Petruš – Homola 0:3(-7,-3,-8)

 

O 9. až 12. místo

Krumlová – Šubert 0:3(-3,-9,-8), Kavala – Homola 0:3(-3,-3,-8)

 

O 9. místo

Šubert – Homola 0:3(-9,-6,-7)

 

O 11. místo

Krumlová – Kavala 3:1(9,8,-4,9)

 

O 13. až 16. místo

Cabicar – Pravda 3:1(9,-5,4,8), Duda – Petruš 0:3(-1,-8,-0)

 

O 13. místo

Cabicar – Petruš 1:3(-11,-6,10,-6)

 

O 15. místo

Pravda – Duda 3:0(1,4,2)

 

Pořadí dvouhry U15

1. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 2. Jonáš Vágner – TJ Sokol Roztoky, 3. František Štich – TJ Sokol Všetaty, 4. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 5. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 6. Filip Čábela – TTC Praha, 7. Teraza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 8. Jan Kittnar – TTC Praha, 9. Ondřej Homola – TJ Neratovice, 10. Tomáš Šubert – TTC Praha, 11. Lucie Krumlová – TJ Sokol Dřínov, 12. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 13. Matyáš Petruš – TTC Klánovice, 14. Šimon Cabicar – TJ Sokol Roztoky, 15. Sebastián Pravda – TTC Klánovice, 16. Tadeáš Duda – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Jablončík, Vyvialová – bay, Štich, Chloupek – Kittnar, Kavala 2:0(8,7), Petruš, Pravda – Vágner, Cabicar 0:2(-4,-3), Čábela, Šubert – bay

 

Semifinále

Jablončík, Vyvialová – Štich, Chloupek 0:2(-8,-7), Vágner, Cabicar – Čábela, Šubert 2:1(-7,7,6)

 

 

Finále

Štich, Chloupek – Vágner, Cabicar 1:2(-9,7,-4)

 

O 3. místo

Jablončík, Vyvialová – Čábela, Šubert 2:0(4,9)

 

O 5. místo

Kittnar, Kavala – Petruš, Pravda 2:0(8,6)

 

Pořadí čtyřhry U19

1. Jonáš Vágner a Šimon Cabicar (oba TJ Sokol Roztoky), 2. František Štich a Štěpán Chloupek (oba TJ Sokol Všetaty), 3. Tomáš Jablončík a Tereza Vyvialová (oba TJ Sokol Všetaty), 4. Filip Čábela a Tomáš Šubert (oba TTC Praha), 5. Jan Kittnar (TTC Praha) a Jakub Kavala (TJ Sokol Všetaty), 6. Matyáš Petruš a Sebastian Pravda (oba TTC Klánovice)

 

Turnaj podporuje firma Vše na stoolní tenis.

Videa z turnaje najdete na https://www.youtube.com/watch?v=Ln6n_u0oyVY&list=PLIde4MJ9IigbJZkdbZWi7ugmR9_oLD4cQ.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 04.02.2023



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT