Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Reportáže

Vítězi Podzimní velké ceny Ďáblic se stali Michal Vajda a Filip Bednář

Podzimní velká cena Ďáblic je turnaj ze série Prague Region Prix pro kategorie U19 a U13. Dnes se na něm v CST Ďáblice sešlo 37 hráčů.

Fuček Miloslav

19.11.2022

Reportáže

Přečteno: 215

Komentářů: 0

Jáchym na GP PSST U13 čtvrtý

Jáchym byl dnes jako jediný z našeho oddílu na turnaji Grand Prix PSST na Hamru pro kategorie U13 a U19.

06.11.2022

Reportáže

Přečteno: 211

Vítězi Podzimního turnaje se stali Navrátil, Horčák Z., Horčák V. a Štich

Včera se na Podzimním turnaji sešlo celkem 30 hráčů, kteří bojovali ve čtyřech věkových kategoriích.

06.11.2022

Reportáže

Přečteno: 176

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Pála, Příhonský, Šťastný a Jablončík

Za účasti 43 hráčů proběhl druhý turnaj Velké ceny CST Ďáblice, kterým bylo Grand Prix TTC Praha. Na turnaji jsme měli poměrně slušné zastoupení. Někteří hráči mile překvapili, od jiných se naopak očekávalo více.

22.10.2022

Reportáže

Přečteno: 212

Na přeborech Prahy družstev U19

Dnes jsme měli na přeborech U19 dvě družstva, která hrála druhou třídu. Nedařilo se, tak v zimní kole budou obě družstva hrát třetí třídu.

08.10.2022

Reportáže

Přečteno: 222

Velká cena Ďáblic ve výsledcích

Přinášíme vám výsledky Velké ceny Ďáblic včetně odkazu na videa na našem Youtube kanálu.

27.09.2022

Reportáže

Přečteno: 188

Druhé třídenní soustředění bylo plně obsazeno

Včera skončil druhý příměstský tábor – tréninkové soustředění, který byl plně obsazen. Z oddílu bylo 8 hráčů, tři z veřejnosti.

01.09.2022

Reportáže

Přečteno: 266

Příprava začala 1. turnusem tréninkového soustředění

Tento týden účastníci prvního turnusu tréninkového soustředění zahájili přípravu, na které odtrénovali 20 hodin. Z oddílu se bohužel zúčastnili jen čtyři hráči. Další tři účastníci byli z řad veřejnosti.

27.08.2022

Reportáže

Přečteno: 365

Rodinný turnaj družstev vyhráli Kyselkovi

Dnešní Rodinný turnaj dvougenerační družstev vyhráli Kyselkovi těsně před Ševčíkovými a Hrnečkovými.

18.06.2022

Reportáže

Přečteno: 412

Vítězi TOP 16 kategorií U11 a U15 se stali Bednář a Jedlička

Dnes jsme dokončili poslední dva finálové turnaje 8. ročníku Velké ceny CST Ďáblice. Vítězem kategorie U11 se stal Filip Bednář z Kotlářky Praha a vítězem U15 je Karel Jedlička z KST Vršovice.