Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Fuček Miloslav

Email: m1.fucek(Z)fucek.cz

Jáchym na Grand Prix PSST U13 čtvrtý

Jáchym dnes vyhrál na Grand Prix U13 svoji skupinu, vyhrál ve čtvrtfinále a prohrál teprve v semifinále a v boji o 3. místo.

22.10.2023

Reportáže

Přečteno: 125

Komentářů: 0

Na druhém Grand Prix PSST byli v neděli Jáchym, Bára a Adam

V neděli se konal druhý turnaj Grand Prix PSST v kategoriích U11 a U15 kde jsme měli trojnásobné zastoupení.

10.10.2023

Reportáže

Přečteno: 160

Jáchym na BTM U13 v Ostravě skončil na 3. místě v útěše

Na svém druhém BTM hrál Jáchym v divizi A, což bylo těžší. Třetí místo v útěše je pro něj dalším posunem na republikovém žebříčku.

30.09.2023

Reportáže

Přečteno: 143

Jáchym dnes druhý na GP PSST kategorie U13

Jáchym dnes vybojoval na Grand Prix PSST v kategorii U13 vynikající druhé místo. Do finále postoupil přes pražskou jedničku Františka Tlustého z Elizzy Praha po dramatické a těžké pětisetové bitvě.

24.09.2023

Reportáže

Přečteno: 144

Adam na BTM U11 v osmifinále útěchy

Adam se účastnil dnes svého prvního celorepublikového turnaje. Handnicapem mu byla nemoc před turnajem, takže týden před turnajem nemohl trénovat.