Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.Druhý domácí kondiční trénink

Pro Danu Čechovou, reprezentatku ČR a hráčku extraligového týmu MSK Gumotex Břeclav, sezóna již skončila, protože základní část extraligy žen je dohrána a play off bylo zrušeno. Celkově se umístily na druhémmístě s bohovou ztrátou na letošního mistra, kterým se stal SKST Stavoimpex Hodonín.

 

Manžel Dany Čechové je kondiční trenér a tak jí vymyslel kondiční trénik na doma, Tomu s věnuje, pokue se nestará o svoji malou dcerku nebo se nevěnuje rodině.

 

Odkaz na toto cvičení najdete na https://metodika.ping-pong.cz/index.php/metodika/kondicni-priprava/240-domaci-kondicni-trenink-2.html a mysliím, že by vás mohl i bavit. Stačí k němu podložka, pálka a aspoň jeden míček. Posilujete jim jiné části těla, než v tréninku s Tomášem Polanským, takže doporučuju kombinovat oba tréninky.Přidání komentáře k článku Druhý domácí kondiční tréninkNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Úterý 05.07.2022Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT