Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Fuček Miloslav

Email: m1.fucek(Z)fucek.cz

Pozvánka na Podzimní Grand Prix Centra zábavy

V tomto týdnu vás zveme pouze na jediný turnaj ve středu, kterým je Podzimní Grand Prix Centra zábavy.

27.10.2014

Pozvánky

Přečteno: 1345

Komentářů: 0

Dvojnásobným vítězem Fanda Cupu starších žáků se stal Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček vyhrál v úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín dvouhru i čtyřhru.

26.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1442

Nominace na přebory družstev mládeže

Na podzimní kolo pražského přeboru družstev mládeže vyhlašujeme tuto nominaci.

21.10.2014

Informace

Přečteno: 1411

Pozvánka na turnaje pro dospělé a starší žáky

V tomto víkendu jste zváni do Centra zábavy Karlín na Luky Cup (dospělí) a Fanda Cup (starší žáci).

20.10.2014

Pozvánky

Přečteno: 1343

Na Podzimní ceně TTC Praha dorostu obsadil Ondra Malát 11. místo

Nedělní Grand Prix dorostu v domácím prostředí se zúčastnil z našich hráčů pouze Ondra Malát. Skončil jedenáctý z dvaceti, což je na to, že do této kategorie patří prvním rokem a šlo o jeho první Grand Prix v této kategorii úspěch.

19.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1415

Přebory dospělých v bodování mládeže

V pololetním bodování hodnotíme hodně věcí, jednou z nich je i zapojení těch lepších hráčů do přeboru družstev dospělých.

19.10.2014

Informace

Přečteno: 1433

Petr Dvořák zopakoval na Podzimní ceně TTC Praha své vítězství

Na Podzimní ceně TTC Praha, turnaji ze seriál Grand Prix starších žáků pořádaným Pražským svazem stolního tenisu, se v Centru zábavy Karlín sešlo 42 hráčů.

18.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1490

V Centru zábavy pražské Grand Prix starších žáků a dorostu

Podzimní cena TTC Praha se jmenuje turnaj, který je součástí seriálů Grand Prix pořádaných Pražským svazem stolního tenisu v kategorii starších žáků a dorostu, na který jste zváni o nadcházejícím víkendu do Centra zábavy Karlín.