Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Vítězem Memoriálu Jana Kalibery se stal Jan Krameš

Fuček Miloslav

06.12.2014

Reportáže

Přečteno: 1290

Komentářů: 0


Třetím turnajem série pražských Grand Prix mladších žáků byl v Braníku Memoriál Jana Kalibery, jehož vítězem se stal Jan Krameš. Oba naši hráči se probojovali do šestnáctky.


Při účasti 30 hráčů se hrálo v osmi skupinách s postupem prvních dvou do šestnáctky. Zbylí hráči hráli útěchu. Po prvním stupni – skupinách, se odehrály čtyřhry, po nich začala útěcha a nakonec se dohrál 2. stupeň dvouher.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Nováková – Podrazil Václav 3:0(1,4,6), Nováková – Sloup 3:0(4,4,6), Sloup – Podrazil Václav 1:3(4,-8,-7,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Martina Nováková – SKP Ústní n. Labem, 2. Václav Podrazil - TTC Praha, 3. Richard Sloup – Sportovní JM

 

Skupina B

Krameš – Němec F. 3:0(6,6,6), Krameš – Kratochvíl 3:0(2,5,2), Kratochvíl – Němec F. 3:2(7,-5,8,-6,2)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. David Kratochvíl – Sportovní JM, 3. Filip Němec – Kotlářka

 

Skupina C

Marat – Macek 3:0(5,2,5), Kopecký – Hofman 3:0(3,1,3), Macek – Hofman 3:1(11,7,-9,8), Marat – Kopecký 3:0(1,6,2), Kopecký -Macek 3:0(4,5,4), Hofman – Marat 0:3(-5,-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice, 4. Jan Hofman – Sparta Praha

 

Skupina D

Pašek – Soukup 3:0(6,1,4), Blažková – Rulc 3:0(4,9,2), Soukup – Rulc 3:1(8,11,-10,2), Pašek – Blažková 3:0(5,9,7), Blažková – Soukup 3:0(4,6,8), Rulc – Pašek 0:3(-2,-5,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny, 4. Lukáš Rolc – Sokol Stodůlky

 

Skupina E

Knobloch – Hájek J. 3:0(3,7,1), Podrazil Vojtěch – Beránek L. 3:0(1,3,3), Hájek J. -Beránek L. 3:0(5,7,11), Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:1(4,-11,3,5), Podrazil Vojtěch – Hájek J. 3:2(-11,2,-7,4,5), Beránek L. - Knobloch 0:3(-4,-2,-2)

 

Pořadí skupiny E

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Jiří Hájek – SK Hamr, 4. Lukáš Beránek – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Šmíd – Michlík 3:0(5,1,1), Lebeda – Havliš 3:0(5,6,7), Michlík – Havliš 0:3(-8,-6,-8), Šmíd – Lebeda 3:0(4,3,5), Lebeda – Michlík 3:0(8,7,9), Havliš – Šmíd 0:3(-3,-4,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina G

Sochor A. - Bruk 3:0(6,3,6), Bartoňová – Mikoláš 3:0(2,9,9), Bruk – Mikoláš 1:3(-6,8,-8,-8), Sochor A. - Bartoňová 3:0(8,7,5), Bartoňová – Bruk 3:1(6,6,-6,9), Mikoláš – Sochor A. 0:3(-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Roman Mikoláš – Loko Vršovice, 4. Martin Bruk – SK Hamr

 

Skupina H

Jaroň – Helík 3:0(6,6,6), Havránek – Suchý 3:0(7,4,6), Helík – Suchý 0:3(-6,-6,-13), Jaroň – Havránek 3:2(-6,7,-9,6,9), Havránek – Helík 3:0(4,7,9), Suchý – Jaroň 0:3(-5,-4,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 4. Jan Helík – ABC Braník

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Nováková – Kratochvíl 3:0(4,2,3), Blažková – Sochor A. 0:3(-6,-4,-5), Knobloch – Lebeda 3:0(9,9,9), Havránek – Marat 1:3(-9,-10,8,-7), Pašek – Bartoňová 3:1(8,-11,5,7), Podrazil Vojtěch – Jaroň 0:3(-8,-8,-11), Šmíd – Podrazil Václav 3:0(7,5,9), Kopecký – Krameš 0:3(-6,-3,-3)

 

Čtvrtfinále

Nováková – Sochor A. 3:1(7,-8,8,8), Knobloch – Marat 1:3(-6,-8,1,-8), Pašek – Jaroň 2:3(-6,7,-12,8,-10), Šmíd – Krameš 1:3(-7,7,-9,-8)

 

Semifinále

Nováková – Marat 3:1(9,7,-11,6), Jaroň – Krameš 0:3(-7,-6,-7)

 

Finále

Nováková – Krameš 1:3(9,-5,-6,-6)

 

O 3. místo

Marat – Jaroň 3:1(5,-9,7,6)

 

O 5. až 8. místo

Sochor A. - Knobloch 3:0(8,8,6), Pašek – Šmíd 3:1(-4,4,9,8)

 

O 5. místo

Sochor A. - Pašek 0:3(-9,-9,-9)

 

O 7. místo

Knobloch – Šmíd 3:1(-6,9,11,3)

 

O 9. až 16. místo

Podrazil Václav – Kopecký 3:0, …..

 

O 9. až 12. místo

Blažková – Lebeda 1:3(-8,-9,9,-9), Bartoňová – Podrazil Václav 3:0(9,9,9)

 

O 9. místo

Lebeda – Bartoňová 3:2(-7,-7,10,8,10)

 

O 11. místo

Blažková – Podrazil Václav 3:2(6,8,-7,-8,8)

 

O 13. až 16. místo

Kratochvíl – Havránek 3:1(-9,9,8,7), Podrazil Vojtěch – Kopecký 3:2(-10,10,11,-13,7)

 

O 13. místo

Kratochvíl – Podrazil Vojtěch 3:0(7,3,6)

 

O 15. místo

Havránek – Kopecký 0:3(-7,-3,-9)

 

Pořadí dvouher

a1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Martina Nováková – SKP Ústí n. Labem, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 5. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 6. Adam Pašek – Slavoj Praha, 7. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 9.Josef Lebeda – Kotlářka, 10. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 11. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 12. Václav Podrazil – TTC Praha, 13. David Kratochvíl – Sportovní JM, 14. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 15. Michael Kopecký – Kotlářka, 16. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Soutěž útěchy

 

Osmifinále

Sloup – bye, Rulc – Hájek J. 0:3(-10,-9,-8), Havliš – Helík 1:3(-8,-6,9,-16), Bruk – Macek 1:3(-7,5,-3,-7), Soukup – Beránek L. 3:0(4,5,2), Michlík – Mikoláš 1:3(-3,-10,8,-12), Suchý – Hofman 3:1(-3,10,10,6), Němec F. - bye

 

Čtvrtfinále

Sloup – Hájek J. 3:0(6,2,1), Helík – Macek 3:2(-9,-7,7,4,8), Soukup – Mikoláš 3:2(-9,9,-12,9,9), Suchý – Němec F. 3:2(-1,-6,10,7,3)

 

Semifinále

Sloup – Helík 3:0(13,3,7), Soukup – Suchý 2:3(-11,-9,8,8,3)

 

Finále – 17. místo

Sloup – Suchý 3:0(3,7,5)

 

O 19. místo

Helík – Soukup 2:3(4,-8,-8,6,-5)

 

O 21. až 24. místo

Hájek J. - Macek 3:1(9,-9,7,5), Mikoláš – Němec 0:3(-8,-8,-5)

 

O 21. místo

Hájek – Němec F. 0:3(-4,-4,-6)

 

O 23. místo

Macek – Mikoláš 1:3(-5,10,-8,-10)

 

O 25. až 30. místo

Rulc – bye, Havliš – Bruk 0:3(-8,-9,-10), Beránek L. - Michlík 3:0 w.o., Hofman – bye

 

O 25. až 28. místo

Rulc – Bruk 1:3(-8,-9,9,-9), Beránek – Hofman 0:3(-5,-7,-3)

 

O 25. místo

Bruk – Hofman 1:3(-10,2,-5,-10)

 

O 27. místo

Beránek – Rulc 1:3(-2,9,-9,-5)

 

O 29. místo

Havliš – Michlík 3:0 w.o.

 

Pořadí soutěže útěchy

17. Richard Sloup – Loko Vršovice, 18. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 19.Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny, 20. Jan Helík – ABC Braník, 21. Filip Němec – Kotlářka, 22. Jiří Hájek – SK Hamr, 23. Roman Mikoláš – Loko Vršovice, 24. Lukáš Macek – SK Vršovice, 25. Jan Hofman – Sparta Praha, 26. Martin Bruk – SK Hamr, 27. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky, 28. Lukáš Beránek – Sokol Stodůlky, 29. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 30. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Krameš, Knobloch – bye, Němec F., Soukup – Podrazil V., Podrazil V. 1:3(-4,-4,9,-3), Pašek, Sloup – Jaroň, Mikoláš 1:3(-3,5,-14,-9), Havliš, Beránek L. - Nováková, Bartoňová 0:3(-2,-5,-4), Macek, Helík – Lebeda, Kopecký 1:3(-5,-5,9,-9), Havránek, Blažková – Hájek J., Bruk 3:0(5,3,3), Suchý, Rulc – Šmíd, Sochor 0:3(-2,-2,-0)

 

Čtvrtfinále

Krameš, Knobloch (Loko Vršovice) – Podrazil V., Podrazil V. (TTC Praha) 3:0(9,2,5), Jaroň, Mikoláš (Sokol Krchleby/Loko Vršovice) – Nováková, Bartoňová (SPK Ústí N. L./Slovan Bohnice) 1:3(-6,-9,9,-9), Marat, Kratochvíl (Sportovní JM) – Lebeda, Kopecký (Kotlářka) 1:3(-11,-10,7,-8), Havránek, Blažková (Loko Vršovice) – Šmíd, Sochor (TTC Říčany/Stadion Žižkov) 0:3(-3,-3,-8)

 

Semifinále

Krameš, Knobloch – Nováková, Bartoňová 3:1(7,-6,6,12), Lebeda, Kopecký – Šmíd, Sochor 1:3(-9,-12,5,-6)

 

Finále

Krameš, Knobloch – Šmíd, Sochor 1:3(-8,-4,4,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Miroslav Šmíd (TTC Říčany) a Adam Sochor (Stadion Žižkov), 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch (oba Loko Vršovice), 3. Martina Nováková (SPK Ústí n. L.) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice) a Josef Lebeda a Michael Kopecký (oba Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 04.02.2023



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT