Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Informace

Přečteno: 819

Komentářů: 0

Od pondělí 24. 6. 2019 nás čeká poslední tréninkový týden. Co nás v něm čeká?

V uplynulém týdnu proběhly kontrolní turnaje, které měly bohužel s výjimlou čtvrta velmi malou účast. V pondělí se to čekalo, z 5 dětí byl jeden na škole v přírodě a na turnaji se sešli tři hráči. Ve středu ale chodí hráčů deset a hrálo se opět jenom ve třech, což je smutné. Omluveni byli poze dva hráči.

V pondělí vyhrál Honza před druhým Kristiánem a třetí Veronikou. Ve středu vyhrál Saša před druhým Lukášem B. a třetím Filipem K. Ve čtvrtek bylo toto pořadí: 1. Kristián, 2. Honza, 3. Lukáš B., 4. Filip Č., 5. Michal V.

133

V přípravce vyhrál Ondra Š s 327 body, před 2. Vojtou Š. 218, 3. Janou 143, 4. Adamem D. 80 a 5. Michalem H. 60.

Na trénincích v tomto týdnu budou předány ceny za bodování – v bodování mládeže za první tři místa a v bodování přípravky vítězovi.

Na plánu jsou kontrolní turnaje o drobné ceny. Protože ale počet účastníků asi bude zase nevalný (navíc někteří už jsou omluveni, že už mají prázdniny), budou kontrolní turnaje doplněny různými sranda soutěžemi, popř. kdo bude mít zájem, může mít individuální trénink pro zlepšení něčeho, na co v běžném tréninkui není moc času

Pro to, aby se konal kontrolní turnaj, je potřeba, aby dorazili aspoň tři hráči. Při menším počtu budeme improvizovat.