Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Dvořákovi se hatrick nepovedl

Fuček Miloslav

29.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1304

Komentářů: 0


Petrovi Dvořákovi, který vyhrál dvě poslední Grand Prix starších žáků, se hatrick nepovedl a v dnešní Podzimní ceně Modřan podlehl ve finále Šeblovi 0:3.


Rekordních 53 hráčů se sešlo na Podzimní ceně Modřan staršího žactva. Hrálo se v devíti skupinách. Protože skupiny byly šestičlenné a pětičlenné a každá měla jenom jeden stůl, protáhl se turnaj až do večerních hodin.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Brož – Kaucký 0:3(-3,-6,-5), Rosová – Čáha 0:3(-3,-5,-6), Kaucký – Rosová 3:0(5,2,4), Šebl – Brož 3:0(9,3,5), Rosová – Šebl 0:3(-2,-4,-2), Čáha – Kaucký 0:3(-8,-4,-1), Šebl – Čáha 3:0(7,3,9), Brož – Rosová 3:0(4,4,1), Čáha – Brož 3:1(4,-6,6,9), Kaucký – Šebl 0:3(-9,-2,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 4. Patrik Brož – Kotlářka, 5. Kateřina Rosová – SK Hamr

 

Skupina B

Kulveit – Karo 3:0(3,3,5), Gaj – Cihlář 2:3(9,8,-5,-4,-8), Karo – Cihlář 0:3(-3,-4,-5), Beran T. - Gaj 3:0(8,7,5), Kulveit – Černý 3:0(7,5,12), Černý – Karo 3:0(5,3,3), Gaj – Kulveit 0:3(-6,-8,-10), Cihlář – Beran T. 0:3(-3,-9,-2)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 5.Vojtěch Černý – TTC Klánovice, 6. Daniel Karo – SK Hamr

 

Skupina C

Dvořák P. - Brynda 3:0(7,6,4), Buček – Slezáková 3:0(4,8,1), Svoboda M. - Němec 3:2(10,-6,10,-11,7), Brynda – Němec 0:3(-9,-13,-12), Slezáková – Svoboda M. 3:2(-6,-6,8,9,8), Dvořák P. - Buček 3:0(6,4,5), Buček – Brynda 3:1(-9,7,8,12), Svoboda M. - Dvořák P. 1:3(-5,8,-5,-6), Němec – Slezáková 3:1(10,-10,10,9), Brynda – Slezáková 3:1(-11,8,9,3), Dvořák P. - Němec 3:0(7,11,4), Buček – Svoboda M. 3:2(8,8,-8,-8,8), Svoboda M. - Brynda 3:2(9,9,-9,-9,9), Němec – Buček 2:3(6,10,-4,-9,-9), Slezáková – Dvořák P. 0:3(-9,-8,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Filip Němec – Kotlářka, 5. Matyáš Brynda – TSM Kladno, 6. Hana Slezáková – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Dvořák J. - Koběrský 3:0(1,8,2), Vávra – Knobloch 0:3(-7,-6,-5), Suk – Jaroň 0:3(-6,-3,-9), Koběrský – Jaroň 0:3(-7,-5,-8), Knobloch – Suk 3:0(8,8,7), Dvořák J. - Vávra 3:0(3,7,3), Vávra – Koběrský 1:3(-4,5,-7,-9), Suk – Dvořák J. 0:3(-2,-1,-5), Jaroň – Knobloch 0:3(-4,-6,-9), Koběrský – Knobloch 0:3(-6,-10,-8), Dvořák J. - Jaroň 3:0(4,9,5), Vávra – Suk 0:3(-3,-12,-7), Suk – Koběrský 3:1(-9,12,16,15), Jaroň – Vávra 3:0(8,4,11), Knobloch – Dvořák J. 0:3(-5,-4,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 4. Matouš Suk – Sparta Praha, 5. Matěj Koběrský – Kotlářka, 6. Adam Vávra – Slavoj Praha

Skupina E

Přída – Zimmerman 3:0(5,7,4), Vodička – Sedláček 0:3(-10,-9,-11), Šrenk – Veselý 2:3(-4,3,-9,11,-4), Zimmerman – Veselý 0:3(-1,-4,-4), Sedláček – Šrenk 3:2(-9,-8,3,11,4), Přída – Vodička 3:0(5,4,5), Vodička – Zimmerman 3:0(2,3,6), Šrenk – Přída 0:3(-2,-4,-6), Veselý – Sedláček 0:3(-11,-5,-9), Zimmerman – Sedláček 0:3(-2,-5,-6), Přída – Veselý 3:0(5,6,7), Vodička – Šrenk 1:3(-9,-8,4,-7), Šrenk – Zimmerman 3:0(6,4,3), Veselý – Vodička 3:0(9,2,8), Sedláček – Přída 0:3(-1,-8,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny, 5. Michal Vodička – Slavoj Praha, 6. Michal Zimmerman – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Marat – Saidl 3:2(8,-6,-7,7,8), Bartoňová – Hlaváč 3:1(9,-5,12,7), Mallarino – Seidlová 3:0(6,13,9), Saidl – Seidlová 3:0(10,8,7), Hlaváč – Mallarino 3:0(6,5,6), Marat – Bartoňová 3:1(8,10,-3,9), Bartoňová – Saidl 2:3(10,-3,-7,7,-4), Mallarino – Marat 0:3(-15,-8,-8), Seidlová – Hlaváč 0:3(-5,-11,-7), Saidl – Hlaváč 1:3(-10,-6,9,-7), Marat – Seidlová 3:0(8,4,4), Bartoňová – Mallarino 3:1(7,7,-9,6), Mallarino – Saidl 0:3(-11,-11,-8), Seidlová – Bartoňová 0:3(-2,-2,-4), Hlaváč – Marat 2:3(8,8,-8,-8,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 4. Petr Saidl – TTC Klánovice, 5. Marko Mallarino – Kotlářka, 6. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina G

Skopec – Nesvačil 3:0(4,4,2), Kubelka – Beran M. 1:3(-6,-5,8,-6), Suchý – Vaněk 1:3(-9,13,-5,-7), Nesvačil – Vaněk 0:3(-6,-9,+2), Beran M. - Suchý 3:2(2,5,6), Skopec – Kubelka 3:0(6,5,8), Kubelka – Nesvačil 3:0(3,9,8), Suchý – Skopec 0:3(-6,-5,-10), Vaněk – Beran M. 1:3(-5,11,-6,-6), Nesvačil – Beran M. 0:3(-5,-3,-4), Skopec – Vaněk 3:2(-14,8,-6,3,11), Kubelka – Suchý 3:0(10,10,10), Suchý – Nesvačil 3:1(3,-9,5,5), Vaněk – Kubelka 3:0(8,9,8), Beran M. - Skopec 2:3(-8,8,-4,6,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Martin Kubelka – Kotlářka, 5. Adam Suchý – Sokol Stodůlky, 6. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina H

Kohlmanová – Havliš 3:0(8,8,9), Ferkl – Krameš 0:3(-1,-1,-2), Buchtová – Veverka 1:3(-7,-8,9,-7), Havliš – Veverka 0:3(-5,-4,-7), Krameš – Buchtová 3:0(1,1,1), Kohlmanová – Ferkl 3:0(6,5,1), Ferkl – Havliš 0:3(-6,-1,-1), Buchtová – Kohlmanová 0:3(-6,-9,-10), Veverka – Krameš 0:3(-2,-3,-5), Havliš – Krameš 0:3(-4,-1,-1), Kohlmanová – Veverka 3:0(7,9,8), Ferkl – Buchtová 0:3(-6,-11,-6), Buchtová – Havliš 2:3(-7,7,9,-5,-13), Veverka – Ferkl 3:0(5,8,8), Krameš – Kohlmanová 3:1(-5,9,3,11)

 

Pořadí skupiny H

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 3. Václav Veverka – SK Ořech, 4. Filip Havliš – Sokol Stodůlky, 5. Tereza Buchtová – Kotlářka, 6. Ondřej Ferkl – Slavoj Praha

 

Skupina I

Dvořáková A. - Kozák 3:0(2,3,5), Havránek – Pašek 0:3(-5,-5,-8), Khalaila – Lebeda 1:3(-13,-3,9,-10), Kozák – Lebeda 0:3(-9,-7,-9), Pašek – Khalaila 3:0(6,5,4), Dvořáková A. – Havránek 3:0(5,8,2), Havránek – Kozák 3:0(9,7,7), Khalaila – Dvořáková A. 0:3(-7,-8,-5), Lebeda – Pašek 1:3(-9,-10,5,-7), Kozák – Pašek 0:3(-1,-6,-7), Dvořáková A. - Lebeda 3:2(7,-11,4,-9,5), Havránek – Khalaila 3:1(11,9,-5,9), Khalaila – Kozák 3:1(-8,6,6,9), Lebeda – Havránek 0:3(-13,-6,-8), Pašek – Dvořáková A. 3:1(9,10,-4,5)

 

Pořadí skupiny I

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Josef Lebeda – Kotlářka, 5. Adam Khalaila – Kotlářka, 6. Vojtěch Kozák – Sokol Stodůlky

 

Předkolo

Sedláček – Beran M. 0:3(-8,-8,-7), Kohlmanová - Dvořáková A. 1:3(10,-10,-5,-8)

 

Čtvrtfinále

Šebl – Beran M. 3:1(6,-2,4,5), Beran T. - Marat 1:3(10,-6,-9,-11), Krameš – Pašek 3:0(5,6,9), Buček – Dvořák J. 0:3(-3,-3,-8), Dvořák P. - Bartoňová 3:0(8,8,5), Kaucký – Skopec 3:2(12,-8,-9,6,4), Přída – Knobloch 3:0(3,6,2), Dvořáková A. - Kulveit 0:3(-7,-6,-6)

 

Semifinále

Šebl – Marat F. 3:0(6,10,7), Krameš – Dvořák J. 0:3(-10,-5,-13), Dvořák P. - Kaucký 3:1(8,9,-7,9), Přída – Kulveit 2:3(-4,10,3,-9,-9)

 

Semifinále

Šebl – Dvořák J. 3:1(9,8,-5,4), Dvořák P. - Kulveit 3:2(-3,-7,8,8,8)

 

Finále

Šebl – Dvořák P. 3:0(8,5,2)

 

O 3. místo

Dvořák J. - Kulveit 3:1(8,2,-11,8)

 

O 5. až 8. místo

Marat – Krameš 0:3(-2,-10,-11), Kaucký – Přída 2:3(-9,9,6,-4,-4)

 

O 5. místo

Krameš – Přída 1:3(-9,6,-7,-11)

 

O 7. místo

Marat – Kaucký 3:2(-6,-8,5,8,10)

 

O 9. až 16. místo

Beran M. - Beran T. 3:1(5,-8,7,11), Pašek – Buček 3:2(7,-7,-8,7,9), Bartoňová – Skopec 1:3(-2,7,-5,-6), Knobloch – Dvořáková A. 3:1(6,5,-6,6)

 

O 9. až 12. místo

Beran T. - Pašek 3:1(6,-4,8,11), Skopec – Knobloch 3:1(-4,10,7,6)

 

O 9. místo

Beran T. - Skopec 3:0(12,7,3)

 

O 11. místo

Pašek – Knobloch 1:3(-8,-9,9,-10)

 

O 13. až 16. místo

Beran M. - Buček 3:0(3,6,1), Bartoňová – Dvořáková A. 0:3(-4,-7,-6)

 

O 13. místo

Beran M. - Dvořáková A. 3:1(-7,8,5,11)

 

O 15. místo

Buček – Bartoňová 2:3(8,-8,3,-8,-10)

 

O 17. místo

Sedláček – Kohlmanová 3:2(-10,-9,8,7,10)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Jan Dvořák – Kotlářka, 4. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Jan Krameš – Loko Vršovice, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Jakub Kaucký – Koltářka, 9. Tomáš Beran – Kotlářka, 10. Daniel Skopec – Sparta Praha, 11. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 12. Adam Pašek – Slavoj Praha, 13. Matěj Beran – Kotlářka, 14. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 15. Tereza Bartoňová – Slavoj Praha, 16. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 17. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 18. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha

 

Soutěž útěchy

 

Šestnáctifinále

Cihlář – bye, Havliš – Němec 0:3(-10,-11,-8), Havránek – Zimmerman 3:0(1,5,2), Koběrský – Vaněk 0:3(-5,-9,-7), Veselý – Seidlová 3:1(-12,3,5,5), Vávra – Šrenk 1:3(-2,7,-6,-14), Brož – Brynda 3:0(7,10,7), Kozák – Jaroň 0:3(-7,-6,-3), Svoboda M. - Nesvačil 3:0(6,1,4), Lebeda – Gaj 3:1(6,-11,6,5), Slezáková – Hlaváč 1:3(-8,3,-9,-8), Mallarino – Veverka 1:3(-9,-9,8,-8), Buchtová – Vodička 0:3(-5,-8,-9), Ferkl – Kubelka 0:3(-3,-6,-5), Suk – Suchý 2:3(-8,7,6,-5,-13), Khalaila – Čáha 2:3(8,-5,10,-5,-9)

 

Osmifinále

Cihlář – Němec 3:0(8,10,8), Havránek – Vaněk 2:3(9,-11,-9,9,-5), Veselý – Šrenk 3:2(-9,4,7,-8,11), Brož – Jaroň 3:1(3,10,-12,6), Svoboda – Lebeda 0:3(-6,-11,-9), Hlaváč – Veverka 3:0(6,14,8), Vodička – Kubelka 1:3(5,-11,-5,-5), Suchý – Čáha 3:0(9,10,8)

 

Čtvrtfinále

Cihlář – Vaněk 1:3(7,-8,-11,-9), Veselý – Brož 3:2(6,8,-8,-8,10), Lebeda – Hlaváč 1:3(-8,11,-7,-8), Kubelka – Suchý 3:0(5,8,8)

 

Semifinále

Vaněk – Veselý 3:0(3,4,8), Hlaváč – Kubelka 3:0(7,2,10)

 

Finále

Vaněk – Hlaváč 0:3(-4,-8,-12)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice a Martin Kubelka – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Předkolo (hráči TTC Praha)

Gaj, Brynda (TSM Kladno) – Sedláček (TTC Praha), Veverka (SK Ořech) 3:2(-4,-7,7,9,9)

 

Čtvrtfinále

Šebl, Kulveit – Přída, Brož 3:1(8,7,-7,8), Krameš, Knobloch – Dvořák J., Kaucký 3:0(5,6,9), Skopec, Kohlmanová – Beran M., Beran T. 1:3(-6,-4,9,-7), Pašek, Buček – Dvořák P., Marat 0:3(-9,-9,-7)

 

Semifinále

Šebl, Kulveit – Krameš, Knobloch 3:1(8,-4,3,7), Beran M., Beran T. - Dvořák P., Marat 0:3(-9,-9,-9)

 

Finále

Šebl, Kulveit – Dvořák P., Marat 3:1(0,8,-9,5)

 

Pořadí čtyřher

1. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha), 2. Petr Dvořák a Filip Marat (oba Sportovní JM), 3. Jan Krameš a Miroslav Knobloch (oba Loko Vršovice) a Matěj Beran a Tomáš Beran (oba Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 27.01.2023



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT