Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

První pohár pro TTC Praha přivezl Vašek Podrazil

Na nedělním Memoriálu Jana Kalibery nejmladšího žactva se Václav Podrazil konečně probojoval do sefiminále a vybojoval pohár za 4- místo ve dvouhře. Spolu s ním si odvezl zlatou medaili za čtyřhru, kterou hrál s Janem Pisárem, který memoriál vyhrál.

Fuček Miloslav

10.12.2014

Reportáže

Přečteno: 1475

Komentářů: 0

Pozvnánka na turnaj čtyřher a dvouher

V tomto týdnu vás zveme v neděli do Centra zábavy Karlín na Karlínskou Cup, což je turnaj dvouher a čtyřher stolního tenisu pro veřejnost.

03.03.2014

Pozvánky

Přečteno: 1469

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký, který po velkém finálovém, boji porazil Jana Krameše 3:2. Náš Vašek Podrazil skončil na 14. místě.

29.03.2015

Reportáže

Přečteno: 1465

Vítězem třetího kontrolního turnaje se stal Tomáš Sedláček

V třetím kontrolním turnaji mládeže TTC Praha vyhrál ve čtvrtek Tomáš Sedláček.

24.01.2014

Reportáže

Přečteno: 1464

Herna stolního tenisu Centrum zábavy Karlín v novém kabátě

Začátkem července začala v herně stolního tenisu Centrum zábavy Karlín pokládka linolea, která je výsledkem akce Herna sobě 2.

16.07.2014

Různé

Přečteno: 1462

I tento týden vás zveme na tři turnaje

I v druhém květnovém týdnu se konají v Centru zábavy Karlín tři turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost.

05.05.2014

Pozvánky

Třetí kontrolní turnaj mládeže vyhrál Ondra Malát

Třetí v pořadí, ale druhý uskutečněný kontrolní turnaj mládeže se hrál zase za slabé účasti pouhých pěti hráčů, což je polovina těch, ktšří jsou na tréninky ve čtvrtek přihlášení.