Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Grand Prix TTC Praha dorostu opět v režii Maláta

O turnaje okresní úrovně v kategorii dorostu je v Praze ve srovnání s ostatními kategoriemi mládeže výrazně menší zájem. Zatímco ostatní kategorie mají nárůst, na turnaji dorostu se sešlo pouze pět hráčů, tedy pokles o jednoho hráče.

Fuček Miloslav

13.12.2014

Reportáže

Přečteno: 1419

Komentářů: 0

Vítězi pražského přeboru družstev starších žáků v 1. třídě Sportovní Jižní Město

V 1. třídě starších žáků vyhrálo Sportovní Jižní Město. V druhé třídě své skupiny vyhrálo TTC Praha a Slavoj Praha A.

08.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1418

Na Podzimní ceně TTC Praha dorostu obsadil Ondra Malát 11. místo

Nedělní Grand Prix dorostu v domácím prostředí se zúčastnil z našich hráčů pouze Ondra Malát. Skončil jedenáctý z dvaceti, což je na to, že do této kategorie patří prvním rokem a šlo o jeho první Grand Prix v této kategorii úspěch.

19.10.2014

Reportáže

Nominace na přebory družstev mládeže

Na podzimní kolo pražského přeboru družstev mládeže vyhlašujeme tuto nominaci.

21.10.2014

Informace

Přečteno: 1416

Pozvánka na Vánoční turnaj stolního tenisu

Zveme vás na Vánoční turnaj stolního tenisu. Jde již o 6. ročník tohoto turnaje pro veřejnost.