Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubeSobotnímu Grand Prix TTC Praha kralovali Šubert, Šťastný, Slavíček a Kubíček

Fuček Miloslav

18.11.2019

Reportáže

Přečteno: 613

Komentářů: 0


V sobotu 16. listopadu 2019 se za účasti 46 hráčů konal druhý turnaj 6. ročníku Velké ceny CST Ďáblice, kterým bylo Grand Prix TTC Praha.


Turnaj začal tradičně v devět hodin kategoriemi nejmladšího žactva a staršího žactva a dorostu. V kategorii nejmladšího žactva se nejlépe dařilo Tomáši Šubertovi z TTC Praha, kterému se ve finále podařilo poprvé porazit Rozálii Toužimskou z TSM Kladno, která skončila druhá před svojí sestrou Leontýnou ze stejného oddílu, která v boji o 3. místo porazila Filipa Maříka ze Sokolu Stodůlky. V této kategorii se sešlo dvanáct hráčů.

 

Souběžně probíhaly boje v kategorii dorostu, kterde vyhrál Dominik Kubiček z Kotlářky, který ve finále porazil Jana Slavíška ze Slavoje Praha. Třetí místo vybojoval Tomáš Jablončík z TJ Sokol Všetaty, který porazil svého oddílového kolegu Dominika Pešla. Z toho vzešlo i pořadí staršího žactva, kde skončil jako první Jan Slavíček (Slavoj Praha) před Tomášem Jablončíkem (TJ Sokol Všetaty) a třetí Klárou Valentovou (TJ Sokol Český Brod). V této kategorii se sešlo 25 hráčů, z toho čtyři dorostenci a 21 starších žáků (či žákyň).

 

V odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo devět hráčů a ve finále se radoval z vítězství Ondřej Šťastný z TJ Neratovice, který ve finále porazil druhého Jana Kittnera z TTC Praha. V souboji o 3. místo porazil Vojtěch Horčák z TTC Klánovice Annu Vinklářovou ze Sokola Stodůlky.

 

Kompletní výsledky zveřejníme na stránkách Pinec v Praze během příštího nebo přespříštího týdne, hned jako budou zpracovány a bude na ně upozornění na ně samostatným článkem, který bude obsahovat i nové žebříčky.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Sobota 04.02.2023Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT