Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Po dvoutýdenní přestávce dva turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost

Po dvoutýdenní přestávce zveme na Grand Prix TTC Praha dorostu a pro dospělé bez omezení věku bude v nědeli Šach Ping.

Pozvánky

Přečteno: 1405

Komentářů: 0

Vítězem Memoriálu Jana Kalibery se stal Jan Krameš

Třetím turnajem série pražských Grand Prix mladších žáků byl v Braníku Memoriál Jana Kalibery, jehož vítězem se stal Jan Krameš. Oba naši hráči se probojovali do šestnáctky.

06.12.2014

Reportáže

Přečteno: 1385

Podzimní cena Modřan dorostu: 1. Škarban, 2. Bialas, 3. Šebl

Dnes se sešlo na Grand Prix dorostu 22 hráčů, tak se hrálo skupinovým systémem ve třech stupních. Náš Ondra Malát skončil na 13. místě.

30.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1485

Dvořákovi se hatrick nepovedl

Petrovi Dvořákovi, který vyhrál dvě poslední Grand Prix starších žáků, se hatrick nepovedl a v dnešní Podzimní ceně Modřan podlehl ve finále Šeblovi 0:3.

29.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1408

Dva víkendy bez turnajů

Následující dva víkendy v Centru zábavy Karlín turnaje nebudou, protože jsme s žáky a dorostenci TTC Praha na mládežnických turnajích Grand Prix.

24.11.2014

Pozvánky

Přečteno: 1309

Vítězem dvouhry i čtyřhry Václav Podrazil

V druhém turnaji kategorie nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha vyhrál dvouhru i čtyřhru Václav Podrazil, který ve finále dvouhry porazil svého spoluhráče ze čtyhry Ondřeje Melíška.

23.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1583

I mladší žáci budou hrát v lednu 2. třídu

Rekordních 24 týmů se sešlo v pondělí na pražském přeboru družstev mladších žáků. V první třídě hrálo šest týmů, v druhé bylo zbylých 18 týmů, které hrály ve třech skupinách.

19.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1369

Tento týden turnaje pro dospělé a nejmladší žáky

V tomto týdnu vás o víkendu zveme opět na dva turnaje ve stolním tenisu, v sobotu hrají dospělí a v neděli nejmladší žáci.