Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

V Centru stolního tenisu Ďáblice se konal v sobotu 25. 3. 2017 první ples stolních tenistů.

Reportáže

Přečteno: 1007

Komentářů: 0

Vítězem Velké ceny Ďáblic mlašího žactva se stal Martin Šíp

Včera se hrál v Centru stolního tenisu Ďáblice v této sezóně již třetí turnaj Grand Prix mládeže, pořádaný Pražským svazem stolního tenisu. O poháry zde bojovali mladší žáci a žákyně.

05.03.2017

Reportáže

Přečteno: 1042

Vítězem Velké ceny Ďáblic se stal Jan Krameš

V dnešním turnaji Grand Prix, pořádaným PSST, zvítězil v kategorii staršího žactva Jan Krameš, který ve finále porazil Kryštofa Přídu 3:2.

19.02.2017

Reportáže

Přečteno: 1254

Vítězem Velké ceny Ďáblic nejmladšího žactva se stal Martin Šíp

Dnes proběhla v Centru stolního tenisu Ďáblice Velká cena Ďáblic nejmladšího žactva – turnaj pořádaný Pražským svazem stolního tenisu.

18.02.2017

Reportáže

Přečteno: 1073

Na přebory družstev dorostu opět pouze pro zkušenosti

Dnešní přebory družstev dorostu byly pro náš tým opět pouze sbíráním zkušeností. Bohužel opět pouze ve dvou.

03.02.2017

Reportáže

Přečteno: 1102

Poslední kontrolní turnaj zakončil v pondělí 1. pololetí

V pondělí skončilo první pololetí a od dneška začínáme tréninky druhého pololetí. S tím prvním jsme se rozloučili čtvrtým kontrolním turnajem.

01.02.2017

Reportáže

Přečteno: 1029

Vítězem třetího kontrolního turnaje se stal nováček Ondra

Vítězem třetího kontrolního turnaje se stal nováček - zájemce o členství, který si přišel vyzkoušet trénink, dorostenec Ondra.